Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Ваалвийк
ТОП Ос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ваалвийк, а гостите от Ос. Разстоянието между двата града е 32.1 км. Мачът ще се играе на стадион Мандемейкърс стадион, който има капацитет от 7 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мандемейкърс стадион. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ваалвийк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 5 - 2 | Хелмонд Спорт | 1.88 | 3.56 | 3.55 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.93 | 3.54 | 3.44 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 1 | Дордрехт | 1.69 | 3.72 | 4.41 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 2 - 3 | Ваалвийк | 1.45 | 4.34 | 5.81 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 2 | Йънг Утрехт | 1.78 | 3.68 | 3.84 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.51 | 4.34 | 4.93 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 0 | Ваалвийк | 1.83 | 3.66 | 3.62 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Еммен | 2.32 | 3.38 | 2.73 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 4 | Ваалвийк | 2.22 | 3.39 | 2.88 |
| 18.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 3.88 | 3.65 | 1.78 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг Аякс | 4.05 | 4.17 | 1.65 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.90 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | ТОП Ос | 2.21 | 3.53 | 2.79 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | ВВВ Венло | 4.25 | 3.92 | 1.65 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.81 | 3.80 | 3.62 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 2 | Дордрехт | 1.98 | 3.67 | 3.15 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.31 | 5.27 | 7.26 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 5 | Ваалвийк | 2.43 | 3.48 | 2.54 |
| 11.04.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 2 | ТОП Ос | 1.80 | 3.71 | 3.75 |
| 30.11.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 0 | Ваалвийк | 1.91 | 3.57 | 3.45 |
| 16.03.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 1 | Ваалвийк | 1.33 | 4.87 | 7.12 |
| 15.08.2014 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 0 - 4 | ТОП Ос | 1.65 | 3.86 | 4.23 |
| 23.01.2009 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 5 - 0 | ТОП Ос | 1.29 | 4.64 | 8.89 |
| 17.10.2008 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Ваалвийк | 3.34 | 3.32 | 1.98 |
| 07.03.2008 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 0 | ТОП Ос | 1.42 | 3.82 | 6.60 |
| 16.11.2007 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 2 | Ваалвийк | 4.77 | 3.44 | 1.63 |
| 20.09.2005 | КНВБ Купа | Ваалвийк | 1 - 1 | ТОП Ос | 1.19 | 5.43 | 9.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ваалвийк имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 10.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 28 | +42 | 63 |
| 2 | Йънг Аякс | 28 | +32 | 57 |
| 3 | Йънг ПСВ | 28 | +18 | 50 |
| 4 | Волендам | 28 | +19 | 49 |
| 5 | Камбур | 28 | +16 | 49 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 28 | +11 | 48 |
| 7 | Алмере Сити | 28 | +5 | 44 |
| 8 | НАК Бреда | 28 | +5 | 44 |
| 9 | ФК Айндховен | 28 | +1 | 43 |
| 10 | Ваалвийк | 28 | -2 | 42 |
| 11 | Еммен | 28 | +5 | 39 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 28 | -9 | 38 |
| 13 | Ден Бош | 28 | -10 | 34 |
| 14 | Телстар | 28 | -11 | 32 |
| 15 | ТОП Ос | 28 | -19 | 31 |
| 16 | Де Граафшап | 28 | -2 | 30 |
| 17 | Фортуна Ситард | 28 | -12 | 25 |
| 18 | Йънг Утрехт | 28 | -21 | 25 |
| 19 | Дордрехт | 28 | -20 | 19 |
| 20 | Ахил '29 | 28 | -48 | 7 |
Хронология в първенството
| Ваалвийк | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ваалвийк | Ваалвийк | ТОП Ос | ТОП Ос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 4 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Йънг Аякс | 3 - 2 | 4 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 7 - 0 | 7 - 0 | |
| 3 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 4 | Волендам | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 5 | Камбур | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 6 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 7 | Алмере Сити | 6 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 8 | НАК Бреда | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 4 | 3 - 4 | |||
| 9 | ФК Айндховен | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 6 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Ваалвийк | - | - | - | 2 - 5 | |||
| 11 | Еммен | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 5 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Ден Бош | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 14 | Телстар | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | ТОП Ос | 2 - 5 | - | - | - | |||
| 16 | Де Граафшап | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 5 | 3 - 5 | |||
| 17 | Фортуна Ситард | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 18 | Йънг Утрехт | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 4 - 2 | |||
| 19 | Дордрехт | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Ахил '29 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Ваалвийк | ТОП Ос | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 42 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 24 | 14 |
Форма в шампионата
| Ваалвийк | ТОП Ос | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 10 |
9
4 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 4 |
4
2 8 |
Голове в шампионата
| Ваалвийк | ТОП Ос | |
|
Вкарани
Получени |
48
50 |
53
72 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
20 |
23
38 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
