Венецуела - Копа Венецуела (2026)
23:00
Уреня
Депортиво Лара
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.05 | 2.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.28 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.06.2026 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уреня, а гостите от Баркисимето. Разстоянието между двата града е 418.0 км. Мачът ще се играе на стадион Алфонсо Рохас, който има капацитет от 4 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алфонсо Рохас. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Уреня - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2025 | Копа Венецуела | Уреня | 0 - 1 | Естудиантес де Мерида | 5.89 | 4.81 | 1.37 |
| 25.06.2025 | Копа Венецуела | Атлетико Ел Вигия | 3 - 1 | Уреня | - | - | - |
| 18.06.2025 | Копа Венецуела | Уреня | 1 - 2 | Атлетико Ел Вигия | 3.22 | 3.40 | 1.98 |
| 12.06.2025 | Копа Венецуела | Естудиантес де Мерида | 5 - 0 | Уреня | 1.53 | 4.13 | 4.94 |
| 29.06.2024 | Копа Венецуела | Уреня | 2 - 1 | Депортиво Тачира | 4.08 | 3.72 | 1.66 |
| 14.06.2024 | Копа Венецуела | Депортиво Тачира | 5 - 1 | Уреня | 1.73 | 3.51 | 4.12 |
| 06.09.2018 | Копа Венецуела | Уреня | 2 - 1 | Ланерос Гуанаре | 2.05 | 3.25 | 3.10 |
| 16.08.2018 | Копа Венецуела | Естудиантес де Мерида | 4 - 1 | Уреня | 1.57 | 3.43 | 5.30 |
| 09.08.2018 | Копа Венецуела | Уреня | 2 - 0 | Естудиантес де Мерида | 2.75 | 3.20 | 2.30 |
| 02.11.2017 | Копа Венецуела | Замора Баринас | 1 - 0 | Уреня | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Депортиво Лара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 0 | Депортиво Лара | 1.66 | 3.22 | 5.06 |
| 21.10.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 1 - 0 | Академия П. Кабейо | 2.30 | 2.88 | 3.01 |
| 17.10.2022 | Примера Дивисион | Португеза Акаригуа | 0 - 1 | Депортиво Лара | 2.40 | 2.84 | 2.88 |
| 10.10.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 1 - 0 | Португеза Акаригуа | 2.10 | 3.10 | 3.14 |
| 07.10.2022 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 3 - 1 | Депортиво Лара | 2.51 | 2.71 | 2.81 |
| 03.10.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 0 - 2 | Депортиво Тачира | 2.52 | 2.74 | 2.80 |
| 19.09.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 3 - 0 | Сулия | 1.66 | 3.28 | 4.75 |
| 14.09.2022 | Примера Дивисион | Каракас | 1 - 2 | Депортиво Лара | 2.35 | 2.62 | 3.23 |
| 10.09.2022 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 2 - 3 | Минерос де Гуаяна | 1.83 | 2.84 | 4.66 |
| 04.09.2022 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 0 - 1 | Депортиво Лара | 1.98 | 3.07 | 3.71 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2016 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 1 - 2 | Уреня | 1.41 | 4.00 | 6.41 |
| 14.02.2016 | Примера Дивисион | Уреня | 0 - 0 | Депортиво Лара | 3.31 | 3.24 | 2.01 |
| 30.08.2015 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 2 - 1 | Уреня | 1.52 | 3.62 | 5.55 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Уреня имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 3.05 | 2.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.28 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.93 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.79 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.06.2026 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра