Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Утрехт
(Нидерландия)
Де Граафшап
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 4.65 | 4.84 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.14 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.82 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.08 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.10 | 1.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 2.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Утрехт, а гостите от Дутинхем. Разстоянието между двата града е 81.0 км.
Отговорна Игра
Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Д1 Плейоф | Аякс | 0 - 0 | Утрехт | 1.85 | 3.78 | 3.65 |
| 21.05.2026 | Д1 Плейоф | Утрехт | 3 - 2 | Хееренвеен | 1.91 | 3.59 | 3.62 |
| 17.05.2026 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 1.46 | 4.67 | 5.57 |
| 10.05.2026 | Ередивизи | Аякс | 1 - 2 | Утрехт | 1.59 | 4.23 | 4.78 |
| 02.05.2026 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 0 | НАК Бреда | 1.75 | 3.79 | 4.15 |
| 26.04.2026 | Ередивизи | Екселсиор | 5 - 0 | Утрехт | 3.06 | 3.51 | 2.17 |
| 11.04.2026 | Ередивизи | Утрехт | 4 - 1 | Телстар | 1.58 | 4.06 | 5.22 |
| 04.04.2026 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 4 - 3 | Утрехт | 1.45 | 4.62 | 6.01 |
| 22.03.2026 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 0 | Го Ахед Игълс | 1.64 | 3.88 | 4.95 |
| 15.03.2026 | Ередивизи | Твенте | 0 - 2 | Утрехт | 1.54 | 4.17 | 5.39 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Де Граафшап - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Д1 Плейоф | Де Граафшап | 2 - 2 | Алмере Сити | 2.07 | 3.96 | 2.89 |
| 06.05.2026 | Д1 Плейоф | Алмере Сити | 3 - 1 | Де Граафшап | 2.11 | 3.91 | 2.80 |
| 24.04.2026 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 0 | Де Граафшап | 2.98 | 3.86 | 2.01 |
| 17.04.2026 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 1 | Камбур | 2.23 | 3.78 | 2.66 |
| 11.04.2026 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 3 | Де Граафшап | 2.86 | 3.89 | 2.06 |
| 06.04.2026 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 5 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.66 | 4.30 | 3.93 |
| 03.04.2026 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 2 | Де Граафшап | 2.52 | 3.86 | 2.31 |
| 28.03.2026 | Ерсте Дивизи | Вилем II | 0 - 2 | Де Граафшап | 2.13 | 3.91 | 2.73 |
| 22.03.2026 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 2 | АДО Ден Хааг | 2.87 | 3.75 | 2.10 |
| 14.03.2026 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Дордрехт | 1.93 | 3.81 | 3.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2019 | Ередивизи | Де Граафшап | 0 - 1 | Утрехт | 4.50 | 3.90 | 1.72 |
| 25.11.2018 | Ередивизи | Утрехт | 5 - 0 | Де Граафшап | 1.23 | 6.17 | 11.33 |
| 06.10.2016 | Приятелски срещи | Утрехт | 0 - 0 | Де Граафшап | 1.66 | 3.80 | 4.03 |
| 20.04.2016 | Ередивизи | Утрехт | 0 - 2 | Де Граафшап | 1.47 | 4.40 | 5.57 |
| 05.12.2015 | Ередивизи | Де Граафшап | 0 - 1 | Утрехт | 3.45 | 3.61 | 1.98 |
| 12.04.2012 | Ередивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Утрехт | 3.61 | 3.46 | 2.32 |
| 21.09.2011 | КНВБ Купа | Де Граафшап | 1 - 1 | Утрехт | 2.73 | 3.33 | 2.34 |
| 14.08.2011 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 2 | Де Граафшап | 1.53 | 3.79 | 5.84 |
| 01.02.2011 | Ередивизи | Де Граафшап | 0 - 0 | Утрехт | 3.22 | 3.29 | 2.11 |
| 16.10.2010 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 2 | Де Граафшап | 1.42 | 4.15 | 6.68 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Утрехт имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 4.65 | 4.84 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.14 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.82 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.08 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.62 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.10 | 1.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 2.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра