Чили - Купа на Лигата
понеделник, 11 май, 2026
00:30
Универсидад Католика
Нубленсе Чилан
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Универсидад Католика
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.97 |
3.37 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.25 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.49 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.41 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.15 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.05.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантяго, а гостите от Чилан.
Разстоянието между двата града е 374.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сан Карлос де Апочиндо,
който има капацитет от
16 000 места.
Размерите на терена са 108 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Сан Карлос де Апочиндо.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Универсидад Католика - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Унив. Католика |
0 - 0 |
Крузейро MG |
2.96 |
3.10 |
2.40 |
| 03.05.2026 |
Купа на Лигата |
Унив. де Консепсион |
2 - 2 |
Унив. Католика |
3.44 |
3.28 |
1.98 |
| 30.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Барселона Гуаякил |
1 - 2 |
Унив. Католика |
2.09 |
3.19 |
3.43 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
1 - 0 |
Унив. Католика |
2.27 |
3.16 |
2.98 |
| 21.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
1 - 2 |
Унион Ла Калера |
1.49 |
4.06 |
5.69 |
| 16.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Крузейро MG |
1 - 2 |
Унив. Католика |
1.42 |
4.19 |
7.38 |
| 12.04.2026 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
3 - 4 |
Унив. Католика |
3.38 |
3.22 |
2.05 |
| 08.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Унив. Католика |
1 - 2 |
Бока Хуниорс |
3.32 |
3.04 |
2.24 |
| 03.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
6 - 1 |
Палестино Сантяго |
1.76 |
3.48 |
4.25 |
| 31.03.2026 |
Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
1 - 3 |
Унив. Католика |
3.66 |
3.37 |
1.87 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Нубленсе Чилан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2026 |
Купа на Лигата |
Нубленсе Чилан |
2 - 0 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.61 |
3.72 |
4.87 |
| 25.04.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
0 - 2 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.18 |
3.14 |
3.16 |
| 19.04.2026 |
Примера Дивисион |
Кокимбо Унидо |
1 - 1 |
Нубленсе Чилан |
1.96 |
3.17 |
3.77 |
| 13.04.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
2.55 |
3.09 |
2.63 |
| 05.04.2026 |
Примера Дивисион |
Евертън Виня дел Мар |
0 - 0 |
Нубленсе Чилан |
2.54 |
3.12 |
2.60 |
| 31.03.2026 |
Чили |
Унив. де Консепсион |
0 - 2 |
Нубленсе Чилан |
3.04 |
3.09 |
2.20 |
| 25.03.2026 |
Чили |
Нубленсе Чилан |
1 - 0 |
Унив. Католика |
2.52 |
3.17 |
2.54 |
| 22.03.2026 |
Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
1 - 1 |
Нубленсе Чилан |
2.68 |
3.29 |
2.34 |
| 16.03.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
2 - 2 |
Депортес Ла Серена |
1.87 |
3.36 |
3.88 |
| 07.03.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Консепсион |
0 - 2 |
Нубленсе Чилан |
2.57 |
3.07 |
2.63 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.03.2026 |
Чили |
Нубленсе Чилан |
1 - 0 |
Унив. Католика |
2.52 |
3.17 |
2.54 |
| 02.03.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 2 |
Унив. Католика |
3.02 |
3.14 |
2.26 |
| 10.10.2025 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
1 - 0 |
Нубленсе Чилан |
1.90 |
3.31 |
3.88 |
| 08.03.2025 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 1 |
Унив. Католика |
2.35 |
3.27 |
2.79 |
| 28.07.2024 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 2 |
Унив. Католика |
2.36 |
3.20 |
2.82 |
| 24.02.2024 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
0 - 1 |
Нубленсе Чилан |
2.08 |
3.29 |
3.31 |
| 27.08.2023 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
2 - 1 |
Нубленсе Чилан |
1.98 |
3.32 |
3.65 |
| 04.03.2023 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
1 - 2 |
Унив. Католика |
2.07 |
3.47 |
3.20 |
| 08.10.2022 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
2 - 2 |
Нубленсе Чилан |
2.07 |
3.38 |
3.34 |
| 09.05.2022 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
4 - 0 |
Унив. Католика |
2.38 |
3.18 |
2.86 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Универсидад Католика имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
11 |
8 |
0 |
3 |
14 |
7 |
+7 |
24 |
| 2 |
Депортес Лимаче |
11 |
6 |
3 |
2 |
25 |
11 |
+14 |
21 |
| 3 |
Уачипато Талкауано |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 4 |
О'Хигинс Ранкагуа |
11 |
6 |
1 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 5 |
Универсидад Католика |
11 |
5 |
2 |
4 |
24 |
17 |
+7 |
17 |
| 6 |
Универсидад де Чили |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 7 |
Нубленсе Чилан |
11 |
4 |
5 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 8 |
Кокимбо Унидо |
11 |
5 |
1 |
5 |
15 |
15 |
0 |
16 |
| 9 |
Евертън Виня дел Мар |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 10 |
Депортес Ла Серена |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 11 |
Палестино Сантяго |
11 |
4 |
2 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
14 |
| 12 |
Универсидад де Консепсион |
11 |
4 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
14 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
11 |
| 14 |
Кобресал Ел Салвадор |
11 |
3 |
1 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
10 |
| 15 |
Унион Ла Калера |
11 |
3 |
1 |
7 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 16 |
Депортес Консепсион |
11 |
2 |
2 |
7 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.97 |
3.37 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.25 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.49 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.41 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.84 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.15 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.05.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Универсидад Католика