Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
18:00
Урарту Ереван
Арарат-Армения Ереван
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.15 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.23 | 1.29 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.70 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ереван. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 10.5 км. Мачът ще се играе на стадион Урарту, който има капацитет от 5 000 места. Снимки от Google карта стадион Урарту. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Урарту Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.62 | 3.74 | 4.32 |
| 22.10.2026 | Висша Лига | Сардарапат | 0 - 0 | Урарту Ереван | 3.55 | 3.54 | 1.80 |
| 17.10.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 5 - 2 | Ван Чаренцаван | 1.48 | 4.01 | 5.39 |
| 11.10.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 2 | Арарат Ереван | 1.48 | 4.01 | 5.34 |
| 18.09.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 0 - 3 | Урарту Ереван | 3.63 | 3.49 | 1.82 |
| 12.09.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Ной Ереван | 5.19 | 3.90 | 1.51 |
| 06.09.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 4.32 | 3.71 | 1.64 |
| 28.08.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван | 3.01 | 3.30 | 2.09 |
| 22.08.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Урарту Ереван | 3.96 | 3.41 | 1.77 |
| 13.08.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 0 | Сюник | 1.39 | 4.47 | 5.89 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Арарат-Армения Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | ЛЕ Група | Торензе | 3 - 2 | Арарат-Армения | 1.72 | 3.72 | 4.71 |
| 01.11.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 3 - 0 | Гандзасар Капан | 1.10 | 7.62 | 15.32 |
| 26.10.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 2 - 1 | Ной Ереван | 3.37 | 3.28 | 1.93 |
| 22.10.2026 | ЛЕ Група | Арарат-Армения | 0 - 4 | АЗ Алкмаар | 6.73 | 4.80 | 1.41 |
| 18.10.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 1 | Арарат-Армения | 9.40 | 5.47 | 1.22 |
| 15.10.2026 | ЛЕ Група | Ягиелония Бялисток | 3 - 1 | Арарат-Армения | 1.39 | 4.82 | 7.16 |
| 10.10.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 1 | Алашкерт Ереван | 2.04 | 3.37 | 3.06 |
| 03.10.2026 | Приятелски срещи | Арарат Ереван | 0 - 4 | Арарат-Армения | - | - | - |
| 20.09.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 3 | Арарат-Армения | 5.92 | 4.05 | 1.43 |
| 16.09.2026 | ЛЕ Група | Арарат-Армения | 1 - 4 | Спарта Прага | 4.94 | 4.00 | 1.63 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Висша Лига | Арарат-Армения | 2 - 1 | Урарту Ереван | 2.00 | 3.31 | 3.21 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 2 | Арарат-Армения | 3.24 | 3.13 | 2.04 |
| 08.11.2025 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 1 | Урарту Ереван | 1.89 | 3.33 | 3.53 |
| 14.09.2025 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 3 | Арарат-Армения | 3.43 | 3.29 | 1.91 |
| 05.04.2025 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 3 | Арарат-Армения | 2.80 | 3.06 | 2.28 |
| 01.04.2025 | Купа на Армения | Арарат-Армения | 2 - 1 | Урарту Ереван | 1.99 | 3.12 | 3.41 |
| 05.03.2025 | Купа на Армения | Урарту Ереван | 0 - 1 | Арарат-Армения | 5.18 | 3.77 | 1.52 |
| 25.02.2025 | Висша Лига | Арарат-Армения | 1 - 2 | Урарту Ереван | 1.93 | 3.26 | 3.31 |
| 19.08.2024 | Висша Лига | Урарту Ереван | 3 - 1 | Арарат-Армения | 4.22 | 3.42 | 1.71 |
| 12.05.2024 | Купа на Армения | Арарат-Армения | 1 - 1 | Урарту Ереван | 1.71 | 3.40 | 4.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Урарту Ереван имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ной Ереван | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Арарат-Армения Ереван | 12 | +14 | 29 |
| 3 | Пюник Ереван | 12 | +19 | 28 |
| 4 | Алашкерт Ереван | 12 | +19 | 25 |
| 5 | Сардарапат | 12 | -1 | 17 |
| 6 | Урарту Ереван | 12 | +4 | 16 |
| 7 | Ширак Гюмри | 12 | -1 | 14 |
| 8 | Ван Чаренцаван | 12 | -17 | 11 |
| 9 | Арарат Ереван | 12 | -10 | 11 |
| 10 | Сюник | 12 | -15 | 8 |
| 11 | ЦСКА Ереван | 12 | -12 | 8 |
| 12 | Гандзасар Капан | 12 | -21 | 3 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Урарту Ереван | |
| Арарат-Армения Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Урарту Ереван | Урарту Ереван | Арарат-Армения Ереван | Арарат-Армения Ереван | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ной Ереван | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Арарат-Армения Ереван | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 3 | Пюник Ереван | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Сардарапат | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Урарту Ереван | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Ширак Гюмри | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 8 | Ван Чаренцаван | 5 - 2 | 5 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Арарат Ереван | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 10 | Сюник | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 11 | ЦСКА Ереван | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Гандзасар Капан | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 4 | 3 - 4 | |||
*** По 3 мача в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Урарту Ереван | Арарат-Армения Ереван | |
| Победи | 4 | 9 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 4 | 1 |
| Вкарани Голове | 19 | 24 |
| Получени Голове | 15 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.58 | 2.00 |
| Средно Получени | 1.25 | 0.83 |
| Мачове Вкарал | 75% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 58% |
| Гол/Гол | 50% | 58% |
| Над 1.5 | 75% | 83% |
| Над 2.5 | 67% | 58% |
| Над 3.5 | 25% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 4 |
| Равни | 3 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 13 | 10 |
| Получени Голове | 10 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.17 | 2.00 |
| Средно Получени | 1.67 | 1.20 |
| Мачове Вкарал | 83% | 100% |
| Мачове Получил | 83% | 60% |
| Гол/Гол | 67% | 60% |
| Над 1.5 | 100% | 60% |
| Над 2.5 | 83% | 60% |
| Над 3.5 | 50% | 40% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.15 | 2.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.23 | 1.29 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.70 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.97 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра