Русия - Първа Лига (2025 - 2026)
понеделник, 11 май, 2026
14:00
Урал Свердловска област
КАМАЗ Челни
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Урал Свердловска област
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.42 |
3.99 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.27 |
1.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.05 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
2.03 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Екатеринбург, а гостите от Набережние Челни.
Разстоянието между двата града е 521.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Екатеринбург Арена,
който има капацитет от
35 696 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Екатеринбург Арена.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Урал Свердловска област - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.05.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
0 - 1 |
Шинник Ярославл |
1.88 |
3.35 |
4.29 |
| 26.04.2026 |
Футболна Лига |
Челябинск |
1 - 2 |
Урал Свердл. област |
3.62 |
3.30 |
2.03 |
| 22.04.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 0 |
Торпедо Москва |
2.08 |
3.27 |
3.50 |
| 18.04.2026 |
Футболна Лига |
Сокол Саратов |
0 - 3 |
Урал Свердл. област |
6.25 |
3.85 |
1.55 |
| 12.04.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
0 - 0 |
Уфа |
1.58 |
3.96 |
5.54 |
| 05.04.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
5 - 0 |
Чайка Песчан. |
1.31 |
5.22 |
9.15 |
| 29.03.2026 |
Футболна Лига |
Родина Москва |
3 - 1 |
Урал Свердл. област |
2.23 |
3.27 |
3.18 |
| 22.03.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 4 |
Енисей Красноярск |
1.65 |
3.65 |
5.33 |
| 15.03.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 0 |
Арсенал Тула |
1.72 |
3.63 |
4.67 |
| 09.03.2026 |
Футболна Лига |
Ротор Волгоград |
1 - 1 |
Урал Свердл. област |
3.31 |
2.87 |
2.39 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
КАМАЗ Челни - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
2 - 0 |
Спартак Костр. |
2.47 |
3.01 |
3.04 |
| 26.04.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
2 - 1 |
Чайка Песчан. |
1.63 |
3.71 |
5.35 |
| 22.04.2026 |
Футболна Лига |
Уфа |
0 - 1 |
КАМАЗ Челни |
2.30 |
3.09 |
3.18 |
| 17.04.2026 |
Футболна Лига |
Торпедо Москва |
2 - 0 |
КАМАЗ Челни |
1.82 |
3.25 |
4.78 |
| 10.04.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 0 |
Нефтехимик Нижнекамск |
2.10 |
3.11 |
3.72 |
| 04.04.2026 |
Футболна Лига |
Шинник Ярославл |
0 - 0 |
КАМАЗ Челни |
2.49 |
2.96 |
3.02 |
| 28.03.2026 |
Футболна Лига |
Факел Воронеж |
0 - 0 |
КАМАЗ Челни |
1.61 |
3.56 |
6.15 |
| 21.03.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
3 - 1 |
Черноморец Новоросийск |
1.97 |
3.21 |
3.96 |
| 14.03.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
1 - 1 |
Ротор Волгоград |
2.45 |
3.10 |
2.95 |
| 08.03.2026 |
Футболна Лига |
Енисей Красноярск |
1 - 0 |
КАМАЗ Челни |
2.24 |
3.14 |
3.11 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.10.2025 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
5 - 1 |
Урал Свердл. област |
3.80 |
3.20 |
2.02 |
| 05.04.2025 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 1 |
КАМАЗ Челни |
1.59 |
3.32 |
5.44 |
| 21.09.2024 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 2 |
Урал Свердл. област |
3.77 |
3.05 |
2.05 |
| 27.10.2021 |
Купа на Русия |
КАМАЗ Челни |
1 - 0 |
Урал Свердл. област |
3.09 |
3.09 |
2.35 |
| 25.09.2011 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 1 |
Урал Свердл. област |
2.38 |
3.18 |
2.64 |
| 18.05.2011 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 3 |
КАМАЗ Челни |
1.91 |
3.08 |
3.70 |
| 22.09.2010 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
1 - 1 |
КАМАЗ Челни |
1.86 |
3.17 |
3.75 |
| 21.05.2010 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
1 - 1 |
Урал Свердл. област |
2.05 |
2.85 |
3.48 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Урал Свердловска област имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 11.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Родина Москва |
