Англия - Висша Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 6
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.80 |
3.80 |
1.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уулвърхямптън, а гостите от Лондон.
Разстоянието между двата града е 181.6 км.
Треньорът на домакините е Роб Едуардс (Уел), а на гостите Марко Силва (Пор).
Мачът ще се играе на стадион
Молиню Стейдиъм,
който има капацитет от
31 700 места.
Размерите на терена са 100 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Молиню Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уулвърхямптън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Брайтън |
3 - 0 |
Уулвърхямптън |
1.24 |
6.21 |
10.14 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
1 - 1 |
Съндърланд |
3.66 |
3.48 |
2.00 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
0 - 1 |
Тотнъм |
4.60 |
4.05 |
1.68 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Лийдс |
3 - 0 |
Уулвърхямптън |
1.56 |
4.00 |
5.91 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Уест Хям |
4 - 0 |
Уулвърхямптън |
1.80 |
3.71 |
4.24 |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Брентфорд |
2 - 2 |
Уулвърхямптън |
1.56 |
4.19 |
5.60 |
| 06.03.2026 |
ФА Къп |
Уулвърхямптън |
1 - 3 |
Ливърпул |
5.72 |
4.51 |
1.48 |
| 03.03.2026 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
2 - 1 |
Ливърпул |
7.02 |
4.97 |
1.40 |
| 27.02.2026 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
2 - 0 |
Астън Вила |
4.16 |
3.65 |
1.84 |
| 22.02.2026 |
Висша Лига |
Кристъл Палас |
1 - 0 |
Уулвърхямптън |
1.72 |
3.77 |
4.75 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Фулъм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
0 - 1 |
Борнемут |
2.61 |
3.62 |
2.48 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Арсенал |
3 - 0 |
Фулъм |
1.46 |
4.40 |
6.92 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 0 |
Астън Вила |
2.56 |
3.52 |
2.60 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Брентфорд |
0 - 0 |
Фулъм |
2.09 |
3.60 |
3.30 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Ливърпул |
2 - 0 |
Фулъм |
1.65 |
4.23 |
4.63 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
3 - 1 |
Бърнли |
1.52 |
4.30 |
5.93 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Нотингам Форест |
0 - 0 |
Фулъм |
2.29 |
3.38 |
3.08 |
| 08.03.2026 |
ФА Къп |
Фулъм |
0 - 1 |
Саутхямптън |
1.53 |
4.37 |
5.38 |
| 04.03.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
0 - 1 |
Уест Хям |
2.06 |
3.60 |
3.39 |
| 01.03.2026 |
Висша Лига |
Фулъм |
2 - 1 |
Тотнъм |
1.94 |
3.69 |
3.70 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2025 |
Висша Лига |
Фулъм |
3 - 0 |
Уулвърхямптън |
1.78 |
3.57 |
4.71 |
| 25.02.2025 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
1 - 2 |
Фулъм |
2.70 |
3.25 |
2.66 |
| 23.11.2024 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 4 |
Уулвърхямптън |
1.54 |
4.31 |
5.79 |
| 09.03.2024 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
2 - 1 |
Фулъм |
2.47 |
3.43 |
2.86 |
| 27.11.2023 |
Висша Лига |
Фулъм |
3 - 2 |
Уулвърхямптън |
2.35 |
3.26 |
3.18 |
| 24.02.2023 |
Висша Лига |
Фулъм |
1 - 1 |
Уулвърхямптън |
2.50 |
3.14 |
3.00 |
| 13.08.2022 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
0 - 0 |
Фулъм |
2.33 |
3.29 |
3.21 |
| 09.04.2021 |
Висша Лига |
Фулъм |
0 - 1 |
Уулвърхямптън |
2.55 |
3.01 |
3.14 |
| 04.10.2020 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
1 - 0 |
Фулъм |
1.51 |
4.12 |
7.01 |
| 04.05.2019 |
Висша Лига |
Уулвърхямптън |
1 - 0 |
Фулъм |
1.50 |
4.33 |
7.02 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Уулвърхямптън имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арсенал |
36 |
24 |
7 |
5 |
68 |
26 |
+42 |
79 |
| 2 |
Манчестър Сити |
36 |
23 |
8 |
5 |
75 |
32 |
+43 |
77 |
