Япония - Купа на Лигата (2018)
сряда, 14 март, 2018
12:00
В-Варен Нагазаки
Шонан Белмар
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 40% за В-Варен Нагазаки
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.54 |
3.00 |
2.89 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.03.2018 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагазаки, а гостите от Хирацука.
Мачът ще се играе в Исахая,
разстоянието от Исахая до Нагазаки е
17.7 км.,
а от Исахая до Хирацука е
899.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нагазаки,
който има капацитет от
15 419 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Нагазаки.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
В-Варен Нагазаки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.03.2018 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Урава Ред Даймъндс |
5.10 |
3.64 |
1.61 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Висел Кобе |
2 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
1.78 |
3.26 |
4.33 |
| 03.03.2018 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 2 |
Саган Тошу |
2.68 |
2.93 |
2.66 |
| 24.02.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
2 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.94 |
3.10 |
3.97 |
| 19.11.2017 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 4 |
В-Варен Нагазаки |
4.85 |
3.67 |
1.62 |
| 11.11.2017 |
Джей2 Лига |
В-Варен Нагазаки |
3 - 1 |
Каматамаре Сануки |
1.69 |
3.42 |
4.69 |
| 05.11.2017 |
Джей2 Лига |
Мито Холихок |
0 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
3.40 |
2.96 |
2.17 |
| 28.10.2017 |
Джей2 Лига |
Роасо Кумамото |
0 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
3.34 |
3.01 |
2.17 |
| 21.10.2017 |
Джей2 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Нагоя Грампус |
2.96 |
3.37 |
2.18 |
| 15.10.2017 |
Джей2 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 1 |
Ренофа Ямагучи |
1.80 |
3.35 |
4.09 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Шонан Белмар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.03.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
0 - 0 |
Нагоя Грампус |
2.62 |
3.22 |
2.51 |
| 07.03.2018 |
Купа на Лигата |
Шонан Белмар |
1 - 0 |
Саган Тошу |
2.43 |
3.03 |
2.74 |
| 02.03.2018 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 1 |
Шонан Белмар |
1.47 |
4.02 |
6.01 |
| 24.02.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
2 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.94 |
3.10 |
3.97 |
| 01.02.2018 |
Приятелски срещи |
Малага |
0 - 0 |
Шонан Белмар |
- |
- |
- |
| 26.01.2018 |
Приятелски срещи |
Олборг |
3 - 2 |
Шонан Белмар |
1.73 |
3.81 |
3.78 |
| 19.11.2017 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
Мачида Зелвия |
1.74 |
3.48 |
4.28 |
| 11.11.2017 |
Джей2 Лига |
Гифу |
1 - 1 |
Шонан Белмар |
3.30 |
3.28 |
2.05 |
| 05.11.2017 |
Джей2 Лига |
Ависпа Фукуока |
2 - 1 |
Шонан Белмар |
2.07 |
3.13 |
3.42 |
| 29.10.2017 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
Фагиано Окаяма |
1.68 |
3.48 |
4.66 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.02.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
2 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.94 |
3.10 |
3.97 |
| 11.08.2017 |
Джей2 Лига |
В-Варен Нагазаки |
0 - 2 |
Шонан Белмар |
3.19 |
2.98 |
2.24 |
| 03.06.2017 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
В-Варен Нагазаки |
1.88 |
3.19 |
3.97 |
| 19.10.2014 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 2 |
В-Варен Нагазаки |
1.71 |
3.47 |
4.31 |
| 09.03.2014 |
Джей2 Лига |
В-Варен Нагазаки |
0 - 3 |
Шонан Белмар |
2.16 |
3.09 |
3.09 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на В-Варен Нагазаки имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
В-Варен Нагазаки класиране в Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
3 |
3 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
9 |
| 2 |
Кавазаки Фронтале |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
7 |
| 3 |
Шимизу Ес-Пулс |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
Нагоя Грампус |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 5 |
Вегалта Сендай |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 6 |
Саган Тошу |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Шонан Белмар |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 8 |
Кашива Рейсол |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 9 |
Кашима Антлърс |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 10 |
Серезо Осака |
3 |
0 |
3 |
0 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 11 |
Джубило Ивата |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 12 |
В-Варен Нагазаки |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
2 |
| 13 |
Урава Ред Даймъндс |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
2 |
| 14 |
Висел Кобе |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 15 |
Консадол Сапоро |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
1 |
| 16 |
Йокохама Ф-Маринос |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
| 17 |
Токио |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 18 |
Гамба Осака |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
Шонан Белмар класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ренофа Ямагучи |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
3 |
+7 |
9 |
| 2 |
Фагиано Окаяма |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
9 |
| 3 |
Мито Холихок |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
7 |
| 4 |
Йокохама ФК |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
7 |
| 5 |
Ависпа Фукуока |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 5 |
Мачида Зелвия |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 7 |
Токио Верди |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 8 |
Албирекс Ниигата |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 9 |
Оита Тринита |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
4 |
| 10 |
Монтедио Ямагата |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 11 |
Омия Ардижа |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 12 |
Звейген Канадзава |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Каматамаре Сануки |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Токушима Вортис |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 15 |
Гифу |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 16 |
Роасо Кумамото |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 17 |
Мацумото Ямага |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
2 |
| 18 |
Вентфорет Кофу |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
2 |
| 19 |
Киото Санга |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
| 20 |
Джеф Юнайтед Чиба |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
1 |
| 21 |
Ехиме ФК |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 22 |
Точиги СК |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
12 |
-8 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.54 |
3.00 |
2.89 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.03.2018 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 40% за В-Варен Нагазаки