Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
събота, 5 септември, 2026
18:00
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.70 |
5.07 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.23 |
1.12 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.20 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.14 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.56 |
1.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.94 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гьотеборг, а гостите от Лунд.
Разстоянието между двата града е 234.7 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Утсиктенс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 1 |
Утсиктенс |
1.18 |
6.43 |
10.31 |
| 25.08.2026 |
Купа на Швеция |
Утсиктенс |
1 - 2 |
Хакен |
19.36 |
8.70 |
1.06 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
2 - 2 |
Ескилсмине |
4.45 |
4.00 |
1.59 |
| 16.08.2026 |
Д1 Юг |
Розенгард 1917 |
1 - 1 |
Утсиктенс |
1.18 |
6.29 |
10.41 |
| 08.08.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 2 |
Хеслехолм |
4.52 |
3.97 |
1.58 |
| 01.08.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
2 - 2 |
Утсиктенс |
1.53 |
3.98 |
5.04 |
| 27.06.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
3 - 1 |
Утсиктенс |
1.71 |
3.81 |
3.82 |
| 17.06.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 3 |
Атвидаберг |
6.18 |
4.36 |
1.39 |
| 13.06.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
4 - 2 |
Утсиктенс |
1.48 |
4.07 |
5.30 |
| 08.06.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 1 |
Розенгард 1917 |
5.10 |
3.94 |
1.51 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Лунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
7 - 1 |
Олимпик Малмьо |
1.70 |
3.94 |
3.79 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 5 |
Лунд |
1.97 |
3.50 |
3.19 |
| 14.08.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 3 |
Хеслехолм |
1.88 |
3.64 |
3.37 |
| 08.08.2026 |
Д1 Юг |
Шьовде АИК |
1 - 1 |
Лунд |
4.20 |
3.80 |
1.66 |
| 02.08.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 2 |
Лунд |
1.65 |
3.78 |
4.25 |
| 27.06.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 1 |
Шьовде АИК |
1.45 |
4.26 |
5.38 |
| 18.06.2026 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
0 - 0 |
Лунд |
1.68 |
3.82 |
4.01 |
| 12.06.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
1 - 4 |
АФК Малмьо |
2.13 |
3.41 |
2.85 |
| 07.06.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
1 - 1 |
Лунд |
2.74 |
3.33 |
2.22 |
| 03.06.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
1 - 3 |
Лунд |
2.34 |
3.37 |
2.56 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
5 - 0 |
Утсиктенс |
1.45 |
4.20 |
5.50 |
| 21.08.2021 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 1 |
Утсиктенс |
3.27 |
3.66 |
1.93 |
| 11.04.2021 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
2 - 0 |
Лунд |
1.49 |
3.92 |
5.78 |
| 21.11.2020 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
3 - 0 |
Лунд *** |
- |
- |
- |
| 29.08.2020 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 2 |
Утсиктенс |
2.49 |
3.67 |
2.35 |
| 11.08.2019 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 1 |
Утсиктенс |
3.45 |
3.76 |
1.82 |
| 19.04.2019 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
3 - 2 |
Лунд |
2.30 |
3.73 |
2.42 |
| 10.11.2018 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 1 |
Лунд |
- |
- |
- |
| 16.06.2018 |
Д1 Юг |
Лунд |
3 - 2 |
Утсиктенс |
2.27 |
3.78 |
2.51 |
| 27.09.2014 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
2 - 0 |
Лунд |
1.95 |
3.59 |
3.18 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Утсиктенс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Първа Дивизия - Юг класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
19 |
11 |
6 |
2 |
41 |
21 |
+20 |
39 |
| 2 |
Хеслехолм |
19 |
11 |
3 |
5 |
38 |
23 |
+15 |
36 |
| 3 |
Атвидаберг |
19 |
10 |
5 |
4 |
40 |
28 |
+12 |
35 |
| 4 |
Лунд |
19 |
9 |
7 |
3 |
41 |
25 |
+16 |
34 |
| 5 |
Розенгард 1917 |
20 |
9 |
7 |
4 |
35 |
26 |
+9 |
34 |
| 6 |
АФК Малмьо |
19 |
8 |
6 |
5 |
37 |
29 |
+8 |
30 |
| 7 |
Твоокерш |
19 |
8 |
5 |
6 |
27 |
28 |
-1 |
29 |
| 8 |
Йонкьопинг Содра |
19 |
7 |
5 |
7 |
25 |
19 |
+6 |
26 |
| 9 |
Ескилсмине |
19 |
7 |
4 |
8 |
30 |
33 |
-3 |
25 |
| 10 |
Олимпик Малмьо |
19 |
7 |
2 |
10 |
31 |
40 |
-9 |
23 |
| 11 |
Тролхетан |
19 |
5 |
7 |
7 |
24 |
31 |
-7 |
22 |
| 12 |
Шьовде АИК |
19 |
4 |
9 |
6 |
18 |
28 |
-10 |
21 |
| 13 |
Кристианстад |
19 |
5 |
5 |
9 |
24 |
31 |
-7 |
20 |
| 14 |
Лахолмс |
20 |
5 |
3 |
12 |
27 |
38 |
-11 |
18 |
| 15 |
Енгелхолм |
19 |
3 |
8 |
8 |
25 |
31 |
-6 |
17 |
| 16 |
Утсиктенс |
19 |
1 |
4 |
14 |
16 |
48 |
-32 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Утсиктенс |
|
| Лунд |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Утсиктенс |
Утсиктенс |
|
Лунд |
Лунд |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Хеслехолм |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Атвидаберг |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
2 - 0 |
|
|
| 4 |
Лунд |
|
5 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Розенгард 1917 |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
АФК Малмьо |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
1 - 4 |
2 - 5 |
2 - 5 |
| 7 |
Твоокерш |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Йонкьопинг Содра |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Ескилсмине |
2 - 2 |
4 - 0 |
2 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
| 10 |
Олимпик Малмьо |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
7 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Тролхетан |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Шьовде АИК |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Кристианстад |
|
4 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Лахолмс |
|
3 - 1 |
|
|
|
4 - 3 |
4 - 3 |
| 15 |
Енгелхолм |
|
4 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Утсиктенс |
- |
- |
- |
|
5 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Утсиктенс |
Лунд |
| Победи |
1 |
9 |
| Равни |
4 |
7 |
| Загуби |
14 |
3 |
| Вкарани Голове |
16 |
41 |
| Получени Голове |
48 |
25 |
| Средно Вкарани |
0.84 |
2.16 |
| Средно Получени |
2.53 |
1.32 |
| Мачове Вкарал |
58% |
84% |
| Мачове Получил |
95% |
68% |
| Гол/Гол |
58% |
63% |
| Над 1.5 |
89% |
79% |
| Над 2.5 |
79% |
58% |
| Над 3.5 |
47% |
47% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
7 |
| Загуби |
7 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
19 |
| Получени Голове |
19 |
14 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.73 |
| Средно Получени |
2.11 |
1.27 |
| Мачове Вкарал |
44% |
82% |
| Мачове Получил |
89% |
73% |
| Гол/Гол |
44% |
73% |
| Над 1.5 |
78% |
73% |
| Над 2.5 |
67% |
45% |
| Над 3.5 |
33% |
45% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.70 |
5.07 |
1.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.23 |
1.12 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.20 |
1.09 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.14 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.56 |
1.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.94 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите