Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
събота, 7 ноември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.46 |
4.94 |
1.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
1.12 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.17 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.08 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.11 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.84 |
1.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гьотеборг, а гостите от Кристианстад.
Разстоянието между двата града е 229.1 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Утсиктенс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
1 - 2 |
Утсиктенс |
1.11 |
7.69 |
14.31 |
| 23.10.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
1 - 4 |
Твоокерш |
5.81 |
4.63 |
1.39 |
| 18.10.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
4 - 1 |
Утсиктенс |
1.16 |
6.81 |
10.54 |
| 11.10.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 2 |
Енгелхолм |
2.84 |
3.67 |
2.08 |
| 03.10.2026 |
Д1 Юг |
Шьовде АИК |
3 - 2 |
Утсиктенс |
1.44 |
4.47 |
5.35 |
| 26.09.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
3 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
6.20 |
4.14 |
1.42 |
| 19.09.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
3 - 1 |
Утсиктенс |
1.23 |
5.69 |
8.52 |
| 16.09.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 0 |
Лахолмс |
3.99 |
4.09 |
1.64 |
| 11.09.2026 |
Д1 Юг |
Тролхетан |
5 - 0 |
Утсиктенс |
1.37 |
4.66 |
6.25 |
| 05.09.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
1 - 1 |
Лунд |
7.70 |
5.07 |
1.29 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Кристианстад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
3 - 0 |
Ескилсмине |
2.04 |
3.52 |
3.02 |
| 24.10.2026 |
Д1 Юг |
Розенгард 1917 |
1 - 2 |
Кристианстад |
2.23 |
3.58 |
2.65 |
| 18.10.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
3 - 1 |
Тролхетан |
2.54 |
3.67 |
2.29 |
| 10.10.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 0 |
Кристианстад |
1.36 |
4.62 |
6.52 |
| 02.10.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
0 - 1 |
АФК Малмьо |
3.06 |
3.51 |
2.02 |
| 25.09.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 1 |
Кристианстад |
1.49 |
4.12 |
5.19 |
| 20.09.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
2 - 3 |
Кристианстад |
1.88 |
3.57 |
3.40 |
| 17.09.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
0 - 1 |
Олимпик Малмьо |
2.66 |
3.54 |
2.23 |
| 13.09.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
0 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
2.96 |
3.32 |
2.14 |
| 05.09.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
2 - 1 |
Кристианстад |
1.67 |
3.76 |
4.13 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
4 - 1 |
Утсиктенс |
2.17 |
3.37 |
2.81 |
| 17.08.2019 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 0 |
Кристианстад |
1.37 |
4.73 |
6.54 |
| 08.06.2019 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
2 - 1 |
Утсиктенс |
4.16 |
3.92 |
1.66 |
| 15.07.2018 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
1 - 3 |
Утсиктенс |
2.41 |
3.42 |
2.53 |
| 07.07.2018 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
1 - 0 |
Кристианстад |
1.49 |
4.31 |
5.01 |
| 28.10.2017 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
3 - 3 |
Кристианстад |
1.35 |
4.80 |
6.72 |
| 01.07.2017 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
2 - 3 |
Утсиктенс |
2.99 |
3.37 |
2.08 |
| 01.10.2016 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
3 - 0 |
Утсиктенс |
- |
- |
- |
| 26.06.2016 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 1 |
Кристианстад |
2.05 |
3.35 |
3.16 |
| 25.10.2014 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
1 - 0 |
Кристианстад |
1.30 |
4.94 |
6.99 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Утсиктенс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия - Юг класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
29 |
20 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
66 |
| 2 |
Хеслехолм |
29 |
16 |
5 |
8 |
51 |
33 |
+18 |
53 |
| 3 |
Лунд |
29 |
14 |
8 |
7 |
57 |
37 |
+20 |
50 |
| 4 |
АФК Малмьо |
29 |
13 |
8 |
8 |
58 |
45 |
+13 |
47 |
| 5 |
Атвидаберг |
29 |
13 |
8 |
8 |
53 |
43 |
+10 |
47 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
29 |
10 |
10 |
9 |
46 |
44 |
+2 |
40 |
| 7 |
Йонкьопинг Содра |
29 |
11 |
6 |
12 |
35 |
31 |
+4 |
39 |
| 8 |
Тролхетан |
29 |
10 |
8 |
11 |
51 |
54 |
-3 |
38 |
| 9 |
Твоокерш |
29 |
10 |
8 |
11 |
39 |
43 |
-4 |
38 |
| 10 |
Шьовде АИК |
29 |
9 |
11 |
9 |
39 |
47 |
-8 |
38 |
| 11 |
Олимпик Малмьо |
29 |
11 |
4 |
14 |
54 |
57 |
-3 |
37 |
| 12 |
Кристианстад |
29 |
10 |
6 |
13 |
37 |
41 |
-4 |
36 |
| 13 |
Ескилсмине |
29 |
9 |
6 |
14 |
45 |
60 |
-15 |
33 |
| 14 |
Лахолмс |
29 |
9 |
5 |
15 |
40 |
47 |
-7 |
32 |
| 15 |
Енгелхолм |
29 |
7 |
9 |
13 |
37 |
50 |
-13 |
30 |
| 16 |
Утсиктенс |
29 |
3 |
6 |
20 |
27 |
71 |
-44 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Утсиктенс |
|
| Кристианстад |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Утсиктенс |
Утсиктенс |
|
Кристианстад |
Кристианстад |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Хеслехолм |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Лунд |
1 - 1 |
5 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
АФК Малмьо |
0 - 3 |
3 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Атвидаберг |
0 - 3 |
1 - 2 |
0 - 3 |
|
5 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Йонкьопинг Содра |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
0 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 8 |
Тролхетан |
1 - 2 |
5 - 0 |
1 - 2 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Твоокерш |
1 - 4 |
2 - 2 |
1 - 4 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Шьовде АИК |
2 - 3 |
3 - 2 |
2 - 3 |
|
0 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 11 |
Олимпик Малмьо |
1 - 3 |
4 - 1 |
1 - 3 |
|
0 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 12 |
Кристианстад |
|
4 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Ескилсмине |
2 - 2 |
4 - 0 |
2 - 2 |
|
3 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 14 |
Лахолмс |
0 - 0 |
3 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 3 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 15 |
Енгелхолм |
0 - 2 |
4 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Утсиктенс |
- |
- |
- |
|
4 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Утсиктенс |
Кристианстад |
| Победи |
3 |
10 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
20 |
13 |
| Вкарани Голове |
27 |
37 |
| Получени Голове |
71 |
41 |
| Средно Вкарани |
0.93 |
1.28 |
| Средно Получени |
2.45 |
1.41 |
| Мачове Вкарал |
62% |
69% |
| Мачове Получил |
90% |
76% |
| Гол/Гол |
59% |
55% |
| Над 1.5 |
90% |
72% |
| Над 2.5 |
76% |
59% |
| Над 3.5 |
48% |
28% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
9 |
7 |
| Вкарани Голове |
11 |
17 |
| Получени Голове |
26 |
24 |
| Средно Вкарани |
0.79 |
1.21 |
| Средно Получени |
1.86 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
50% |
79% |
| Мачове Получил |
79% |
86% |
| Гол/Гол |
43% |
64% |
| Над 1.5 |
79% |
86% |
| Над 2.5 |
57% |
64% |
| Над 3.5 |
29% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.46 |
4.94 |
1.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.90 |
1.12 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.17 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.08 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.11 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.84 |
1.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака