Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
15:30
Ваалвийк
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ваалвийк, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 176.1 км. Мачът ще се играе на стадион Мандемейкърс стадион, който има капацитет от 7 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мандемейкърс стадион. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ваалвийк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 6 - 2 | Ваалвийк | 1.71 | 3.82 | 4.06 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.90 | 3.36 | 2.23 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 0 | Ваалвийк | 1.38 | 4.60 | 6.74 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 1 | Де Граафшап | 2.62 | 3.29 | 2.46 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 1 | Ваалвийк | 1.48 | 4.09 | 5.59 |
| 10.11.2016 | Приятелски срещи | Утрехт | 4 - 0 | Ваалвийк | 1.38 | 4.84 | 5.73 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 0 - 2 | Ден Бош | 1.82 | 3.64 | 3.68 |
| 30.10.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 1 | Ваалвийк | 2.39 | 3.41 | 2.63 |
| 26.10.2016 | КНВБ Купа | Витес | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.18 | 6.35 | 11.70 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 0 | Ахил '29 | 1.39 | 4.58 | 6.37 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2016 | КНВБ Купа | Камбур | 2 - 1 | Аякс | 5.31 | 4.26 | 1.51 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 2 | Йънг Утрехт | 1.22 | 5.83 | 9.72 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 3 | Йънг Аякс | 1.68 | 3.82 | 4.20 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 3 | Камбур | 4.59 | 3.82 | 1.63 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | НАК Бреда | 1.88 | 3.63 | 3.54 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 1 | Камбур | 3.35 | 3.47 | 1.97 |
| 09.11.2016 | Приятелски срещи | Грьонинген | 2 - 2 | Камбур | 1.87 | 3.68 | 3.31 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Волендам | 1.89 | 3.49 | 3.60 |
| 30.10.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | Камбур | 3.01 | 3.43 | 2.12 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 2 | ТОП Ос | 1.21 | 6.08 | 10.01 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2014 | Ередивизи | Камбур | 3 - 2 | Ваалвийк | 1.43 | 4.23 | 6.79 |
| 07.12.2013 | Ередивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 2.11 | 3.41 | 3.20 |
| 17.04.2011 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 4 - 1 | Камбур | 1.63 | 3.62 | 4.79 |
| 09.11.2010 | КНВБ Купа | Камбур | 1 - 4 | Ваалвийк | 2.58 | 3.31 | 2.45 |
| 15.10.2010 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.35 | 3.30 | 2.62 |
| 27.02.2009 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Камбур | 1.82 | 3.35 | 3.91 |
| 19.09.2008 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.88 | 3.27 | 2.22 |
| 29.02.2008 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | Ваалвийк | 5.01 | 3.53 | 1.58 |
| 17.08.2007 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 6 - 3 | Камбур | 1.39 | 4.04 | 6.69 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ваалвийк имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 18.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 19 | +22 | 41 |
| 2 | Йънг Аякс | 19 | +24 | 39 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 18 | +11 | 36 |
| 4 | Волендам | 19 | +17 | 35 |
| 5 | Алмере Сити | 19 | +6 | 32 |
| 6 | Йънг ПСВ | 18 | +11 | 31 |
| 7 | Хелмонд Спорт | 19 | +6 | 31 |
| 8 | НАК Бреда | 19 | +4 | 31 |
| 9 | Камбур | 18 | +5 | 29 |
| 10 | ФК Айндховен | 19 | -4 | 29 |
| 11 | Ваалвийк | 18 | -1 | 28 |
| 12 | Еммен | 19 | +2 | 26 |
| 13 | Ден Бош | 19 | -8 | 25 |
| 14 | ТОП Ос | 19 | -9 | 23 |
| 15 | Телстар | 18 | -7 | 21 |
| 16 | Де Граафшап | 19 | 0 | 18 |
| 17 | Дордрехт | 19 | -12 | 14 |
| 17 | Йънг Утрехт | 18 | -12 | 14 |
| 19 | Фортуна Ситард | 19 | -18 | 9 |
| 20 | Ахил '29 | 19 | -37 | 2 |
Хронология в първенството
| Ваалвийк | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ваалвийк | Ваалвийк | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Йънг Аякс | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | ||||
| 3 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Волендам | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 5 | Алмере Сити | 6 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 6 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | НАК Бреда | 2 - 4 | 2 - 4 | 3 - 1 | ||||
| 9 | Камбур | - | - | - | ||||
| 10 | ФК Айндховен | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Ваалвийк | - | - | - | ||||
| 12 | Еммен | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 13 | Ден Бош | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 14 | ТОП Ос | 2 - 5 | 4 - 2 | |||||
| 15 | Телстар | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 16 | Де Граафшап | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Дордрехт | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Йънг Утрехт | 1 - 3 | 4 - 2 | |||||
| 19 | Фортуна Ситард | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 20 | Ахил '29 | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 28 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 16 | 9 |
Форма в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 6 |
9
2 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 3 |
3
0 6 |
Голове в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
28
29 |
31
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
8
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
