Русия - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
15:00
Урал Свердловска област
КАМАЗ Челни
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Урал Свердловска област
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.47 |
7.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.17 |
2.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.01 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.77 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Екатеринбург, а гостите от Набережние Челни.
Разстоянието между двата града е 521.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Екатеринбург Арена,
който има капацитет от
35 696 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Екатеринбург Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Урал Свердловска област - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Футболна Лига |
Арсенал Тула |
2 - 2 |
Урал Свердл. област |
3.28 |
3.18 |
2.19 |
| 22.08.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 0 |
Текстилщик Ив. |
1.29 |
5.13 |
10.25 |
| 14.08.2026 |
Футболна Лига |
Ротор Волгоград |
1 - 1 |
Урал Свердл. област |
3.14 |
3.04 |
2.43 |
| 08.08.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
3 - 0 |
Уфа |
1.55 |
3.88 |
6.18 |
| 02.08.2026 |
Футболна Лига |
СКА-Хабаровск |
0 - 3 |
Урал Свердл. област |
4.25 |
3.44 |
1.84 |
| 26.07.2026 |
Футболна Лига |
Ленинградец |
0 - 0 |
Урал Свердл. област |
4.88 |
3.63 |
1.70 |
| 19.07.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
3 - 0 |
Енисей Красноярск |
2.13 |
3.03 |
3.67 |
| 13.07.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
0 - 1 |
Торпедо Москва |
2.12 |
3.20 |
3.53 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Урал Свердл. област |
3 - 0 |
Челябинск |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Плейофи |
Динамо Махачк. |
2 - 0 |
Урал Свердл. област |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
КАМАЗ Челни - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Футболна Лига |
Ленинградец |
0 - 1 |
КАМАЗ Челни |
2.68 |
3.17 |
2.61 |
| 24.08.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
2 - 3 |
Сочи |
3.94 |
3.46 |
1.90 |
| 19.08.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 1 |
Текстилщик Ив. |
1.87 |
3.36 |
4.19 |
| 15.08.2026 |
Футболна Лига |
Енисей Красноярск |
2 - 2 |
КАМАЗ Челни |
1.79 |
3.46 |
4.60 |
| 09.08.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
1 - 2 |
Волга Уляновск |
2.51 |
3.09 |
2.89 |
| 03.08.2026 |
Футболна Лига |
Уфа |
1 - 1 |
КАМАЗ Челни |
2.24 |
3.19 |
3.25 |
| 27.07.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 2 |
Ротор Волгоград |
3.19 |
2.89 |
2.50 |
| 19.07.2026 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
1 - 2 |
Нижни Новгород |
3.22 |
3.27 |
2.21 |
| 12.07.2026 |
Футболна Лига |
Спартак Костр. |
3 - 1 |
КАМАЗ Челни |
2.08 |
3.25 |
3.52 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
КАМАЗ Челни |
2 - 3 |
Нефтехимик Нижнекамск |
2.29 |
3.30 |
3.05 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 0 |
КАМАЗ Челни |
1.93 |
3.34 |
3.95 |
| 06.10.2025 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
5 - 1 |
Урал Свердл. област |
3.80 |
3.20 |
2.02 |
| 05.04.2025 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 1 |
КАМАЗ Челни |
1.59 |
3.32 |
5.44 |
| 21.09.2024 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 2 |
Урал Свердл. област |
3.77 |
3.05 |
2.05 |
| 27.10.2021 |
Купа на Русия |
КАМАЗ Челни |
1 - 0 |
Урал Свердл. област |
3.09 |
3.09 |
2.35 |
| 25.09.2011 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
0 - 1 |
Урал Свердл. област |
2.38 |
3.18 |
2.64 |
| 18.05.2011 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
2 - 3 |
КАМАЗ Челни |
1.91 |
3.08 |
3.70 |
| 22.09.2010 |
Футболна Лига |
Урал Свердл. област |
1 - 1 |
КАМАЗ Челни |
1.86 |
3.17 |
3.75 |
| 21.05.2010 |
Футболна Лига |
КАМАЗ Челни |
1 - 1 |
Урал Свердл. област |
2.05 |
2.85 |
3.48 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Урал Свердловска област имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Нижни Новгород |
9 |
7 |
1 |
1 |
27 |
13 |
+14 |
22 |
| 2 |
Велес Москва |
9 |
7 |
0 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
21 |
| 3 |
Сочи |
9 |
6 |
1 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 4 |
Торпедо Москва |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
5 |
+10 |
16 |
| 5 |
Урал Свердловска област |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
4 |
+10 |
15 |
| 6 |
Спартак Кострома |
8 |
4 |
3 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
15 |
| 6 |
Уфа |
8 |
4 |
3 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
15 |
| 8 |
Шинник Ярославл |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 9 |
Арсенал Тула |
9 |
3 |
3 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
12 |
| 10 |
Ротор Волгоград |
9 |
3 |
1 |
5 |
12 |
12 |
0 |
10 |
| 11 |
Енисей Красноярск |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 12 |
Нефтехимик Нижнекамск |
9 |
3 |
0 |
6 |
5 |
13 |
-8 |
9 |
| 13 |
Волга Уляновск |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
7 |
| 14 |
Челябинск |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
7 |
| 15 |
Текстилщик Иваново |
9 |
1 |
3 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 16 |
Ленинградец |
8 |
1 |
3 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
6 |
| 17 |
КАМАЗ Челни |
9 |
1 |
2 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
5 |
| 18 |
СКА-Хабаровск |
8 |
1 |
0 |
7 |
6 |
17 |
-11 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Урал Свердловска област |
|
| КАМАЗ Челни |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Урал Свердловска област |
Урал Свердловска област |
|
КАМАЗ Челни |
КАМАЗ Челни |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Нижни Новгород |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Велес Москва |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Сочи |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Торпедо Москва |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Урал Свердловска област |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Спартак Кострома |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Уфа |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Шинник Ярославл |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Арсенал Тула |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Ротор Волгоград |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Енисей Красноярск |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Нефтехимик Нижнекамск |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Волга Уляновск |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 14 |
Челябинск |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Текстилщик Иваново |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 16 |
Ленинградец |
|
0 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
КАМАЗ Челни |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
СКА-Хабаровск |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Урал Свердловска област |
КАМАЗ Челни |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
14 |
9 |
| Получени Голове |
4 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.78 |
| Мачове Вкарал |
75% |
78% |
| Мачове Получил |
38% |
89% |
| Гол/Гол |
25% |
67% |
| Над 1.5 |
75% |
78% |
| Над 2.5 |
50% |
56% |
| Над 3.5 |
12% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
5 |
| Получени Голове |
1 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.25 |
| Средно Получени |
0.25 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
25% |
75% |
| Гол/Гол |
0% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
4.47 |
7.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.17 |
2.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.01 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.77 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Урал Свердловска област
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака