Япония - Джей1 Лига (2018)
12:00
В-Варен Нагазаки
Саган Тошу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.00 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.39 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагазаки, а гостите от Тосу. Мачът ще се играе в Исахая, разстоянието от Исахая до Нагазаки е 17.7 км., а от Исахая до Тосу е 73.8 км. Мачът ще се играе на стадион Нагазаки, който има капацитет от 15 419 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагазаки. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
В-Варен Нагазаки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 2 - 1 | В-Варен Нагазаки | 1.94 | 3.10 | 3.97 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 1 - 4 | В-Варен Нагазаки | 4.85 | 3.67 | 1.62 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 3 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.69 | 3.42 | 4.69 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.42 | 2.96 | 2.16 |
| 28.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.34 | 3.01 | 2.17 |
| 21.10.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Нагоя Грампус | 2.96 | 3.37 | 2.18 |
| 15.10.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи | 1.80 | 3.35 | 4.09 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 1 | В-Варен Нагазаки | 2.52 | 3.03 | 2.71 |
| 30.09.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | В-Варен Нагазаки | 2.45 | 2.90 | 2.93 |
| 24.09.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.79 | 3.03 | 2.45 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Саган Тошу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 1 | Висел Кобе | 2.46 | 3.11 | 2.76 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 3 - 2 | Саган Тошу | 2.23 | 3.24 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 2 | Джубило Ивата | 2.71 | 3.23 | 2.43 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 1 | Токио | 2.45 | 3.10 | 2.78 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.74 | 3.25 | 2.40 |
| 21.10.2017 | Джей1 Лига | Висел Кобе | 1 - 2 | Саган Тошу | 1.93 | 3.29 | 3.73 |
| 15.10.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 2 | Серезо Осака | 3.18 | 3.29 | 2.10 |
| 30.09.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 0 | Кашима Антлърс | 4.50 | 3.53 | 1.70 |
| 23.09.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 2 - 2 | Саган Тошу | 1.54 | 3.93 | 5.17 |
| 16.09.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 2.05 | 3.03 | 3.64 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Джей1 Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронтале | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Шонан Белмар | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Нагоя Грампус | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Кашива Рейсол | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Вегалта Сендай | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Санфрече Хирошима | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Серезо Осака | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Висел Кобе | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Саган Тошу | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Токио | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Кашима Антлърс | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Консадол Сапоро | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Йокохама Ф-Маринос | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Гамба Осака | 1 | -1 | 0 |
| 17 | В-Варен Нагазаки | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Джубило Ивата | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| В-Варен Нагазаки | |
| Саган Тошу | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Саган Тошу | |
| Позиция | 17 | 8 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Саган Тошу | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Саган Тошу | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.00 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.39 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