| 3 |
Манчестър Юнайтед |
36 |
18 |
11 |
7 |
63 |
48 |
+15 |
65 |
| 4 |
Ливърпул |
36 |
17 |
8 |
11 |
60 |
48 |
+12 |
59 |
| 5 |
Астън Вила |
36 |
17 |
8 |
11 |
50 |
46 |
+4 |
59 |
| 6 |
Борнемут |
36 |
13 |
16 |
7 |
56 |
52 |
+4 |
55 |
| 7 |
Брайтън |
36 |
14 |
11 |
11 |
52 |
42 |
+10 |
53 |
| 8 |
Брентфорд |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
49 |
+3 |
51 |
| 9 |
Челси |
36 |
13 |
10 |
13 |
55 |
49 |
+6 |
49 |
| 10 |
Евертън |
36 |
13 |
10 |
13 |
46 |
46 |
0 |
49 |
| 11 |
Фулъм |
36 |
14 |
6 |
16 |
44 |
50 |
-6 |
48 |
| 12 |
Съндърланд |
36 |
12 |
12 |
12 |
37 |
46 |
-9 |
48 |
| 13 |
Нюкасъл |
36 |
13 |
7 |
16 |
50 |
52 |
-2 |
46 |
| 14 |
Лийдс |
36 |
10 |
14 |
12 |
48 |
53 |
-5 |
44 |
| 15 |
Кристъл Палас |
36 |
11 |
11 |
14 |
38 |
47 |
-9 |
44 |
| 16 |
Нотингам Форест |
36 |
11 |
10 |
15 |
45 |
47 |
-2 |
43 |
| 17 |
Тотнъм |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
55 |
-9 |
38 |
| 18 |
Уест Хям |
36 |
9 |
9 |
18 |
42 |
62 |
-20 |
36 |
| 19 |
Бърнли |
36 |
4 |
9 |
23 |
37 |
73 |
-36 |
21 |
| 20 |
Уулвърхямптън |
36 |
3 |
9 |
24 |
25 |
66 |
-41 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Уулвърхямптън |
|
| Фулъм |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Уулвърхямптън |
Уулвърхямптън |
|
Фулъм |
Фулъм |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Арсенал |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Манчестър Сити |
0 - 4 |
2 - 0 |
0 - 4 |
|
4 - 5 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Манчестър Юнайтед |
1 - 4 |
1 - 1 |
1 - 4 |
|
1 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Ливърпул |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Астън Вила |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Борнемут |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Брайтън |
1 - 1 |
3 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Брентфорд |
0 - 2 |
2 - 2 |
0 - 2 |
|
3 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Челси |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Евертън |
2 - 3 |
1 - 1 |
2 - 3 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Фулъм |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Съндърланд |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 13 |
Нюкасъл |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Лийдс |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Кристъл Палас |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Нотингам Форест |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 17 |
Тотнъм |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Уест Хям |
3 - 0 |
4 - 0 |
3 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Бърнли |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
3 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 20 |
Уулвърхямптън |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Уулвърхямптън |
Фулъм |
| Победи |
3 |
14 |
| Равни |
9 |
6 |
| Загуби |
24 |
16 |
| Вкарани Голове |
25 |
44 |
| Получени Голове |
66 |
50 |
| Средно Вкарани |
0.69 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.83 |
1.39 |
| Мачове Вкарал |
47% |
69% |
| Мачове Получил |
89% |
78% |
| Гол/Гол |
42% |
53% |
| Над 1.5 |
78% |
69% |
| Над 2.5 |
47% |
53% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
11 |
10 |
| Вкарани Голове |
18 |
16 |
| Получени Голове |
33 |
30 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.89 |
| Средно Получени |
1.83 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
61% |
56% |
| Мачове Получил |
83% |
83% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
78% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
39% |
28% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.80 |
3.80 |
1.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 6
За да гласувате, щракнете на знака