Нидерландия - Ередивизи (2017 - 2018)
19:30
Утрехт
Цволе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.79 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Утрехт, а гостите от Цволе. Разстоянието между двата града е 81.0 км. Мачът ще се играе на стадион Галгенваард, който има капацитет от 23 750 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Галгенваард. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2018 | Ередивизи | Утрехт | 1 - 0 | Спарта Ротердам | 1.63 | 3.94 | 4.90 |
| 04.02.2018 | Ередивизи | Екселсиор | 2 - 2 | Утрехт | 4.21 | 3.64 | 1.78 |
| 28.01.2018 | Ередивизи | Утрехт | 0 - 0 | Аякс | 6.08 | 4.40 | 1.46 |
| 24.01.2018 | Ередивизи | Утрехт | 1 - 1 | Фейенорд | 3.32 | 3.50 | 2.05 |
| 19.01.2018 | Ередивизи | Утрехт | 1 - 1 | АЗ Алкмаар | 2.68 | 3.54 | 2.40 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Андерлехт | 3 - 4 | Утрехт | 1.89 | 3.56 | 3.28 |
| 07.01.2018 | Приятелски срещи | Вюрцбургер Кикерс | 0 - 0 | Утрехт | - | - | - |
| 23.12.2017 | Ередивизи | НАК Бреда | 3 - 1 | Утрехт | 4.05 | 3.64 | 1.82 |
| 17.12.2017 | Ередивизи | Утрехт | 1 - 1 | Хераклес | 1.32 | 5.24 | 8.15 |
| 13.12.2017 | Ередивизи | ВВВ Венло | 0 - 1 | Утрехт | 3.67 | 3.59 | 1.92 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Цволе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.02.2018 | Ередивизи | Цволе | 3 - 2 | Хееренвеен | 2.66 | 3.38 | 2.49 |
| 03.02.2018 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 4 - 0 | Цволе | 1.17 | 7.06 | 13.28 |
| 31.01.2018 | КНВБ Купа | АЗ Алкмаар | 4 - 1 | Цволе | 1.38 | 4.72 | 6.66 |
| 27.01.2018 | Ередивизи | Цволе | 1 - 2 | Витес | 2.92 | 3.31 | 2.34 |
| 20.01.2018 | Ередивизи | Цволе | 1 - 0 | НАК Бреда | 1.61 | 3.96 | 4.99 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Цволе | 5 - 1 | Шпортфройнде Лоте | 1.36 | 4.70 | 6.42 |
| 22.12.2017 | Ередивизи | АДО Ден Хааг | 4 - 0 | Цволе | 2.88 | 3.36 | 2.34 |
| 19.12.2017 | КНВБ Купа | Цволе | 2 - 0 | НЕК Ниймеген | 1.57 | 4.02 | 4.86 |
| 16.12.2017 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 3 | Цволе | 2.75 | 3.36 | 2.43 |
| 12.12.2017 | Ередивизи | Цволе | 1 - 1 | АЗ Алкмаар | 3.13 | 3.55 | 2.13 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2017 | Ередивизи | Цволе | 1 - 1 | Утрехт | 2.34 | 3.45 | 2.82 |
| 18.02.2017 | Ередивизи | Утрехт | 3 - 1 | Цволе | 1.67 | 3.77 | 4.71 |
| 14.12.2016 | КНВБ Купа | Цволе | 1 - 2 | Утрехт | 2.73 | 3.43 | 2.35 |
| 10.09.2016 | Ередивизи | Цволе | 1 - 1 | Утрехт | 2.56 | 3.31 | 2.59 |
| 15.05.2016 | Д1 Плейоф ЛЕ | Утрехт | 5 - 2 | Цволе | 1.67 | 3.77 | 4.60 |
| 12.05.2016 | Д1 Плейоф ЛЕ | Цволе | 0 - 0 | Утрехт | 2.61 | 3.34 | 2.49 |
| 24.01.2016 | Ередивизи | Утрехт | 1 - 0 | Цволе | 1.75 | 3.72 | 4.28 |
| 23.10.2015 | Ередивизи | Цволе | 1 - 2 | Утрехт | 2.28 | 3.45 | 2.90 |
| 01.02.2015 | Ередивизи | Утрехт | 0 - 2 | Цволе | 2.14 | 3.43 | 3.09 |
| 08.08.2014 | Ередивизи | Цволе | 2 - 0 | Утрехт | 1.93 | 3.51 | 3.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Утрехт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Ередивизи класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Айндховен | 22 | +36 | 58 |
| 2 | Аякс | 22 | +43 | 51 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 22 | +21 | 46 |
| 4 | Фейенорд | 22 | +23 | 39 |
| 5 | Цволе | 22 | +2 | 39 |
| 6 | Утрехт | 22 | 0 | 35 |
| 7 | Витес | 22 | +11 | 34 |
| 8 | АДО Ден Хааг | 22 | -4 | 31 |
| 9 | Хееренвеен | 22 | -4 | 30 |
| 10 | ВВВ Венло | 22 | -5 | 29 |
| 11 | Екселсиор | 22 | -7 | 25 |
| 12 | Хераклес | 22 | -17 | 24 |
| 13 | Грьонинген | 22 | -5 | 22 |
| 14 | Вилем II | 22 | -13 | 20 |
| 15 | НАК Бреда | 22 | -14 | 19 |
| 16 | Твенте | 22 | -16 | 16 |
| 17 | Рода | 22 | -24 | 16 |
| 18 | Спарта Ротердам | 22 | -27 | 14 |
Хронология в първенството
| Утрехт | |
| Цволе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Утрехт | Утрехт | Цволе | Цволе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ПСВ Айндховен | 1 - 7 | 1 - 7 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 2 | Аякс | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | АЗ Алкмаар | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Фейенорд | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Цволе | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Утрехт | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 7 | Витес | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | АДО Ден Хааг | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 9 | Хееренвеен | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 10 | ВВВ Венло | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Екселсиор | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Хераклес | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Грьонинген | 2 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 14 | Вилем II | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 15 | НАК Бреда | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 16 | Твенте | 4 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 17 | Рода | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | ||||
| 18 | Спарта Ротердам | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Утрехт | Цволе | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 35 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 20 | 16 |
Форма в шампионата
| Утрехт | Цволе | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 5 |
11
6 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 1 |
4
4 3 |
Голове в шампионата
| Утрехт | Цволе | |
|
Вкарани
Получени |
32
32 |
31
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
14 |
11
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.79 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
