Унгария - НП I (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Фелчут.
Разстоянието между двата града е 34.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ференц Шуша,
който има капацитет от
13 301 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ференц Шуша.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уйпещ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
НП I |
Кишпещ Хонвед |
1 - 1 |
Уйпещ |
2.46 |
3.47 |
2.48 |
| 20.09.2026 |
НП I |
Уйпещ |
2 - 1 |
Залаегерсег |
1.79 |
3.69 |
3.74 |
| 06.09.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 2 |
Уйпещ |
1.37 |
4.72 |
6.35 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
3 - 1 |
Вашаш Будапеща |
2.16 |
3.57 |
2.82 |
| 21.08.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 0 |
Уйпещ |
1.87 |
3.82 |
3.32 |
| 15.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 1 |
МТК Будапеща |
1.90 |
3.68 |
3.30 |
| 08.08.2026 |
НП I |
Кишварда |
2 - 4 |
Уйпещ |
2.50 |
3.27 |
2.54 |
| 02.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
4 - 2 |
Дебрецен |
2.09 |
3.33 |
3.13 |
| 24.07.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
2 - 1 |
Уйпещ |
2.25 |
3.40 |
2.77 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хартберг |
1 - 1 |
Уйпещ |
2.61 |
3.30 |
2.37 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Пушкаш Академи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
НП I |
Дьор ЕТО |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.34 |
3.55 |
2.58 |
| 01.10.2026 |
Приятелски срещи |
ДАК Дунайска Стреда |
2 - 1 |
Пушкаш Академи |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
3 - 1 |
Кишпещ Хонвед |
2.10 |
3.47 |
3.01 |
| 06.09.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
1 - 0 |
Пушкаш Академи |
2.60 |
3.30 |
2.42 |
| 30.08.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 2 |
Ференцварош |
3.35 |
3.61 |
1.91 |
| 22.08.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.11 |
3.45 |
3.00 |
| 16.08.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
3 - 2 |
Пакш |
2.14 |
3.59 |
2.82 |
| 07.08.2026 |
НП I |
МТК Будапеща |
2 - 3 |
Пушкаш Академи |
2.61 |
3.45 |
2.37 |
| 31.07.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
0 - 2 |
Кишварда |
1.74 |
3.48 |
4.27 |
| 26.07.2026 |
НП I |
Дебрецен |
0 - 2 |
Пушкаш Академи |
2.08 |
3.40 |
3.10 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
2 - 0 |
Уйпещ |
2.23 |
3.34 |
2.86 |
| 31.01.2026 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.36 |
3.29 |
2.76 |
| 04.10.2025 |
НП I |
Пушкаш Академи |
0 - 0 |
Уйпещ |
1.93 |
3.63 |
3.40 |
| 09.03.2025 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 1 |
Пушкаш Академи |
3.60 |
3.36 |
1.94 |
| 02.11.2024 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 1 |
Уйпещ |
1.59 |
3.81 |
5.01 |
| 28.07.2024 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 2 |
Пушкаш Академи |
3.39 |
3.46 |
1.96 |
| 08.03.2024 |
НП I |
Пушкаш Академи |
0 - 2 |
Уйпещ |
1.56 |
3.91 |
5.24 |
| 11.11.2023 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 2 |
Пушкаш Академи |
2.47 |
3.37 |
2.62 |
| 04.08.2023 |
НП I |
Пушкаш Академи |
3 - 3 |
Уйпещ |
2.11 |
3.33 |
3.19 |
| 19.03.2023 |
НП I |
Пушкаш Академи |
5 - 1 |
Уйпещ |
1.94 |
3.34 |
3.63 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Уйпещ имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пушкаш Академи |
9 |
6 |
0 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 2 |
Вашаш Будапеща |
9 |
4 |
3 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
15 |
| 3 |
Дьор ЕТО |
9 |
4 |
3 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 4 |
Уйпещ |
9 |
4 |
3 |
2 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 5 |
Пакш |
9 |
4 |
2 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
14 |
| 6 |
Ференцварош |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 7 |
Кишварда |
9 |
2 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
| 8 |
Дебрецен |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
10 |
| 9 |
Залаегерсег |
9 |
3 |
0 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
9 |
| 10 |
МТК Будапеща |
9 |
2 |
3 |
4 |
15 |
17 |
-2 |
9 |
| 11 |
Ниредхаза Спартак |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
19 |
-9 |
8 |
| 12 |
Кишпещ Хонвед |
8 |
1 |
4 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Уйпещ |
|
| Пушкаш Академи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Уйпещ |
Уйпещ |
|
Пушкаш Академи |
Пушкаш Академи |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пушкаш Академи |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Вашаш Будапеща |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Дьор ЕТО |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Уйпещ |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Пакш |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 6 |
Ференцварош |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Кишварда |
|
2 - 4 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Дебрецен |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Залаегерсег |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
МТК Будапеща |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 11 |
Ниредхаза Спартак |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Кишпещ Хонвед |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Уйпещ |
Пушкаш Академи |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
18 |
14 |
| Получени Голове |
14 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.56 |
| Средно Получени |
1.56 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
89% |
78% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
89% |
44% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
40% |
| Гол/Гол |
100% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
40% |
| Над 2.5 |
75% |
20% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.50 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака