Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Ваалвийк
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.60 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.02.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ваалвийк, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 176.1 км. Мачът ще се играе на стадион Мандемейкърс стадион, който има капацитет от 7 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мандемейкърс стадион. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ваалвийк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 5 - 2 | Ваалвийк | 3.27 | 3.62 | 1.95 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 1 | Ваалвийк | 1.90 | 3.75 | 3.31 |
| 26.01.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 4 | Йънг Аякс | 3.81 | 3.89 | 1.74 |
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 1 | Ваалвийк | 1.65 | 3.67 | 4.63 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар | 1.40 | 4.50 | 6.28 |
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Ваалвийк | 2.01 | 3.64 | 3.10 |
| 19.12.2017 | КНВБ Купа | Вилем II | 3 - 0 | Ваалвийк | 1.42 | 4.44 | 6.20 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 3 | Волендам | 2.26 | 3.46 | 2.78 |
| 08.12.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 6 - 0 | Ваалвийк | 1.58 | 4.11 | 4.61 |
| 01.12.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.80 | 3.62 | 3.83 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.54 | 4.04 | 5.08 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Го Ахед Игълс | 1.40 | 4.66 | 5.94 |
| 30.01.2018 | КНВБ Купа | Твенте | 3 - 1 | Камбур | 1.55 | 4.17 | 5.06 |
| 26.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 3 | Камбур | 5.12 | 4.06 | 1.53 |
| 22.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 3 - 2 | Камбур | 1.53 | 4.26 | 4.83 |
| 15.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | Камбур | 4.22 | 3.96 | 1.65 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.39 | 3.42 | 2.61 |
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Камбур | 3.10 | 3.45 | 2.07 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.31 | 4.90 | 7.86 |
| 01.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Телстар | 1.66 | 3.95 | 4.24 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 1.34 | 4.74 | 7.06 |
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 0 | Ваалвийк | 1.25 | 5.70 | 8.59 |
| 18.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 3.88 | 3.65 | 1.78 |
| 14.03.2014 | Ередивизи | Камбур | 3 - 2 | Ваалвийк | 1.44 | 4.20 | 6.77 |
| 07.12.2013 | Ередивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 2.11 | 3.41 | 3.20 |
| 17.04.2011 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 4 - 1 | Камбур | 1.63 | 3.62 | 4.79 |
| 09.11.2010 | КНВБ Купа | Камбур | 1 - 4 | Ваалвийк | 2.58 | 3.31 | 2.45 |
| 15.10.2010 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.35 | 3.30 | 2.62 |
| 27.02.2009 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Камбур | 1.82 | 3.35 | 3.91 |
| 19.09.2008 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.88 | 3.27 | 2.22 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ваалвийк имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 16.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | НЕК Ниймеген | 24 | +27 | 49 |
| 2 | Йънг Аякс | 24 | +25 | 49 |
| 3 | Фортуна Ситард | 24 | +22 | 44 |
| 4 | Еммен | 24 | +9 | 41 |
| 5 | Телстар | 24 | +2 | 41 |
| 6 | Йънг ПСВ | 24 | +6 | 40 |
| 7 | Де Граафшап | 24 | +22 | 38 |
| 8 | Алмере Сити | 24 | -1 | 36 |
| 9 | ТОП Ос | 24 | -1 | 36 |
| 10 | Ден Бош | 24 | +11 | 35 |
| 11 | Дордрехт | 24 | -12 | 34 |
| 12 | Камбур | 24 | -4 | 32 |
| 13 | ФК Айндховен | 24 | -15 | 31 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 24 | -3 | 29 |
| 15 | Волендам | 24 | -5 | 29 |
| 16 | Го Ахед Игълс | 24 | -8 | 23 |
| 17 | Йънг АЗ Алкмаар | 24 | -15 | 23 |
| 18 | Ваалвийк | 24 | -17 | 22 |
| 19 | Хелмонд Спорт | 24 | -14 | 19 |
| 20 | Йънг Утрехт | 24 | -29 | 13 |
Хронология в първенството
| Ваалвийк | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ваалвийк | Ваалвийк | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | НЕК Ниймеген | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 2 | Йънг Аякс | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Фортуна Ситард | 6 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Еммен | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Телстар | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Йънг ПСВ | 3 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Де Граафшап | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 8 | Алмере Сити | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | ТОП Ос | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 10 | Ден Бош | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 11 | Дордрехт | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 12 | Камбур | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | ФК Айндховен | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 14 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Волендам | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 17 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Ваалвийк | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 19 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 2 | 5 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
| Позиция | 18 | 12 |
| Точки | 22 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 18 | 14 |
Форма в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 12 |
9
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 4 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Ваалвийк | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
26
43 |
32
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
15 |
14
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.60 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.02.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