33 |
18 |
11 |
4 |
54 |
27 |
+27 |
65 |
| 2 |
Факел Воронеж |
33 |
19 |
8 |
6 |
41 |
22 |
+19 |
65 |
| 3 |
Урал Свердловска област |
32 |
17 |
7 |
8 |
48 |
29 |
+19 |
58 |
| 4 |
Ротор Волгоград |
33 |
14 |
11 |
8 |
42 |
26 |
+16 |
53 |
| 5 |
КАМАЗ Челни |
32 |
12 |
13 |
7 |
46 |
31 |
+15 |
49 |
| 6 |
Спартак Кострома |
33 |
12 |
13 |
8 |
46 |
40 |
+6 |
49 |
| 7 |
Енисей Красноярск |
32 |
12 |
10 |
10 |
36 |
34 |
+2 |
46 |
| 8 |
Шинник Ярославл |
32 |
11 |
13 |
8 |
31 |
25 |
+6 |
46 |
| 9 |
Челябинск |
33 |
10 |
13 |
10 |
40 |
38 |
+2 |
43 |
| 10 |
Нефтехимик Нижнекамск |
33 |
10 |
13 |
10 |
40 |
39 |
+1 |
43 |
| 11 |
Торпедо Москва |
32 |
11 |
9 |
12 |
35 |
38 |
-3 |
42 |
| 12 |
Арсенал Тула |
32 |
8 |
15 |
9 |
41 |
39 |
+2 |
39 |
| 13 |
Волга Уляновск |
33 |
9 |
10 |
14 |
35 |
45 |
-10 |
37 |
| 14 |
СКА-Хабаровск |
32 |
8 |
12 |
12 |
32 |
45 |
-13 |
36 |
| 15 |
Уфа |
32 |
8 |
10 |
14 |
31 |
37 |
-6 |
34 |
| 16 |
Черноморец Новоросийск |
33 |
8 |
8 |
17 |
35 |
48 |
-13 |
32 |
| 17 |
Сокол Саратов |
33 |
4 |
11 |
18 |
15 |
44 |
-29 |
23 |
| 18 |
Чайка Песчанокопское |
33 |
5 |
7 |
21 |
30 |
71 |
-41 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Урал Свердловска област |
|
| КАМАЗ Челни |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Урал Свердловска област |
Урал Свердловска област |
|
КАМАЗ Челни |
КАМАЗ Челни |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Родина Москва |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Факел Воронеж |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Урал Свердловска област |
- |
- |
- |
|
5 - 1 |
|
|
| 4 |
Ротор Волгоград |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
КАМАЗ Челни |
|
5 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Спартак Кострома |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Енисей Красноярск |
2 - 4 |
0 - 2 |
2 - 4 |
|
5 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Шинник Ярославл |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Челябинск |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 10 |
Нефтехимик Нижнекамск |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Торпедо Москва |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 12 |
Арсенал Тула |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Волга Уляновск |
4 - 0 |
0 - 0 |
4 - 0 |
|
2 - 3 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
СКА-Хабаровск |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Уфа |
0 - 0 |
2 - 3 |
0 - 0 |
|
3 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Черноморец Новоросийск |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
3 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 17 |
Сокол Саратов |
2 - 0 |
0 - 3 |
2 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 18 |
Чайка Песчанокопское |
5 - 0 |
0 - 1 |
5 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Урал Свердловска област |
КАМАЗ Челни |
| Победи |
17 |
12 |
| Равни |
7 |
13 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани Голове |
48 |
46 |
| Получени Голове |
29 |
31 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.44 |
| Средно Получени |
0.91 |
0.97 |
| Мачове Вкарал |
78% |
72% |
| Мачове Получил |
53% |
69% |
| Гол/Гол |
41% |
56% |
| Над 1.5 |
69% |
75% |
| Над 2.5 |
38% |
41% |
| Над 3.5 |
22% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
5 |
| Равни |
4 |
7 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
28 |
16 |
| Получени Голове |
12 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.94 |
| Мачове Вкарал |
81% |
56% |
| Мачове Получил |
44% |
62% |
| Гол/Гол |
38% |
38% |
| Над 1.5 |
75% |
62% |
| Над 2.5 |
38% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.42 |
3.99 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.27 |
1.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.05 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
2.03 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Урал Свердловска област
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака