Япония - Джей2 Лига (2025)
12:00
В-Варен Нагазаки
Роасо Кумамото
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагазаки, а гостите от Кумамото. Мачът ще се играе в Исахая, разстоянието от Исахая до Нагазаки е 17.7 км., а от Исахая до Кумамото е 64.8 км. Мачът ще се играе на стадион Нагазаки, който има капацитет от 15 419 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагазаки. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
В-Варен Нагазаки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Гамба Осака | 5 - 5 | В-Варен Нагазаки | - | - | - |
| 21.01.2025 | Приятелски срещи | В-Варен Нагазаки | 1 - 2 | Консадол Сапоро | 2.58 | 3.68 | 2.22 |
| 01.12.2024 | Плейофи | В-Варен Нагазаки | 1 - 4 | Вегалта Сендай | 2.15 | 3.35 | 2.99 |
| 10.11.2024 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 5 - 2 | Ехиме ФК | 1.40 | 4.67 | 5.79 |
| 03.11.2024 | Джей2 Лига | Джеф Юнайтед Чиба | 1 - 2 | В-Варен Нагазаки | 1.99 | 3.53 | 3.22 |
| 27.10.2024 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 4 - 1 | Кагошима Юнайтед | 1.66 | 3.83 | 4.25 |
| 20.10.2024 | Джей2 Лига | Блаублиц Акита | 1 - 2 | В-Варен Нагазаки | 2.71 | 3.13 | 2.45 |
| 06.10.2024 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 4 - 1 | Оита Тринита | 1.86 | 3.58 | 3.61 |
| 29.09.2024 | Джей2 Лига | Фагиано Окаяма | 1 - 0 | В-Варен Нагазаки | 2.21 | 3.29 | 2.95 |
| 22.09.2024 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 0 | Теспа Гунма | 1.48 | 4.21 | 5.52 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Роасо Кумамото - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2025 | Приятелски срещи | Фагиано Окаяма | 4 - 5 | Роасо Кумамото | - | - | - |
| 26.01.2025 | Приятелски срещи | Йокохама Ф-Маринос | 2 - 1 | Роасо Кумамото | - | - | - |
| 17.01.2025 | Приятелски срещи | Кашима Антлърс | 2 - 2 | Роасо Кумамото | - | - | - |
| 10.11.2024 | Джей2 Лига | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 1.61 | 3.79 | 4.70 |
| 04.11.2024 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 3 - 1 | Вегалта Сендай | 2.82 | 3.36 | 2.25 |
| 27.10.2024 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 2.13 | 3.38 | 3.01 |
| 20.10.2024 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Ренофа Ямагучи | 1.91 | 3.29 | 3.69 |
| 06.10.2024 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 2 | Токушима Вортис | 2.02 | 3.16 | 3.51 |
| 29.09.2024 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 2 - 3 | Роасо Кумамото | 4.23 | 3.45 | 1.75 |
| 25.09.2024 | Джей2 Лига | Вентфорет Кофу | 2 - 4 | Роасо Кумамото | 2.43 | 3.28 | 2.63 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 0 | Роасо Кумамото | 1.61 | 3.90 | 4.53 |
| 07.04.2024 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 3 - 4 | В-Варен Нагазаки | 2.77 | 3.20 | 2.36 |
| 29.07.2023 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 4 - 1 | Роасо Кумамото | 2.60 | 3.24 | 2.50 |
| 19.03.2023 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 2.32 | 3.08 | 2.92 |
| 10.09.2022 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 3 | Роасо Кумамото | 2.64 | 2.99 | 2.70 |
| 21.03.2022 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 0 | В-Варен Нагазаки | 3.25 | 3.21 | 2.12 |
| 28.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.34 | 3.01 | 2.17 |
| 11.06.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 2.02 | 3.17 | 3.49 |
| 07.08.2016 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.15 | 3.01 | 2.23 |
| 26.03.2016 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 0 - 2 | Роасо Кумамото | 2.13 | 2.89 | 3.53 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на В-Варен Нагазаки имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.29 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2025 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра