Сингапур - Висша Лига (2017)
14:30
Уориърс ФК
Бруней ДПММ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.07.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чоа Чу Канг (Сингапур), а гостите от Бандар Сери Бегаван (Бруней). Разстоянието между двата града е 1 304.3 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уориърс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2017 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 0 - 0 | Уориърс ФК | 9.34 | 6.19 | 1.18 |
| 22.06.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 2.80 | 3.43 | 2.16 |
| 16.06.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 0 - 2 | Уориърс ФК | 2.89 | 3.33 | 2.13 |
| 19.05.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 0 | Балестиер Халса | 1.43 | 4.31 | 5.45 |
| 11.05.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 2 | Хоуганг Юнайтед | 1.59 | 3.73 | 4.58 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Джуронг | 4 - 2 | Уориърс ФК | 1.62 | 3.73 | 4.33 |
| 22.04.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 2 | Лайън С. Сейлърс | 2.41 | 3.29 | 2.52 |
| 15.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 5 | Уориърс ФК | 1.99 | 3.57 | 3.03 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 4 - 3 | Йънг Лайънс | 1.12 | 7.98 | 10.73 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 1 | Уориърс ФК | 1.54 | 3.76 | 5.07 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Бруней ДПММ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.06.2017 | Висша Лига | Джуронг | 4 - 0 | Бруней ДПММ | 1.18 | 5.88 | 10.56 |
| 25.05.2017 | Висша Лига | Лайън С. Сейлърс | 9 - 3 | Бруней ДПММ | 1.54 | 3.93 | 4.94 |
| 13.05.2017 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 0 - 0 | Бруней ДПММ | 6.57 | 4.71 | 1.33 |
| 28.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 2.20 | 3.44 | 2.73 |
| 20.04.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 2.77 | 3.26 | 2.25 |
| 15.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 5 | Уориърс ФК | 1.99 | 3.57 | 3.03 |
| 07.04.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 1 | Бруней ДПММ | 4.72 | 3.77 | 1.57 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 2 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.74 | 3.51 | 4.00 |
| 09.03.2017 | Висша Лига | Джуронг | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 1.81 | 3.74 | 3.41 |
| 03.03.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 3 | Лайън С. Сейлърс | 1.74 | 3.72 | 3.74 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 5 | Уориърс ФК | 1.99 | 3.57 | 3.03 |
| 19.08.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 0 | Уориърс ФК | 1.43 | 4.25 | 5.56 |
| 13.07.2016 | Купа на Лигата | Бруней ДПММ | 4 - 0 | Уориърс ФК | 1.57 | 3.76 | 4.72 |
| 05.05.2016 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 1 | Бруней ДПММ | 3.04 | 3.55 | 2.00 |
| 27.02.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 1 | Уориърс ФК | 1.82 | 3.64 | 3.48 |
| 06.11.2015 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 3 | Бруней ДПММ | 2.85 | 3.46 | 2.11 |
| 19.08.2015 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 2 - 0 | Уориърс ФК | 1.92 | 3.35 | 3.43 |
| 24.04.2015 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 3 | Бруней ДПММ | 2.33 | 3.33 | 2.62 |
| 07.10.2014 | Група за Титлата | Бруней ДПММ | 2 - 3 | Уориърс ФК | 2.09 | 3.41 | 2.91 |
| 22.05.2014 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 0 | Бруней ДПММ | 3.14 | 3.48 | 1.98 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Уориърс ФК имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 02.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 12 | +29 | 31 |
| 2 | Тампайнс Роувърс | 13 | +10 | 28 |
| 3 | Лайън Сити Сейлърс | 12 | +20 | 26 |
| 4 | Уориърс ФК | 12 | +3 | 21 |
| 5 | Хоуганг Юнайтед | 11 | -2 | 16 |
| 6 | Гейланг Интернешънъл | 12 | -5 | 15 |
| 7 | Балестиер Халса | 12 | -11 | 7 |
| 8 | Бруней ДПММ | 10 | -18 | 4 |
| 9 | Йънг Лайънс | 12 | -26 | 3 |
Хронология в първенството
| Уориърс ФК | |
| Бруней ДПММ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уориърс ФК | Уориърс ФК | Бруней ДПММ | Бруней ДПММ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | 4 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 2 | Тампайнс Роувърс | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 3 | Лайън Сити Сейлърс | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 9 - 3 | 9 - 3 | ||
| 4 | Уориърс ФК | - | - | - | 3 - 5 | |||
| 5 | Хоуганг Юнайтед | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | Балестиер Халса | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 8 | Бруней ДПММ | 3 - 5 | - | - | - | |||
| 9 | Йънг Лайънс | 4 - 3 | 0 - 0 | 4 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уориърс ФК | Бруней ДПММ | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 21 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 8 | 1 |
Форма в шампионата
| Уориърс ФК | Бруней ДПММ | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 3 |
1
1 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 2 |
0
1 5 |
Голове в шампионата
| Уориърс ФК | Бруней ДПММ | |
|
Вкарани
Получени |
20
17 |
10
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
9 |
4
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.07.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
