Унгария - НП I (2017 - 2018)
20:00
Уйпещ
Дебрецен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.06.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Дебрецен. Разстоянието между двата града е 194.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ференц Шуша, който има капацитет от 13 301 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ференц Шуша. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уйпещ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Уйпещ | 2.54 | 3.26 | 2.54 |
| 23.05.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 2 - 2 | Уйпещ | 2.60 | 3.09 | 2.53 |
| 19.05.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Уйпещ | 2.74 | 3.21 | 2.39 |
| 12.05.2018 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Пушкаш Академи | 1.76 | 3.52 | 4.14 |
| 09.05.2018 | Купа на Унгария | Балмазуйварош | 0 - 0 | Уйпещ | 2.85 | 3.25 | 2.22 |
| 05.05.2018 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Уйпещ | 2.81 | 3.20 | 2.33 |
| 28.04.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Диошдьор | 1.73 | 3.49 | 4.27 |
| 21.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Уйпещ | 2.13 | 3.26 | 3.11 |
| 17.04.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | Балмазуйварош | 1.61 | 3.57 | 4.91 |
| 14.04.2018 | НП I | Уйпещ | 4 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.98 | 3.26 | 3.52 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Пушкаш Академи | 1.91 | 3.41 | 3.60 |
| 19.05.2018 | НП I | Балмазуйварош | 4 - 0 | Дебрецен | 2.82 | 3.32 | 2.29 |
| 12.05.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 1 | Диошдьор | 1.99 | 3.41 | 3.31 |
| 08.05.2018 | Купа на Унгария | Дебрецен | 2 - 0 | Пушкаш Академи | 2.51 | 3.35 | 2.47 |
| 05.05.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 3 | Дебрецен | 2.00 | 3.38 | 3.32 |
| 28.04.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Вашаш Будапеща | 1.87 | 3.34 | 3.71 |
| 21.04.2018 | НП I | Фехервар | 1 - 0 | Дебрецен | 1.42 | 4.05 | 6.84 |
| 18.04.2018 | Купа на Унгария | Пушкаш Академи | 4 - 0 | Дебрецен | 2.21 | 3.12 | 3.01 |
| 14.04.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Ференцварош | 4.46 | 3.56 | 1.69 |
| 07.04.2018 | НП I | Пакш | 2 - 5 | Дебрецен | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Уйпещ | 2.04 | 3.28 | 3.31 |
| 30.09.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Дебрецен | 2.11 | 3.21 | 3.19 |
| 06.05.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Уйпещ | 2.06 | 3.34 | 3.16 |
| 10.12.2016 | НП I | Уйпещ | 2 - 0 | Дебрецен | 1.78 | 3.34 | 4.10 |
| 10.09.2016 | НП I | Дебрецен | 2 - 1 | Уйпещ | 1.97 | 3.21 | 3.62 |
| 16.04.2016 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Уйпещ | 2.27 | 3.19 | 2.95 |
| 27.02.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Дебрецен | 2.02 | 3.22 | 3.47 |
| 03.10.2015 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Уйпещ | 1.95 | 3.26 | 3.66 |
| 08.03.2015 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | Уйпещ | 1.64 | 3.45 | 5.01 |
| 16.08.2014 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Дебрецен | 2.82 | 3.26 | 2.26 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уйпещ имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 02.06.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 32 | +38 | 68 |
| 2 | Ференцварош | 32 | +38 | 65 |
| 3 | Уйпещ | 32 | +2 | 46 |
| 4 | Дебрецен | 32 | +7 | 44 |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 32 | -5 | 44 |
| 6 | Пакш | 32 | -4 | 42 |
| 7 | Пушкаш Академи | 32 | -6 | 40 |
| 8 | Мезьокьовешд | 32 | -16 | 37 |
| 9 | Балмазуйварош | 32 | -7 | 35 |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 32 | -16 | 35 |
| 11 | Вашаш Будапеща | 32 | -21 | 34 |
| 12 | Диошдьор | 32 | -10 | 33 |
Хронология в първенството
| Уйпещ | |
| Дебрецен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уйпещ | Уйпещ | Дебрецен | Дебрецен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Ференцварош | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Уйпещ | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Дебрецен | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 6 | Пакш | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Балмазуйварош | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Вашаш Будапеща | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 2 - 3 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 12 | Диошдьор | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уйпещ | Дебрецен | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 46 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 22 | 22 |
Форма в шампионата
| Уйпещ | Дебрецен | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
13 8 |
12
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 3 |
6
4 6 |
Голове в шампионата
| Уйпещ | Дебрецен | |
|
Вкарани
Получени |
39
37 |
52
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
18 |
25
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.06.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
