Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Уйпещ
Пакш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Пакш. Разстоянието между двата града е 97.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ференц Шуша, който има капацитет от 13 301 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ференц Шуша. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уйпещ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | Уйпещ | 2.22 | 3.22 | 2.86 |
| 01.04.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 1 | Уйпещ | 3.53 | 3.25 | 1.99 |
| 29.03.2017 | Купа на Унгария | Уйпещ | 1 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.94 | 3.22 | 3.51 |
| 11.03.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.37 | 2.96 | 2.98 |
| 04.03.2017 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Ференцварош | 2.76 | 3.10 | 2.44 |
| 01.03.2017 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 0 | Залаегерсег | 1.60 | 3.73 | 4.58 |
| 25.02.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 2 | Уйпещ | 2.62 | 3.08 | 2.57 |
| 18.02.2017 | НП I | Фехервар | 5 - 1 | Уйпещ | 1.74 | 3.44 | 4.38 |
| 11.02.2017 | Купа на Унгария | Залаегерсег | 1 - 4 | Уйпещ | 3.84 | 3.63 | 1.72 |
| 10.12.2016 | НП I | Уйпещ | 2 - 0 | Дебрецен | 1.78 | 3.34 | 4.10 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пакш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | НП I | Пакш | 0 - 0 | Фехервар | 3.77 | 3.19 | 1.95 |
| 11.03.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 3 | Пакш | 1.58 | 3.46 | 5.75 |
| 04.03.2017 | НП I | МТК Будапеща | 1 - 2 | Пакш | 2.13 | 2.97 | 3.45 |
| 25.02.2017 | НП I | Пакш | 5 - 0 | Мезьокьовешд | 2.03 | 3.10 | 3.58 |
| 18.02.2017 | НП I | Дюрмот | 0 - 0 | Пакш | 2.54 | 2.98 | 2.74 |
| 10.12.2016 | НП I | Пакш | 1 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.62 | 3.03 | 2.60 |
| 03.12.2016 | НП I | Пакш | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.78 | 3.36 | 4.26 |
| 26.11.2016 | НП I | Диошдьор | 2 - 0 | Пакш | 2.65 | 3.13 | 2.53 |
| 19.11.2016 | НП I | Пакш | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.61 | 3.05 | 2.61 |
| 05.11.2016 | НП I | Ференцварош | 1 - 2 | Пакш | 1.30 | 4.77 | 8.68 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | НП I | Пакш | 1 - 1 | Уйпещ | 2.69 | 3.06 | 2.53 |
| 30.07.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Пакш | 2.29 | 3.13 | 2.93 |
| 20.04.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Пакш | 1.71 | 3.40 | 4.62 |
| 17.10.2015 | НП I | Пакш | 1 - 0 | Уйпещ | 2.33 | 3.14 | 2.88 |
| 18.07.2015 | НП I | Уйпещ | 0 - 0 | Пакш | 1.94 | 3.34 | 3.50 |
| 14.03.2015 | НП I | Уйпещ | 1 - 2 | Пакш | 1.84 | 3.39 | 3.86 |
| 23.08.2014 | НП I | Пакш | 0 - 0 | Уйпещ | 2.25 | 3.26 | 2.87 |
| 30.11.2013 | НП I | Пакш | 2 - 4 | Уйпещ | 2.18 | 3.31 | 2.93 |
| 27.07.2013 | НП I | Уйпещ | 1 - 2 | Пакш | 2.22 | 3.34 | 2.85 |
| 02.03.2013 | НП I | Уйпещ | 0 - 6 | Пакш | 2.15 | 3.30 | 3.02 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уйпещ имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 24 | +29 | 45 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 24 | +15 | 44 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 24 | +11 | 38 |
| 4 | Ференцварош | 24 | +9 | 38 |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | 24 | -1 | 35 |
| 6 | Пакш | 24 | +2 | 34 |
| 7 | Уйпещ | 24 | -1 | 31 |
| 8 | Мезьокьовешд | 24 | -7 | 31 |
| 9 | Дебрецен | 24 | -5 | 27 |
| 10 | МТК Будапеща | 24 | -10 | 26 |
| 11 | Диошдьор | 24 | -19 | 24 |
| 12 | Дюрмот | 24 | -23 | 19 |
Хронология в първенството
| Уйпещ | |
| Пакш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уйпещ | Уйпещ | Пакш | Пакш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 3 - 4 | 5 - 1 | 3 - 4 | 0 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Вашаш Будапеща | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Ференцварош | 0 - 1 | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Пакш | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Уйпещ | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Дебрецен | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | МТК Будапеща | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Диошдьор | 4 - 4 | 3 - 1 | 4 - 4 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Дюрмот | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уйпещ | Пакш | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 31 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 15 | 14 |
Форма в шампионата
| Уйпещ | Пакш | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 7 |
8
10 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 3 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Уйпещ | Пакш | |
|
Вкарани
Получени |
35
36 |
28
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
17 |
14
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
