Боливия - Примера Дивисион (2026)
петък, 31 юли, 2026
22:00
Университарио де Винто
Гуабира Монтеро
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Университарио де Винто
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винто, а гостите от Монтеро.
Разстоянието между двата града е 323.7 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Университарио де Винто - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.07.2026 |
Примера Дивисион |
Г. В. Сан Хосе |
2 - 1 |
Унив. де Винто |
1.76 |
3.74 |
3.68 |
| 18.07.2026 |
Примера Дивисион |
Олуейс Реди |
4 - 0 |
Унив. де Винто |
1.05 |
11.04 |
26.80 |
| 09.07.2026 |
Примера Дивисион |
Т. Реал Оруро |
4 - 1 |
Унив. де Винто |
2.01 |
3.82 |
2.91 |
| 02.06.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 2 |
Аурора Кочабамба |
2.33 |
3.37 |
2.59 |
| 16.05.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
3 - 2 |
Боливар Ла Пас |
4.80 |
4.32 |
1.48 |
| 12.05.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
0 - 2 |
Унив. де Винто |
1.63 |
3.94 |
4.12 |
| 05.05.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 1 |
Блуминг Санта Крус |
1.82 |
3.72 |
3.41 |
| 25.04.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
2 - 1 |
Унив. де Винто |
2.11 |
3.71 |
2.75 |
| 21.04.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
5 - 2 |
АББ Ла Пас |
1.66 |
3.82 |
4.06 |
| 12.04.2026 |
Примера Дивисион |
Насионал Потоси |
1 - 0 |
Унив. де Винто |
1.46 |
4.42 |
5.07 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Гуабира Монтеро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
4 - 1 |
Т. Реал Оруро |
1.49 |
4.54 |
4.75 |
| 18.07.2026 |
Примера Дивисион |
Боливар Ла Пас |
4 - 0 |
Гуабира Монтеро |
1.12 |
7.50 |
13.02 |
| 29.05.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
1 - 2 |
Гуабира Монтеро |
1.75 |
3.83 |
3.56 |
| 18.05.2026 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
2 - 1 |
Насионал Потоси |
1.81 |
3.74 |
3.44 |
| 15.05.2026 |
Примера Дивисион |
Ориенте Петролеро |
2 - 2 |
Гуабира Монтеро |
1.72 |
3.85 |
3.68 |
| 10.05.2026 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
3 - 0 |
Г. В. Сан Хосе |
1.72 |
3.81 |
3.77 |
| 03.05.2026 |
Примера Дивисион |
Аурора Кочабамба |
4 - 2 |
Гуабира Монтеро |
1.45 |
4.43 |
5.25 |
| 26.04.2026 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
1 - 2 |
Олуейс Реди |
2.35 |
3.67 |
2.43 |
| 23.04.2026 |
Примера Дивисион |
Реал Потоси |
3 - 0 |
Гуабира Монтеро |
1.64 |
3.83 |
4.31 |
| 11.04.2026 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
2 - 2 |
Инд. Петролеро |
1.48 |
4.36 |
4.94 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2026 |
Приятелски срещи |
Унив. де Винто |
5 - 2 |
Гуабира Монтеро |
3.28 |
3.87 |
1.98 |
| 21.02.2026 |
Приятелски срещи |
Гуабира Монтеро |
2 - 1 |
Унив. де Винто |
- |
- |
- |
| 03.08.2025 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
3 - 0 |
Унив. де Винто |
1.80 |
3.55 |
3.78 |
| 26.07.2025 |
Копа Боливия |
Унив. де Винто |
2 - 2 |
Гуабира Монтеро |
- |
- |
- |
| 30.04.2025 |
Копа Боливия |
Гуабира Монтеро |
2 - 0 |
Унив. де Винто |
1.94 |
3.29 |
3.29 |
| 28.03.2025 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
4 - 2 |
Гуабира Монтеро |
1.58 |
3.62 |
5.11 |
| 29.11.2024 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 0 |
Гуабира Монтеро |
1.46 |
4.11 |
5.75 |
| 04.08.2024 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
4 - 2 |
Унив. де Винто |
1.80 |
3.40 |
4.10 |
| 30.03.2024 |
Примера Дивисион |
Гуабира Монтеро |
3 - 1 |
Унив. де Винто |
1.77 |
3.39 |
4.27 |
| 21.02.2024 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 0 |
Гуабира Монтеро |
1.53 |
3.74 |
5.97 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Университарио де Винто имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 31.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олуейс Реди Ла Пас |
11 |
8 |
2 |
1 |
27 |
6 |
+21 |
26 |
| 2 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
11 |
6 |
5 |
0 |
16 |
9 |
+7 |
23 |
| 3 |
Боливар Ла Пас |
11 |
6 |
3 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
21 |
| 4 |
Аурора Кочабамба |
11 |
5 |
5 |
1 |
19 |
13 |
+6 |
20 |
| 5 |
Блуминг Санта Крус |
11 |
4 |
5 |
2 |
17 |
12 |
+5 |
17 |
| 6 |
Реал Потоси |
11 |
4 |
4 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
16 |
| 7 |
Насионал Потоси |
11 |
4 |
3 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
15 |
| 8 |
Ориенте Петролеро |
11 |
4 |
2 |
5 |
15 |
16 |
-1 |
14 |
| 9 |
Тотора Реал Оруро |
11 |
4 |
2 |
5 |
22 |
27 |
-5 |
14 |
| 10 |
Гуабира Монтеро |
11 |
4 |
2 |
5 |
18 |
25 |
-7 |
14 |
| 11 |
Индепендиенте Петролеро |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
19 |
-4 |
12 |
| 12 |
АББ Ла Пас |
11 |
4 |
0 |
7 |
19 |
26 |
-7 |
12 |
| 13 |
Университарио де Винто |
11 |
3 |
1 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
10 |
| 14 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
10 |
| 15 |
Сан Антонио Було Було |
11 |
3 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 16 |
Реал Томаяпо |
11 |
2 |
2 |
7 |
8 |
25 |
-17 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Университарио де Винто |
|
| Гуабира Монтеро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Университарио де Винто |
Университарио де Винто |
|
Гуабира Монтеро |
Гуабира Монтеро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Олуейс Реди Ла Пас |
|
4 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Боливар Ла Пас |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Аурора Кочабамба |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 5 |
Блуминг Санта Крус |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Реал Потоси |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 7 |
Насионал Потоси |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Ориенте Петролеро |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Тотора Реал Оруро |
|
4 - 1 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 10 |
Гуабира Монтеро |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Индепендиенте Петролеро |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 12 |
АББ Ла Пас |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
| 13 |
Университарио де Винто |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 15 |
Сан Антонио Було Було |
|
0 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Реал Томаяпо |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Университарио де Винто |
Гуабира Монтеро |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
16 |
18 |
| Получени Голове |
22 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.45 |
1.64 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.27 |
| Мачове Вкарал |
82% |
73% |
| Мачове Получил |
91% |
91% |
| Гол/Гол |
73% |
64% |
| Над 1.5 |
91% |
100% |
| Над 2.5 |
73% |
100% |
| Над 3.5 |
36% |
55% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
11 |
6 |
| Получени Голове |
9 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.80 |
3.17 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.75 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.07.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Университарио де Винто
Няма гласували за футболния мач