Боливия - Примера Дивисион (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
00:15
Университарио де Винто
Сан Антонио Було Було
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Университарио де Винто
2 0% за Сан Антонио Було Було
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
4.20 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Винто, а гостите от Ентре Риос.
Разстоянието между двата града е 188.5 км.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Университарио де Винто - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 3 |
Т. Реал Оруро |
1.46 |
4.44 |
5.11 |
| 08.10.2026 |
Копа Боливия |
Ориенте Петролеро |
2 - 0 |
Унив. де Винто |
1.40 |
4.00 |
5.80 |
| 04.10.2026 |
Копа Боливия |
Дъ Стронгест |
5 - 2 |
Унив. де Винто |
1.43 |
4.39 |
5.38 |
| 29.09.2026 |
Копа Боливия |
Унив. де Винто |
3 - 1 |
Гуабира Монтеро |
1.97 |
3.68 |
3.00 |
| 27.09.2026 |
Копа Боливия |
Унив. де Винто |
3 - 0 |
Ориенте Петролеро |
2.49 |
3.50 |
2.35 |
| 20.09.2026 |
Копа Боливия |
Аурора Кочабамба |
4 - 2 |
Унив. де Винто |
1.67 |
3.60 |
4.31 |
| 17.09.2026 |
Примера Дивисион |
Блуминг Санта Крус |
1 - 1 |
Унив. де Винто |
1.50 |
4.26 |
5.00 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
3 - 1 |
Инд. Петролеро |
1.88 |
3.60 |
3.41 |
| 10.09.2026 |
Копа Боливия |
Унив. де Винто |
1 - 2 |
Дъ Стронгест |
2.85 |
3.54 |
2.08 |
| 05.09.2026 |
Примера Дивисион |
АББ Ла Пас |
2 - 0 |
Унив. де Винто |
1.85 |
3.61 |
3.41 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Сан Антонио Було Було - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
0 - 0 |
Реал Томаяпо |
1.72 |
3.80 |
3.82 |
| 07.10.2026 |
Копа Боливия |
Реал Потоси |
4 - 2 |
Сан Антонио ББ |
1.26 |
5.06 |
8.60 |
| 02.10.2026 |
Копа Боливия |
Сан Антонио ББ |
0 - 2 |
АББ Ла Пас |
1.36 |
4.92 |
5.78 |
| 30.09.2026 |
Копа Боливия |
Аурора Кочабамба |
2 - 2 |
Сан Антонио ББ |
2.07 |
3.64 |
2.82 |
| 25.09.2026 |
Копа Боливия |
Сан Антонио ББ |
3 - 0 |
Реал Потоси |
2.02 |
3.51 |
3.01 |
| 22.09.2026 |
Копа Боливия |
Гуабира Монтеро |
2 - 1 |
Сан Антонио ББ |
1.67 |
3.65 |
4.21 |
| 19.09.2026 |
Примера Дивисион |
Инд. Петролеро |
1 - 3 |
Сан Антонио ББ |
1.63 |
4.00 |
4.17 |
| 12.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
0 - 2 |
Аурора Кочабамба |
2.94 |
3.58 |
2.05 |
| 08.09.2026 |
Копа Боливия |
АББ Ла Пас |
0 - 2 |
Сан Антонио ББ |
2.02 |
3.82 |
2.80 |
| 04.09.2026 |
Примера Дивисион |
Т. Реал Оруро |
2 - 0 |
Сан Антонио ББ |
1.62 |
4.17 |
4.05 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
0 - 2 |
Унив. де Винто |
1.63 |
3.94 |
4.12 |
| 29.11.2025 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
2 - 0 |
Унив. де Винто |
1.73 |
3.73 |
3.90 |
| 07.11.2025 |
Копа Боливия |
Унив. де Винто |
5 - 2 |
Сан Антонио ББ |
2.20 |
3.21 |
2.90 |
| 30.08.2025 |
Копа Боливия |
Сан Антонио ББ |
2 - 0 |
Унив. де Винто |
2.00 |
3.33 |
3.23 |
| 22.06.2025 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 1 |
Сан Антонио ББ |
1.75 |
3.67 |
3.84 |
| 06.12.2024 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
0 - 2 |
Сан Антонио ББ |
1.50 |
4.06 |
5.13 |
| 12.08.2024 |
Примера Дивисион |
Сан Антонио ББ |
2 - 1 |
Унив. де Винто |
1.83 |
3.46 |
3.77 |
| 05.05.2024 |
Плейофи |
Сан Антонио ББ |
1 - 1 |
Унив. де Винто |
1.59 |
3.80 |
5.03 |
| 01.05.2024 |
Плейофи |
Унив. де Винто |
1 - 2 |
Сан Антонио ББ |
1.57 |
4.05 |
4.81 |
| 09.03.2024 |
Примера Дивисион |
Унив. де Винто |
1 - 0 |
Сан Антонио ББ |
1.63 |
3.70 |
4.95 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Университарио де Винто имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олуейс Реди Ла Пас |
21 |
14 |
6 |
1 |
49 |
13 |
+36 |
48 |
| 2 |
Боливар Ла Пас |
21 |
15 |
3 |
3 |
55 |
22 |
+33 |
48 |
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
21 |
12 |
6 |
3 |
39 |
23 |
+16 |
42 |
| 4 |
Реал Потоси |
21 |
9 |
8 |
4 |
28 |
14 |
+14 |
35 |
| 5 |
Ориенте Петролеро |
21 |
10 |
3 |
8 |
37 |
27 |
+10 |
33 |
| 6 |
Аурора Кочабамба |
21 |
7 |
10 |
4 |
33 |
29 |
+4 |
31 |
| 7 |
Гуабира Монтеро |
21 |
8 |
5 |
8 |
33 |
43 |
-10 |
29 |
| 8 |
Насионал Потоси |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
28 |
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
21 |
6 |
9 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
27 |
| 10 |
Индепендиенте Петролеро |
21 |
7 |
4 |
10 |
27 |
37 |
-10 |
25 |
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
21 |
7 |
3 |
11 |
35 |
51 |
-16 |
24 |
| 12 |
Сан Антонио Було Було |
21 |
6 |
3 |
12 |
21 |
40 |
-19 |
21 |
| 13 |
АББ Ла Пас |
21 |
6 |
2 |
13 |
31 |
46 |
-15 |
20 |
| 14 |
Университарио де Винто |
21 |
5 |
3 |
13 |
27 |
42 |
-15 |
18 |
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
21 |
3 |
8 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
17 |
| 16 |
Реал Томаяпо |
21 |
4 |
5 |
12 |
15 |
39 |
-24 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Университарио де Винто |
|
| Сан Антонио Було Було |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Университарио де Винто |
Университарио де Винто |
|
Сан Антонио Було Було |
Сан Антонио Було Було |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Олуейс Реди Ла Пас |
|
4 - 0 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Боливар Ла Пас |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Дъ Стронгест Ла Пас |
1 - 2 |
4 - 3 |
1 - 2 |
|
0 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Реал Потоси |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 5 |
Ориенте Петролеро |
|
5 - 0 |
|
|
2 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Аурора Кочабамба |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Гуабира Монтеро |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Насионал Потоси |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Блуминг Санта Крус |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
Индепендиенте Петролеро |
3 - 1 |
2 - 1 |
3 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Тотора Реал Оруро |
1 - 3 |
4 - 1 |
1 - 3 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 12 |
Сан Антонио Було Було |
|
0 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
АББ Ла Пас |
5 - 2 |
2 - 0 |
5 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 14 |
Университарио де Винто |
- |
- |
- |
|
0 - 2 |
|
|
| 15 |
Гуалберто Виляроел Сан Хосе |
|
2 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Реал Томаяпо |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Университарио де Винто |
Сан Антонио Було Було |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
13 |
12 |
| Вкарани Голове |
27 |
21 |
| Получени Голове |
42 |
40 |
| Средно Вкарани |
1.29 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.90 |
| Мачове Вкарал |
71% |
57% |
| Мачове Получил |
90% |
81% |
| Гол/Гол |
62% |
48% |
| Над 1.5 |
90% |
86% |
| Над 2.5 |
57% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани Голове |
18 |
8 |
| Получени Голове |
17 |
26 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.55 |
2.60 |
| Мачове Вкарал |
82% |
50% |
| Мачове Получил |
91% |
90% |
| Гол/Гол |
73% |
50% |
| Над 1.5 |
91% |
80% |
| Над 2.5 |
55% |
70% |
| Над 3.5 |
36% |
70% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
4.20 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Университарио де Винто
2 0% за Сан Антонио Було Було
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака