Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Унтерхахинг
Халешер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.29 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Унтерхахинг, а гостите от Хале (Сале). Разстоянието между двата града е 382.8 км. Мачът ще се играе на стадион Шпортпарк Унтерхахинг, който има капацитет от 15 053 места, от които седящи 6 874. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Шпортпарк Унтерхахинг. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унтерхахинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Трета Лига | Фортуна Кьолн | 0 - 0 | Унтерхахинг | 2.27 | 3.31 | 2.90 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Веен Висбаден | 2.95 | 3.38 | 2.20 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.00 | 3.27 | 3.51 |
| 16.12.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 0 | Вердер Бремен II | 1.64 | 3.68 | 4.76 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.34 | 3.32 | 2.78 |
| 03.12.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 2 | Карл Цайс Йена | 1.75 | 3.53 | 4.29 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Аален | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.37 | 3.31 | 2.74 |
| 18.11.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 3 | Падерборн | 2.51 | 3.30 | 2.58 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 3 | Унтерхахинг | 2.46 | 3.21 | 2.70 |
| 27.10.2017 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 3 | Ханза Рощок | 1.75 | 3.52 | 4.29 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Оснабрюк | 2.26 | 3.14 | 3.05 |
| 28.01.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Халешер | 2.13 | 3.16 | 3.29 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Аален | 2.13 | 3.14 | 3.30 |
| 15.12.2017 | Трета Лига | Падерборн | 0 - 0 | Халешер | 1.41 | 4.33 | 6.58 |
| 10.12.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.16 | 3.01 |
| 01.12.2017 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Ханза Рощок | 2.00 | 3.23 | 3.56 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 1 | Халешер | 1.64 | 3.61 | 4.87 |
| 17.11.2017 | Трета Лига | Халешер | 3 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.20 | 3.12 | 3.17 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | Халешер | 1.90 | 3.32 | 3.85 |
| 28.10.2017 | Трета Лига | Халешер | 2 - 0 | Мепен | 1.94 | 3.39 | 3.56 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Трета Лига | Халешер | 1 - 2 | Унтерхахинг | 2.14 | 3.18 | 3.19 |
| 14.02.2015 | Трета Лига | Халешер | 2 - 1 | Унтерхахинг | 1.89 | 3.36 | 3.67 |
| 27.08.2014 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 4 | Халешер | 2.21 | 3.21 | 2.99 |
| 01.03.2014 | Трета Лига | Халешер | 4 - 2 | Унтерхахинг | 1.79 | 3.34 | 4.07 |
| 18.09.2013 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 0 | Халешер | 2.13 | 3.24 | 3.11 |
| 03.02.2013 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 3 | Халешер | 1.87 | 3.31 | 3.82 |
| 11.08.2012 | Трета Лига | Халешер | 0 - 1 | Унтерхахинг | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Унтерхахинг имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Трета Лига класиране към 11.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 24 | +29 | 51 |
| 2 | Магдебург | 24 | +15 | 50 |
| 3 | Веен Висбаден | 23 | +28 | 43 |
| 4 | Ханза Рощок | 23 | +14 | 43 |
| 5 | Карлсруе | 23 | +7 | 40 |
| 6 | Фортуна Кьолн | 24 | +8 | 38 |
| 7 | Унтерхахинг | 23 | -1 | 35 |
| 8 | Мепен | 24 | -1 | 35 |
| 9 | Аален | 24 | +3 | 34 |
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 24 | -3 | 34 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 23 | -4 | 32 |
| 12 | Шпортфройнде Лоте | 24 | -5 | 29 |
| 13 | Халешер | 23 | -1 | 28 |
| 14 | Карл Цайс Йена | 24 | -6 | 28 |
| 15 | Пройсен Мюнстер | 24 | -6 | 27 |
| 16 | Цвикау | 24 | -9 | 27 |
| 17 | Оснабрюк | 23 | -8 | 25 |
| 18 | Вердер Бремен II | 23 | -18 | 17 |
| 19 | Кемницер | 24 | -18 | 10 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 24 | -24 | 8 |
Хронология в първенството
| Унтерхахинг | |
| Халешер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унтерхахинг | Унтерхахинг | Халешер | Халешер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 0 - 3 | 0 - 3 | 4 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Магдебург | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Веен Висбаден | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Ханза Рощок | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 2 | ||||
| 5 | Карлсруе | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Фортуна Кьолн | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Унтерхахинг | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 8 | Мепен | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Аален | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 4 | 1 - 4 | 3 - 0 | ||||
| 12 | Шпортфройнде Лоте | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Халешер | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Карл Цайс Йена | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Пройсен Мюнстер | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Цвикау | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Оснабрюк | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 19 | Кемницер | 4 - 2 | 4 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Унтерхахинг | Халешер | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 35 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 12 |
| Точки | 19 | 9 |
Форма в шампионата
| Унтерхахинг | Халешер | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
2 10 |
7
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 4 |
1
6 5 |
Голове в шампионата
| Унтерхахинг | Халешер | |
|
Вкарани
Получени |
34
35 |
32
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
19 |
13
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.29 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
