Япония - Купа на Лигата (2018)
сряда, 9 май, 2018
13:30
Урава Ред Даймъндс
Нагоя Грампус
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Краен победител Урава Ред Даймъндс
с общ резултат 6 - 1
Първа среща
Нагоя Грампус1 - 4Урава Ред Даймъндс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Урава Ред Даймъндс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.33 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.22 |
2.79 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.05.2018 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сайтама, а гостите от Нагоя.
Разстоянието между двата града е 259.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сайтама,
който има капацитет от
63 700 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Сайтама.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Урава Ред Даймъндс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
1 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.39 |
3.20 |
2.79 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
0 - 2 |
Урава Ред Даймъндс |
1.89 |
3.42 |
3.69 |
| 28.04.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
0 - 1 |
Шонан Белмар |
1.52 |
3.96 |
5.44 |
| 25.04.2018 |
Джей1 Лига |
Кашива Рейсол |
1 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.60 |
3.15 |
2.57 |
| 21.04.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
0 - 0 |
Консадол Сапоро |
1.78 |
3.54 |
4.04 |
| 18.04.2018 |
Купа на Лигата |
Гамба Осака |
0 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
3.04 |
3.32 |
2.09 |
| 15.04.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
2 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.65 |
3.62 |
4.72 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
2 - 3 |
Урава Ред Даймъндс |
2.87 |
3.29 |
2.29 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
1 - 0 |
Вегалта Сендай |
1.69 |
3.62 |
4.51 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Санфрече Хирошима |
0 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.71 |
3.11 |
2.40 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
3.00 |
3.37 |
2.17 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
0 - 0 |
Серезо Осака |
4.10 |
3.82 |
1.71 |
| 28.04.2018 |
Джей1 Лига |
Токио |
3 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.55 |
3.93 |
5.23 |
| 25.04.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 3 |
Шимизу Ес-Пулс |
2.75 |
3.28 |
2.36 |
| 21.04.2018 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
3 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.66 |
3.76 |
4.41 |
| 18.04.2018 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
Санфрече Хирошима |
4.25 |
3.64 |
1.68 |
| 14.04.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 0 |
Нагоя Грампус |
1.41 |
4.26 |
6.67 |
| 11.04.2018 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 3 |
Вегалта Сендай |
2.90 |
3.27 |
2.27 |
| 07.04.2018 |
Джей1 Лига |
Консадол Сапоро |
3 - 0 |
Нагоя Грампус |
2.02 |
3.29 |
3.42 |
| 04.04.2018 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
1 - 4 |
Гамба Осака |
2.66 |
3.14 |
2.42 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Нагоя Грампус |
1 - 4 |
Урава Ред Даймъндс |
4.09 |
3.33 |
1.80 |
| 13.08.2016 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
0 - 2 |
Урава Ред Даймъндс |
5.24 |
3.98 |
1.55 |
| 29.04.2016 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
4 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.34 |
4.47 |
7.97 |
| 25.07.2015 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
3.94 |
3.51 |
1.80 |
| 25.04.2015 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
2 - 1 |
Нагоя Грампус |
1.78 |
3.49 |
4.01 |
| 06.12.2014 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
1 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.47 |
4.03 |
5.88 |
| 01.06.2014 |
Купа на Лигата |
Урава Ред Даймъндс |
5 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.75 |
3.51 |
3.99 |
| 12.04.2014 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
1 - 2 |
Урава Ред Даймъндс |
3.05 |
3.26 |
2.16 |
| 10.08.2013 |
Джей1 Лига |
Нагоя Грампус |
2 - 0 |
Урава Ред Даймъндс |
2.77 |
3.32 |
2.27 |
| 09.03.2013 |
Джей1 Лига |
Урава Ред Даймъндс |
1 - 0 |
Нагоя Грампус |
2.08 |
3.27 |
3.24 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Урава Ред Даймъндс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
13 |
11 |
1 |
1 |
19 |
5 |
+14 |
34 |
| 2 |
Токио |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
26 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
25 |
| 4 |
Серезо Осака |
13 |
6 |
5 |
2 |
18 |
14 |
+4 |
23 |
| 5 |
Кавазаки Фронтале |
13 |
6 |
3 |
4 |
17 |
11 |
+6 |
21 |
| 6 |
Джубило Ивата |
13 |
6 |
3 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
21 |
| 7 |
Вегалта Сендай |
13 |
5 |
4 |
4 |
14 |
14 |
0 |
19 |
| 8 |
Кашима Антлърс |
13 |
5 |
3 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
18 |
| 9 |
Кашива Рейсол |
13 |
5 |
2 |
6 |
15 |
15 |
0 |
17 |
| 10 |
Висел Кобе |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
17 |
0 |
16 |
| 11 |
Шимизу Ес-Пулс |
13 |
4 |
3 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 12 |
Урава Ред Даймъндс |
13 |
4 |
3 |
6 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 13 |
Шонан Белмар |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
13 |
4 |
2 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
14 |
| 15 |
Йокохама Ф-Маринос |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
13 |
| 16 |
Гамба Осака |
13 |
4 |
1 |
8 |
13 |
18 |
-5 |
13 |
| 17 |
Саган Тошу |
13 |
3 |
2 |
8 |
14 |
21 |
-7 |
11 |
| 18 |
Нагоя Грампус |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
24 |
-12 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.33 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.22 |
2.79 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.16 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.05.2018 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Урава Ред Даймъндс