Нидерландия - Ередивизи (2016 - 2017)

събота, 6 август, 2016
20:45
Утрехт

Утрехт

ПСВ Айндховен

ПСВ Айндховен

1 - 2
(1 - 0,  0 - 2)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 11% за Утрехт
X 3% за равен
2 86% за ПСВ Айндховен
Общо гласували: 35
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 4.75 4.00 1.67
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 2.25 1.25 1.20
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   3.40 1.30
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 5.00 1.17
Ср. коеф. 2.5 2.35 1.57
Ср. коеф. 3.5 1.53 2.38
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.57 2.25

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.08.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Утрехт, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 76.3 км. Мачът ще се играе на стадион Галгенваард, който има капацитет от 23 750 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Галгенваард. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Утрехт - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
30.07.2016 Приятелски срещи Унион Берлин 3 - 0 Утрехт 2.00 3.49 3.14
26.07.2016 Приятелски срещи Утрехт 1 - 1 Еспаньол 2.68 3.31 2.34
20.07.2016 Приятелски срещи Утрехт 1 - 1 Бней Йехуда 1.65 3.75 4.15
12.07.2016 Приятелски срещи Лиерс 2 - 1 Утрехт 3.88 3.78 1.70
22.05.2016 Д1 Плейоф ЛЕ Утрехт 0 - 2 Хераклес 1.65 3.84 4.62
19.05.2016 Д1 Плейоф ЛЕ Хераклес 1 - 1 Утрехт 2.71 3.43 2.37
15.05.2016 Д1 Плейоф ЛЕ Утрехт 5 - 2 Цволе 1.67 3.77 4.60
12.05.2016 Д1 Плейоф ЛЕ Цволе 0 - 0 Утрехт 2.61 3.34 2.49
08.05.2016 Ередивизи Утрехт 1 - 3 АЗ Алкмаар 2.04 3.79 3.11
01.05.2016 Ередивизи Витес 1 - 3 Утрехт 2.60 3.39 2.52

Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.

ПСВ Айндховен - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.07.2016 Суперкупа Фейенорд 0 - 1 ПСВ Айндховен 3.22 3.49 2.04
26.07.2016 Приятелски срещи ПСВ Айндховен 0 - 1 ФК Айндховен 1.14 7.13 11.19
21.07.2016 Приятелски срещи ПСВ Айндховен 3 - 0 Порто 2.42 3.36 2.54
18.07.2016 Приятелски срещи ПСВ Айндховен 5 - 0 Спортинг Лисабон 2.32 3.39 2.61
16.07.2016 Приятелски срещи Сион 1 - 2 ПСВ Айндховен 2.87 3.37 2.15
13.07.2016 Приятелски срещи ПСВ Айндховен 2 - 1 Сент Етиен 2.40 3.36 2.59
08.07.2016 Приятелски срещи ПСВ Айндховен 0 - 1 Куинс Парк Рейнджърс 1.62 3.77 4.33
08.05.2016 Ередивизи Цволе 1 - 3 ПСВ Айндховен 6.60 4.94 1.38
01.05.2016 Ередивизи ПСВ Айндховен 6 - 2 Камбур 1.05 11.39 26.74
19.04.2016 Ередивизи ПСВ Айндховен 2 - 0 Витес 1.30 5.18 8.60

Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи в последните 3 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
07.02.2016 Ередивизи Утрехт 0 - 2 ПСВ Айндховен 3.56 3.71 1.92
04.02.2016 КНВБ Купа ПСВ Айндховен 1 - 3 Утрехт 1.33 4.95 7.51
08.11.2015 Ередивизи ПСВ Айндховен 3 - 1 Утрехт 1.30 5.45 8.06
07.02.2015 Ередивизи ПСВ Айндховен 3 - 1 Утрехт 1.20 6.18 11.50
26.10.2014 Ередивизи Утрехт 1 - 5 ПСВ Айндховен 4.16 3.80 1.73
25.09.2014 КНВБ Купа ПСВ Айндховен 2 - 0 Утрехт 1.31 4.88 7.82
08.03.2014 Ередивизи ПСВ Айндховен 1 - 0 Утрехт 1.22 5.95 10.54
15.12.2013 Ередивизи Утрехт 1 - 5 ПСВ Айндховен 3.23 3.64 2.03
16.02.2013 Ередивизи ПСВ Айндховен 2 - 1 Утрехт 1.22 6.05 10.25
16.09.2012 Ередивизи Утрехт 1 - 0 ПСВ Айндховен 6.10 4.38 1.45

В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Утрехт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.

Ередивизи класиране към 06.08.2016

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 НЕК Ниймеген 1 0 1 0 1 1 0 1
1 Цволе 1 0 1 0 1 1 0 1
3 АДО Ден Хааг 0 0 0 0 0 0 0 0
3 АЗ Алкмаар 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Аякс 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Вилем II 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Витес 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Го Ахед Игълс 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Грьонинген 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Екселсиор 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ПСВ Айндховен 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Рода 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Спарта Ротердам 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Твенте 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Утрехт 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Фейенорд 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Хееренвеен 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Хераклес 0 0 0 0 0 0 0 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Утрехт ПСВ Айндховен
Позиция 3 3
Точки 0 0
  Домакин Гост
Позиция 2 2
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Утрехт ПСВ Айндховен
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Утрехт ПСВ Айндховен
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 4.75 4.00 1.67
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 2.25 1.25 1.20
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   3.40 1.30
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 5.00 1.17
Ср. коеф. 2.5 2.35 1.57
Ср. коеф. 3.5 1.53 2.38
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.57 2.25

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.08.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 11% за Утрехт
X 3% за равен
2 86% за ПСВ Айндховен
Общо гласували: 35