Перу - Лига 1 (2018 - Апертура)
00:00
Университарио де Депортес
Мелгар Арекипа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лима, а гостите от Арекипа. Разстоянието между двата града е 764.8 км. Мачът ще се играе на стадион Монументал, който има капацитет от 80 093 места. Размерите на терена са 108 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Монументал. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Университарио де Депортес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Перу | Унив. де Депортес | 3 - 3 | Спортинг Кристал | 3.11 | 3.34 | 2.08 |
| 20.04.2018 | Перу | Аякучо | 4 - 2 | Унив. де Депортес | 2.19 | 3.19 | 2.93 |
| 16.04.2018 | Перу | Унив. де Депортес | 1 - 0 | Комерсиантес Унидос | 1.71 | 3.55 | 4.14 |
| 12.04.2018 | Перу | Алианса Лима | 2 - 0 | Унив. де Депортес | 1.84 | 3.28 | 3.90 |
| 09.04.2018 | Перу | Унив. де Депортес | 2 - 2 | Универсидад Сан Мартин | 1.99 | 3.26 | 3.35 |
| 01.04.2018 | Перу | Унив. де Кахамарка | 0 - 0 | Унив. де Депортес | 1.66 | 3.52 | 4.58 |
| 15.03.2018 | Перу | Унив. де Депортес | 1 - 2 | Спорт Росарио | 1.47 | 3.93 | 5.87 |
| 11.03.2018 | Перу | Спортинг Кристал | 1 - 1 | Унив. де Депортес | 1.84 | 3.41 | 3.64 |
| 04.03.2018 | Перу | Унив. де Депортес | 1 - 1 | Аякучо | 1.36 | 4.29 | 6.87 |
| 28.02.2018 | Перу | Комерсиантес Унидос | 0 - 2 | Унив. де Депортес | 2.38 | 3.28 | 2.64 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Мелгар Арекипа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Перу | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Мелгар Арекипа | 2.24 | 3.23 | 2.86 |
| 22.04.2018 | Перу | Мелгар Арекипа | 2 - 1 | Унион Комерсио | 1.24 | 5.17 | 9.20 |
| 15.04.2018 | Перу | Академия Кантолао | 1 - 2 | Мелгар Арекипа | 2.77 | 2.95 | 2.47 |
| 13.04.2018 | Перу | Бинасионал | 2 - 2 | Мелгар Арекипа | 5.05 | 3.51 | 1.65 |
| 08.04.2018 | Перу | Мелгар Арекипа | 1 - 2 | Куско | 1.57 | 3.64 | 5.13 |
| 01.04.2018 | Перу | Спорт Бойс | 1 - 1 | Мелгар Арекипа | 2.78 | 3.09 | 2.36 |
| 18.03.2018 | Перу | Мелгар Арекипа | 2 - 1 | Спорт Уанкайо | 1.65 | 3.52 | 4.64 |
| 14.03.2018 | Перу | Мелгар Арекипа | 2 - 0 | Депортиво Мунисипал | 1.42 | 4.11 | 6.36 |
| 05.03.2018 | Перу | Унион Комерсио | 1 - 1 | Мелгар Арекипа | 2.67 | 3.09 | 2.47 |
| 01.03.2018 | Перу | Мелгар Арекипа | 0 - 0 | Академия Кантолао | 1.51 | 3.77 | 5.63 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 2 - 0 | Унив. де Депортес | 1.72 | 3.43 | 4.29 |
| 23.07.2017 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 2 - 1 | Мелгар Арекипа | 1.84 | 3.22 | 3.97 |
| 04.12.2016 | Финална Фаза | Мелгар Арекипа | 2 - 2 | Унив. де Депортес | 1.64 | 3.63 | 4.74 |
| 01.12.2016 | Финална Фаза | Унив. де Депортес | 1 - 2 | Мелгар Арекипа | 1.96 | 3.22 | 3.57 |
| 30.06.2016 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 5 - 2 | Унив. де Депортес | 1.58 | 3.64 | 5.26 |
| 06.05.2016 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 1 - 3 | Мелгар Арекипа | 1.91 | 3.29 | 3.72 |
| 27.09.2015 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 2 - 0 | Унив. де Депортес | 1.56 | 3.49 | 5.63 |
| 20.05.2015 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 0 - 0 | Мелгар Арекипа | 1.86 | 3.22 | 3.91 |
| 18.10.2014 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 1 - 1 | Унив. де Депортес | 1.82 | 3.25 | 4.00 |
| 17.07.2014 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 1 - 2 | Мелгар Арекипа | 1.69 | 3.33 | 4.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Университарио де Депортес имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 21.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аякучо | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Унион Комерсио | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Куско | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Спорт Бойс | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Спорт Уанкайо | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Спортинг Кристал | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Бинасионал | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Депортиво Мунисипал | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Универсидад де Кахамарка | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Универсидад Сан Мартин | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Алианса Лима | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Академия Кантолао | 1 | -2 | 0 |
| 13 | Комерсиантес Унидос | 1 | -3 | 0 |
| 14 | Спорт Росарио | 1 | +1 | -1 |
| 15 | Мелгар Арекипа | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Университарио де Депортес | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Университарио де Депортес | Мелгар Арекипа | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Университарио де Депортес | Мелгар Арекипа | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Университарио де Депортес | Мелгар Арекипа | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
