Сингапур - Висша Лига (2018)
12:30
Уориърс ФК
Тампайнс Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.79 | 4.00 | 1.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.22 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чоа Чу Канг, а гостите от Тампайнс. Разстоянието между двата града е 21.7 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уориърс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 1 | Уориърс ФК | 2.33 | 3.34 | 2.59 |
| 08.04.2018 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Йънг Лайънс | 1.32 | 4.81 | 6.64 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Уориърс ФК | 2.74 | 3.69 | 2.09 |
| 17.11.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 1.96 | 3.40 | 3.22 |
| 03.11.2017 | Висша Лига | Джуронг | 5 - 1 | Уориърс ФК | 1.44 | 4.35 | 5.33 |
| 27.10.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 1 | Лайън С. Сейлърс | 3.99 | 3.73 | 1.67 |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 2 | Уориърс ФК | 3.49 | 3.70 | 1.80 |
| 14.10.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Йънг Лайънс | 1.16 | 6.46 | 10.19 |
| 20.09.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 1 - 1 | Уориърс ФК | 1.72 | 3.68 | 3.80 |
| 15.09.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 2 | Гейланг Интернешънъл | 1.64 | 3.74 | 4.28 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Тампайнс Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 4 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.48 | 4.07 | 5.12 |
| 10.04.2018 | Други Международни | Сонглам Нгеан Вин | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.18 | 5.87 | 10.14 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 3 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 1.40 | 4.44 | 5.70 |
| 31.03.2018 | Висша Лига | Джуронг | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.55 | 3.82 | 4.73 |
| 14.03.2018 | Други Международни | Джохор Дарул Такзим | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.20 | 5.91 | 8.95 |
| 06.03.2018 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Джохор Дарул Такзим | 5.37 | 4.29 | 1.43 |
| 28.02.2018 | Други Международни | Персия Джакарта | 4 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.32 | 4.50 | 7.75 |
| 10.02.2018 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 0 - 2 | Сонглам Нгеан Вин | 2.69 | 3.45 | 2.23 |
| 16.01.2018 | ШЛ Азия | Бали Юнайтед | 3 - 1 | Тампайнс Роувърс | 1.58 | 3.75 | 4.63 |
| 18.11.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Лайън С. Сейлърс | 2.12 | 3.54 | 2.79 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 1 - 1 | Уориърс ФК | 1.72 | 3.68 | 3.80 |
| 22.06.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 2.80 | 3.43 | 2.16 |
| 01.04.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 1 | Уориърс ФК | 1.54 | 3.76 | 5.07 |
| 12.08.2016 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 3 | Тампайнс Роувърс | 6.14 | 4.73 | 1.36 |
| 17.07.2016 | Купа на Лигата | Уориърс ФК | 0 - 3 | Тампайнс Роувърс | 3.42 | 3.68 | 1.81 |
| 17.05.2016 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 0 | Тампайнс Роувърс | 4.02 | 3.77 | 1.67 |
| 30.04.2016 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 4 - 2 | Уориърс ФК | 1.53 | 3.99 | 4.83 |
| 02.11.2015 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Уориърс ФК | 1.74 | 3.82 | 3.68 |
| 07.08.2015 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 1 | Тампайнс Роувърс | 2.39 | 3.39 | 2.48 |
| 01.07.2015 | Купа на Лигата | Уориърс ФК | 1 - 0 | Тампайнс Роувърс | 2.70 | 3.37 | 2.22 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уориърс ФК имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Тампайнс Роувърс | 3 | +5 | 6 |
| 3 | Бруней ДПММ | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Йънг Лайънс | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Балестиер Халса | 4 | 0 | 6 |
| 6 | Лайън Сити Сейлърс | 3 | -5 | 3 |
| 7 | Уориърс ФК | 3 | -1 | 2 |
| 8 | Гейланг Интернешънъл | 4 | -6 | 1 |
| 9 | Хоуганг Юнайтед | 3 | -6 | 1 |
Хронология в първенството
| Уориърс ФК | |
| Тампайнс Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уориърс ФК | Уориърс ФК | Тампайнс Роувърс | Тампайнс Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Тампайнс Роувърс | - | - | - | ||||
| 3 | Бруней ДПММ | |||||||
| 4 | Йънг Лайънс | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Балестиер Халса | |||||||
| 6 | Лайън Сити Сейлърс | |||||||
| 7 | Уориърс ФК | - | - | - | ||||
| 8 | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 9 | Хоуганг Юнайтед | 1 - 1 | 4 - 0 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уориърс ФК | Тампайнс Роувърс | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 2 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Уориърс ФК | Тампайнс Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 1 |
2
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Уориърс ФК | Тампайнс Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
8
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.79 | 4.00 | 1.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.22 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
