Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Унтерхахинг
Цвикау
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.35 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Унтерхахинг, а гостите от Цвикау. Разстоянието между двата града е 301.6 км. Мачът ще се играе на стадион Шпортпарк Унтерхахинг, който има капацитет от 15 053 места, от които седящи 6 874. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Шпортпарк Унтерхахинг. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унтерхахинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Трета Лига | Ханза Рощок | 1 - 1 | Унтерхахинг | 1.99 | 3.23 | 3.57 |
| 01.04.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 0 - 1 | Магдебург | 3.24 | 3.20 | 2.12 |
| 24.03.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.04 | 3.25 | 3.38 |
| 17.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 2 | Вюрцбургер Кикерс | 2.62 | 3.13 | 2.55 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Унтерхахинг | 2.45 | 3.18 | 2.72 |
| 06.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.60 | 3.71 | 5.12 |
| 03.03.2018 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 2 | Унтерхахинг | 2.57 | 3.20 | 2.55 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 3 - 0 | Шпортфройнде Лоте | 2.06 | 3.35 | 3.27 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Кемницер | 2 - 1 | Унтерхахинг | 2.70 | 3.30 | 2.41 |
| 11.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Халешер | 1.88 | 3.46 | 3.72 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Цвикау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Оснабрюк | 2.08 | 3.24 | 3.33 |
| 31.03.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Цвикау | 2.09 | 3.18 | 3.37 |
| 28.03.2018 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 2 | Цвикау | 1.53 | 3.63 | 6.02 |
| 23.03.2018 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 2 | Аален | 1.89 | 3.26 | 3.91 |
| 17.03.2018 | Трета Лига | Падерборн | 2 - 0 | Цвикау | 1.43 | 4.08 | 6.65 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Вердер Бремен II | 0 - 0 | Цвикау | 2.48 | 3.06 | 2.79 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Ханза Рощок | 2.26 | 3.08 | 3.10 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.46 | 3.09 | 2.79 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 1 | Цвикау | 1.58 | 3.55 | 5.74 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 0 - 1 | Мепен | 1.99 | 3.23 | 3.58 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 3 | Унтерхахинг | 2.46 | 3.21 | 2.70 |
Трета Лига класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 34 | +50 | 73 |
| 2 | Магдебург | 33 | +27 | 70 |
| 3 | Веен Висбаден | 34 | +36 | 62 |
| 4 | Карлсруе | 33 | +17 | 61 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 34 | +10 | 53 |
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 34 | +3 | 53 |
| 7 | Ханза Рощок | 33 | +10 | 51 |
| 8 | Мепен | 34 | -1 | 49 |
| 9 | Унтерхахинг | 33 | 0 | 48 |
| 10 | Пройсен Мюнстер | 34 | -2 | 45 |
| 11 | Аален | 34 | -7 | 44 |
| 12 | Халешер | 34 | -1 | 43 |
| 13 | Зоненхоф Гроссашпах | 34 | -10 | 42 |
| 14 | Карл Цайс Йена | 33 | -11 | 40 |
| 15 | Цвикау | 33 | -10 | 38 |
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 33 | -11 | 37 |
| 17 | Оснабрюк | 34 | -15 | 36 |
| 18 | Вердер Бремен II | 34 | -25 | 24 |
| 19 | Кемницер | 34 | -23 | 20 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 33 | -37 | 13 |
Хронология в първенството
| Унтерхахинг | |
| Цвикау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унтерхахинг | Унтерхахинг | Цвикау | Цвикау | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Магдебург | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Веен Висбаден | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | |||
| 4 | Карлсруе | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | Фортуна Кьолн | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Ханза Рощок | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Мепен | 4 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 9 | Унтерхахинг | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 10 | Пройсен Мюнстер | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Аален | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 12 | Халешер | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Зоненхоф Гроссашпах | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Карл Цайс Йена | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Цвикау | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Оснабрюк | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Кемницер | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Унтерхахинг | Цвикау | |
| Позиция | 9 | 15 |
| Точки | 48 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 14 |
| Точки | 27 | 12 |
Форма в шампионата
| Унтерхахинг | Цвикау | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
6 13 |
9
11 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 5 |
2
6 8 |
Голове в шампионата
| Унтерхахинг | Цвикау | |
|
Вкарани
Получени |
47
47 |
34
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
24 |
13
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.35 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
