Ирландия - Висша Дивизия (2026)
петък, 15 май, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.80 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.50 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уотърфорд, а гостите от Дери.
Разстоянието между двата града е 304.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Уотърфорд Спорт Център,
който има капацитет от
3 100 места.
Размерите на терена са 96 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Уотърфорд Спорт Център.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уотърфорд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
4 - 1 |
Уотърфорд |
1.20 |
5.80 |
10.88 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
3 - 3 |
Дъндолк |
4.49 |
3.93 |
1.61 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
1 - 0 |
Уотърфорд |
1.23 |
5.43 |
9.99 |
| 24.04.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 1 |
Голуей Юнайтед |
2.99 |
3.25 |
2.19 |
| 18.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Уотърфорд |
2.04 |
3.33 |
3.29 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Уотърфорд |
1.29 |
4.90 |
8.48 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 1 |
Шамрок Роувърс |
5.50 |
4.00 |
1.50 |
| 20.03.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
0 - 2 |
Сейнт Патрикс |
4.33 |
3.56 |
1.71 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
4 - 3 |
Уотърфорд |
1.80 |
3.49 |
3.90 |
| 13.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
5 - 0 |
Уотърфорд |
1.88 |
3.43 |
3.64 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Дери Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 0 |
Дери Сити |
3.18 |
3.15 |
2.14 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
1 - 1 |
Голуей Юнайтед |
1.78 |
3.43 |
4.09 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Дери Сити |
1.87 |
3.25 |
3.95 |
| 24.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
1 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.00 |
3.10 |
2.25 |
| 17.04.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
1 - 2 |
Дери Сити |
2.02 |
3.10 |
3.58 |
| 10.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
2 - 2 |
Дери Сити |
2.53 |
3.13 |
2.60 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 0 |
Дери Сити |
4.09 |
3.38 |
1.79 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
2 - 1 |
Дери Сити |
2.94 |
3.11 |
2.28 |
| 20.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
2 - 2 |
Дрогеда Юнайтед |
1.56 |
3.67 |
5.46 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
0 - 0 |
Дери Сити |
2.11 |
3.12 |
3.31 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 4 равенства и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.02.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
4 - 2 |
Уотърфорд |
1.44 |
4.05 |
6.35 |
| 17.10.2025 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 2 |
Дери Сити |
3.23 |
3.31 |
2.07 |
| 04.07.2025 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
7 - 2 |
Уотърфорд |
1.50 |
3.86 |
5.85 |
| 25.04.2025 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
2 - 1 |
Дери Сити |
4.34 |
3.38 |
1.75 |
| 28.02.2025 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
1 - 2 |
Уотърфорд |
1.44 |
4.00 |
6.76 |
| 23.08.2024 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
0 - 1 |
Дери Сити |
4.49 |
3.50 |
1.72 |
| 03.06.2024 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
3 - 0 |
Уотърфорд |
1.50 |
3.92 |
5.77 |
| 26.04.2024 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
0 - 2 |
Дери Сити |
4.32 |
3.28 |
1.79 |
| 08.03.2024 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
3 - 0 |
Уотърфорд |
1.44 |
3.99 |
6.90 |
| 02.11.2021 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
2 - 2 |
Дери Сити |
2.91 |
3.16 |
2.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Уотърфорд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
16 |
10 |
4 |
2 |
27 |
13 |
+14 |
34 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
15 |
+16 |
31 |
| 3 |
Бохемианс |
16 |
6 |
7 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 4 |
Дъндолк |
16 |
5 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
22 |
| 5 |
Дери Сити |
16 |
4 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 7 |
Шелбърн |
15 |
4 |
6 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
18 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
15 |
4 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 9 |
Слиго Роувърс |
16 |
4 |
4 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
16 |
| 10 |
Уотърфорд |
15 |
0 |
6 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Уотърфорд |
|
| Дери Сити |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Уотърфорд |
Уотърфорд |
|
Дери Сити |
Дери Сити |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
0 - 2 |
4 - 1 |
0 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Бохемианс |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Дъндолк |
3 - 3 |
5 - 0 |
3 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Дери Сити |
|
4 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Шелбърн |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
1 - 1 |
4 - 3 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Слиго Роувърс |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Уотърфорд |
- |
- |
- |
|
4 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Уотърфорд |
Дери Сити |
| Победи |
0 |
4 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
9 |
5 |
| Вкарани Голове |
13 |
19 |
| Получени Голове |
32 |
19 |
| Средно Вкарани |
0.87 |
1.19 |
| Средно Получени |
2.13 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
53% |
69% |
| Мачове Получил |
93% |
81% |
| Гол/Гол |
53% |
62% |
| Над 1.5 |
80% |
62% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
9 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.86 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.29 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
57% |
50% |
| Мачове Получил |
86% |
75% |
| Гол/Гол |
57% |
50% |
| Над 1.5 |
71% |
50% |
| Над 2.5 |
14% |
38% |
| Над 3.5 |
14% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.80 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.50 |
1.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака