Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
14:30
Унтерхахинг
Оснабрюк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Унтерхахинг, а гостите от Оснабрюк. Разстоянието между двата града е 532.1 км. Мачът ще се играе на стадион Шпортпарк Унтерхахинг, който има капацитет от 15 053 места, от които седящи 6 874. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Шпортпарк Унтерхахинг. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унтерхахинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Унтерхахинг | 2.01 | 3.40 | 3.35 |
| 27.04.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Аален | 1.86 | 3.46 | 3.78 |
| 21.04.2018 | Трета Лига | Падерборн | 3 - 0 | Унтерхахинг | 1.31 | 4.97 | 7.66 |
| 15.04.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 2 - 1 | Цвикау | 2.12 | 3.27 | 3.18 |
| 07.04.2018 | Трета Лига | Ханза Рощок | 1 - 1 | Унтерхахинг | 1.99 | 3.23 | 3.57 |
| 01.04.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Магдебург | 3.24 | 3.20 | 2.12 |
| 24.03.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.04 | 3.25 | 3.38 |
| 17.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 2 | Вюрцбургер Кикерс | 2.62 | 3.13 | 2.55 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Унтерхахинг | 2.45 | 3.18 | 2.72 |
| 06.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.60 | 3.71 | 5.12 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Оснабрюк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 1 - 1 | Вердер Бремен II | 2.04 | 3.44 | 3.22 |
| 28.04.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 1 - 2 | Карл Цайс Йена | 1.82 | 3.48 | 3.93 |
| 22.04.2018 | Трета Лига | Аален | 2 - 1 | Оснабрюк | 2.47 | 3.23 | 2.65 |
| 14.04.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 0 - 5 | Падерборн | 4.04 | 3.54 | 1.79 |
| 08.04.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Оснабрюк | 2.08 | 3.24 | 3.33 |
| 31.03.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 1 - 1 | Ханза Рощок | 2.28 | 3.18 | 2.96 |
| 28.03.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 4 - 4 | Оснабрюк | 3.58 | 3.17 | 2.02 |
| 25.03.2018 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 0 | Оснабрюк | 1.59 | 3.66 | 5.28 |
| 18.03.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 0 - 1 | Пройсен Мюнстер | 2.10 | 3.16 | 3.35 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | Оснабрюк | 1.95 | 3.22 | 3.73 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.34 | 3.32 | 2.78 |
| 05.04.2015 | Трета Лига | Оснабрюк | 1 - 0 | Унтерхахинг | 1.58 | 3.64 | 5.22 |
| 27.09.2014 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 4 | Оснабрюк | 2.77 | 3.12 | 2.40 |
| 25.04.2014 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 0 | Оснабрюк | 2.52 | 3.16 | 2.55 |
| 23.11.2013 | Трета Лига | Оснабрюк | 3 - 1 | Унтерхахинг | 1.96 | 3.29 | 3.46 |
| 16.02.2013 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 2 | Оснабрюк | 2.86 | 3.22 | 2.27 |
| 28.08.2012 | Трета Лига | Оснабрюк | 3 - 0 | Унтерхахинг | - | - | - |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Унтерхахинг имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Трета Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Магдебург | 37 | +37 | 82 |
| 2 | Падерборн | 37 | +55 | 80 |
| 3 | Карлсруе | 37 | +21 | 69 |
| 4 | Веен Висбаден | 37 | +35 | 65 |
| 5 | Ханза Рощок | 37 | +14 | 59 |
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 37 | +5 | 58 |
| 7 | Мепен | 37 | +4 | 58 |
| 8 | Фортуна Кьолн | 37 | +7 | 54 |
| 9 | Пройсен Мюнстер | 37 | +1 | 51 |
| 10 | Унтерхахинг | 37 | -4 | 51 |
| 11 | Аален | 37 | -7 | 50 |
| 12 | Карл Цайс Йена | 37 | -11 | 49 |
| 13 | Халешер | 37 | -4 | 46 |
| 14 | Зоненхоф Гроссашпах | 37 | -5 | 46 |
| 15 | Цвикау | 37 | -15 | 41 |
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 37 | -16 | 40 |
| 17 | Оснабрюк | 37 | -17 | 37 |
| 18 | Вердер Бремен II | 37 | -24 | 28 |
| 19 | Кемницер | 37 | -26 | 21 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 37 | -50 | 13 |
Хронология в първенството
| Унтерхахинг | |
| Оснабрюк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унтерхахинг | Унтерхахинг | Оснабрюк | Оснабрюк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Магдебург | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Падерборн | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Карлсруе | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Веен Висбаден | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 4 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 5 | Ханза Рощок | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Мепен | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Фортуна Кьолн | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Пройсен Мюнстер | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 10 | Унтерхахинг | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 11 | Аален | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Карл Цайс Йена | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Халешер | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Цвикау | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 17 | Оснабрюк | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Кемницер | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 6 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 4 | 4 - 4 | |
Класиране в шампионата
| Унтерхахинг | Оснабрюк | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 51 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 18 |
| Точки | 30 | 12 |
Форма в шампионата
| Унтерхахинг | Оснабрюк | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
6 16 |
8
13 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 6 |
2
6 10 |
Голове в шампионата
| Унтерхахинг | Оснабрюк | |
|
Вкарани
Получени |
50
54 |
46
63 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
26 |
16
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
