Япония - Джей1 Лига (2018)
07:00
В-Варен Нагазаки
Урава Ред Даймъндс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.79 | 1.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.28 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нагазаки, а гостите от Сайтама. Мачът ще се играе в Исахая, разстоянието от Исахая до Нагазаки е 17.7 км., а от Исахая до Сайтама е 943.4 км. Мачът ще се играе на стадион Нагазаки, който има капацитет от 15 419 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Нагазаки. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
В-Варен Нагазаки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Висел Кобе | 2 - 2 | В-Варен Нагазаки | 1.78 | 3.26 | 4.33 |
| 03.03.2018 | Джей1 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 2 | Саган Тошу | 2.68 | 2.93 | 2.66 |
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 2 - 1 | В-Варен Нагазаки | 1.94 | 3.10 | 3.97 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Теспа Гунма | 1 - 4 | В-Варен Нагазаки | 4.85 | 3.67 | 1.62 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 3 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.69 | 3.42 | 4.69 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.40 | 2.96 | 2.17 |
| 28.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.34 | 3.01 | 2.17 |
| 21.10.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Нагоя Грампус | 2.96 | 3.37 | 2.18 |
| 15.10.2017 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи | 1.80 | 3.35 | 4.09 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 1 | В-Варен Нагазаки | 2.52 | 3.03 | 2.71 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Урава Ред Даймъндс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 1 - 4 | Урава Ред Даймъндс | 4.05 | 3.33 | 1.80 |
| 04.03.2018 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 1 - 2 | Санфрече Хирошима | 1.64 | 3.66 | 4.81 |
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Токио | 1 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 3.69 | 3.38 | 1.90 |
| 12.12.2017 | Св. клубно първ. | Видад Казабланка | 2 - 3 | Урава Ред Даймъндс | 3.72 | 3.26 | 2.01 |
| 09.12.2017 | Св. клубно първ. | Ал Джазира Абу Даби | 1 - 0 | Урава Ред Даймъндс | 6.34 | 3.84 | 1.52 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 0 - 1 | Йокохама Ф-Маринос | 1.82 | 3.60 | 3.81 |
| 29.11.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.34 | 3.70 | 1.92 |
| 25.11.2017 | ШЛ Азия Финали | Урава Ред Даймъндс | 1 - 0 | Ал Хилал Рияд | 2.11 | 3.13 | 3.28 |
| 18.11.2017 | ШЛ Азия Финали | Ал Хилал Рияд | 1 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 1.99 | 3.21 | 3.58 |
| 05.11.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Урава Ред Даймъндс | 1.99 | 3.51 | 3.30 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Джей1 Лига класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нагоя Грампус | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Санфрече Хирошима | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Вегалта Сендай | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Кавазаки Фронтале | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Шимизу Ес-Пулс | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Шонан Белмар | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Кашима Антлърс | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Кашива Рейсол | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Серезо Осака | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Саган Тошу | 2 | 0 | 2 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Консадол Сапоро | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Урава Ред Даймъндс | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Токио | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Висел Кобе | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Гамба Осака | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Джубило Ивата | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| В-Варен Нагазаки | |
| Урава Ред Даймъндс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | В-Варен Нагазаки | В-Варен Нагазаки | Урава Ред Даймъндс | Урава Ред Даймъндс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нагоя Грампус | |||||||
| 2 | Санфрече Хирошима | 1 - 2 | ||||||
| 3 | Вегалта Сендай | |||||||
| 4 | Кавазаки Фронтале | |||||||
| 5 | Шимизу Ес-Пулс | |||||||
| 6 | Шонан Белмар | 2 - 1 | ||||||
| 7 | Кашима Антлърс | |||||||
| 8 | Кашива Рейсол | |||||||
| 9 | Серезо Осака | |||||||
| 10 | Саган Тошу | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 11 | В-Варен Нагазаки | - | - | - | ||||
| 11 | Консадол Сапоро | |||||||
| 13 | Урава Ред Даймъндс | - | - | - | ||||
| 14 | Токио | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Висел Кобе | |||||||
| 16 | Йокохама Ф-Маринос | |||||||
| 17 | Гамба Осака | |||||||
| 18 | Джубило Ивата | |||||||
Класиране в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Урава Ред Даймъндс | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 1 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Урава Ред Даймъндс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| В-Варен Нагазаки | Урава Ред Даймъндс | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
2
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.79 | 1.61 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.28 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
