Алжир - Национален Шампионат (2026 - 2027)
вторник, 13 октомври, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
2.90 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
1.33 |
1.76 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.26 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.39 |
2.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
5.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.33 |
1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алжир, а гостите от Бешар.
Разстоянието между двата града е 748.1 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
УСМ Алжир - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.10.2026 |
Нац. шампионат |
МБ Руиса |
1 - 0 |
УСМ Алжир |
3.08 |
2.78 |
2.26 |
| 19.09.2026 |
Нац. шампионат |
Олимпик Акбу |
2 - 3 |
УСМ Алжир |
2.44 |
2.68 |
2.88 |
| 10.09.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
2 - 0 |
ЖС Ел Биар |
1.40 |
3.65 |
7.30 |
| 04.09.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Хенчела |
0 - 0 |
УСМ Алжир |
2.16 |
2.90 |
3.13 |
| 06.06.2026 |
Нац. шампионат |
МК Оран |
2 - 2 |
УСМ Алжир |
1.87 |
2.94 |
3.88 |
| 04.06.2026 |
Нац. шампионат |
ЕС Бен Акнун |
2 - 2 |
УСМ Алжир |
1.80 |
3.22 |
3.91 |
| 02.06.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
1 - 1 |
КР Белуиздад |
4.86 |
3.14 |
1.66 |
| 30.05.2026 |
Нац. шампионат |
МБ Руиса |
1 - 0 |
УСМ Алжир |
2.64 |
2.76 |
2.55 |
| 25.05.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Хенчела |
2 - 1 |
УСМ Алжир |
2.40 |
2.89 |
2.71 |
| 22.05.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
4 - 2 |
Параду АК |
1.54 |
3.42 |
5.40 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
ЖС Саура - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.10.2026 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
0 - 0 |
Олимпик Акбу |
1.83 |
2.93 |
4.15 |
| 22.09.2026 |
Нац. шампионат |
УС Бискра |
0 - 0 |
ЖС Саура |
2.45 |
2.74 |
2.82 |
| 18.09.2026 |
Нац. шампионат |
ЖС Ел Биар |
4 - 0 |
ЖС Саура |
2.47 |
2.87 |
2.65 |
| 11.08.2026 |
Приятелски срещи |
ЕС Бен Акнун |
2 - 2 |
ЖС Саура |
- |
- |
- |
| 05.06.2026 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
3 - 1 |
КС Константин |
1.72 |
3.09 |
4.82 |
| 20.05.2026 |
Нац. шампионат |
МК Ел Баяд |
0 - 0 |
ЖС Саура |
7.06 |
3.58 |
1.42 |
| 12.05.2026 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
0 - 0 |
КР Белуиздад |
2.07 |
2.76 |
3.52 |
| 07.05.2026 |
Нац. шампионат |
ЕС Мостаганем |
0 - 4 |
ЖС Саура |
9.66 |
4.15 |
1.28 |
| 17.04.2026 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
3 - 0 |
УСМ Хенчела |
1.38 |
3.84 |
7.03 |
| 11.04.2026 |
Нац. шампионат |
Параду АК |
1 - 1 |
ЖС Саура |
3.59 |
3.08 |
1.88 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.03.2026 |
Купа на Алжир |
УСМ Алжир |
1 - 0 |
ЖС Саура |
1.76 |
3.07 |
4.46 |
| 21.02.2026 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
1 - 2 |
ЖС Саура |
1.55 |
3.32 |
5.86 |
| 20.09.2025 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
1 - 0 |
УСМ Алжир |
2.07 |
2.92 |
3.48 |
| 26.04.2025 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
2 - 1 |
УСМ Алжир |
2.79 |
2.74 |
2.64 |
| 16.11.2024 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
2 - 0 |
ЖС Саура |
1.37 |
3.88 |
8.43 |
| 07.06.2024 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
2 - 1 |
УСМ Алжир |
1.86 |
3.03 |
4.05 |
| 11.01.2024 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
2 - 1 |
ЖС Саура |
1.67 |
3.03 |
5.69 |
| 27.06.2023 |
Нац. шампионат |
ЖС Саура |
2 - 0 |
УСМ Алжир |
1.98 |
2.79 |
4.04 |
| 21.10.2022 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
1 - 1 |
ЖС Саура |
1.62 |
3.27 |
5.34 |
| 05.03.2022 |
Нац. шампионат |
УСМ Алжир |
0 - 0 |
ЖС Саура |
2.00 |
2.96 |
3.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на УСМ Алжир имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Национален Шампионат класиране към 13.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КР Белуиздад |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
13 |
| 2 |
МК Оран |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 3 |
УСМ Алжир |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 4 |
КС Константин |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
7 |
| 5 |
МК Алжир |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 6 |
ЕС Бен Акнун |
4 |
1 |
3 |
0 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
ЖС Кабилие |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 8 |
МБ Руиса |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 9 |
УСМ Хенчела |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 10 |
ЕС Сетиф |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 11 |
ЖС Ел Биар |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
4 |
| 12 |
Олимпик Акбу |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 13 |
ШР Темушент |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 14 |
ЖС Саура |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
2 |
| 15 |
УС Бискра |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
2 |
| 16 |
АСО Шлеф |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| УСМ Алжир |
|
| ЖС Саура |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
УСМ Алжир |
УСМ Алжир |
|
ЖС Саура |
ЖС Саура |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
КР Белуиздад |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
МК Оран |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
УСМ Алжир |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
КС Константин |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
МК Алжир |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
ЕС Бен Акнун |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
ЖС Кабилие |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
МБ Руиса |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
УСМ Хенчела |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
ЕС Сетиф |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
ЖС Ел Биар |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 12 |
Олимпик Акбу |
|
2 - 3 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
ШР Темушент |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
ЖС Саура |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
УС Бискра |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
АСО Шлеф |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
УСМ Алжир |
ЖС Саура |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
0 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
50% |
33% |
| Гол/Гол |
25% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
33% |
| Над 2.5 |
25% |
33% |
| Над 3.5 |
25% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
2.90 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.19 |
1.33 |
1.76 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.26 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.39 |
2.77 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
5.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.33 |
1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака