Швейцария - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.75 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вадуц (Лихтенщайн), а гостите от Лозана (Швейцария).
Разстоянието между двата града е 230.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рейнпарк Щадион,
който има капацитет от
7 838 места, от които седящи 6 127.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Рейнпарк Щадион.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вадуц - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 1 |
Вадуц |
1.70 |
4.16 |
3.94 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Вадуц |
5 - 2 |
Грасхопърс |
2.03 |
3.73 |
3.06 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
4 - 2 |
Вадуц |
1.26 |
5.78 |
8.29 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Вадуц |
2 - 2 |
Интер Турку |
1.76 |
3.71 |
4.06 |
| 09.08.2026 |
Суперлига |
Сион |
3 - 2 |
Вадуц |
1.37 |
4.85 |
6.73 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Интер Турку |
2 - 1 |
Вадуц |
1.86 |
3.65 |
3.69 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Вадуц |
2 - 3 |
Санкт Гален |
3.18 |
3.76 |
1.99 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атлетик Ескалдес |
0 - 2 |
Вадуц |
5.15 |
4.02 |
1.55 |
| 26.07.2026 |
Суперлига |
Лугано |
2 - 1 |
Вадуц |
1.48 |
4.37 |
5.48 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вадуц |
4 - 0 |
Атлетик Ескалдес |
1.30 |
4.94 |
8.69 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Лозана Спорт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Суперлига |
Тун |
0 - 0 |
Лозана Спорт |
2.02 |
3.63 |
3.18 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 3 |
Цюрих |
1.84 |
3.67 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 0 |
Лозана Спорт |
1.98 |
3.76 |
3.17 |
| 08.08.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 2 |
Йънг Бойс |
3.19 |
4.03 |
1.91 |
| 01.08.2026 |
Суперлига |
Базел |
0 - 1 |
Лозана Спорт |
1.88 |
3.79 |
3.45 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Сент Етиен |
4 - 0 |
Лозана Спорт |
1.98 |
3.47 |
3.12 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
1 - 1 |
Грасхопърс |
1.81 |
3.74 |
3.77 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лозана Спорт |
3 - 0 |
Ивердон-Спорт |
1.75 |
3.78 |
3.64 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лозана Спорт |
1 - 2 |
Ксамакс |
1.90 |
3.42 |
3.31 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фламенго RJ |
2 - 0 |
Лозана Спорт |
1.44 |
4.17 |
5.74 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.04.2023 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
1 - 1 |
Лозана Спорт |
2.87 |
3.34 |
2.20 |
| 05.03.2023 |
Чалъндж Лига |
Лозана Спорт |
0 - 0 |
Вадуц |
1.63 |
3.89 |
4.34 |
| 20.11.2022 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
1 - 0 |
Лозана Спорт |
2.87 |
3.51 |
2.14 |
| 28.08.2022 |
Чалъндж Лига |
Лозана Спорт |
3 - 1 |
Вадуц |
1.70 |
3.89 |
3.94 |
| 18.04.2021 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 1 |
Вадуц |
1.84 |
3.45 |
4.17 |
| 03.03.2021 |
Суперлига |
Вадуц |
0 - 3 |
Лозана Спорт |
2.88 |
3.32 |
2.37 |
| 17.12.2020 |
Суперлига |
Вадуц |
0 - 2 |
Лозана Спорт |
3.74 |
3.58 |
1.91 |
| 02.12.2020 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
3 - 0 |
Вадуц |
1.61 |
4.05 |
4.93 |
| 21.07.2020 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
2 - 1 |
Лозана Спорт |
2.59 |
3.79 |
2.27 |
| 23.06.2020 |
Чалъндж Лига |
Лозана Спорт |
1 - 1 |
Вадуц |
1.41 |
4.49 |
6.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вадуц имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йънг Бойс |
6 |
4 |
2 |
0 |
23 |
11 |
+12 |
14 |
| 2 |
Лугано |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
12 |
| 3 |
Базел |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 4 |
Люцерн |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
8 |
| 5 |
Санкт Гален |
5 |
2 |
1 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
7 |
| 6 |
Тун |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
14 |
-5 |
7 |
| 7 |
Сион |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 8 |
Лозана Спорт |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 9 |
Цюрих |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
16 |
-7 |
6 |
| 10 |
Сервет |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 11 |
Грасхопърс |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
4 |
| 12 |
Вадуц |
6 |
1 |
0 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вадуц |
|
| Лозана Спорт |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вадуц |
Вадуц |
|
Лозана Спорт |
Лозана Спорт |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йънг Бойс |
|
4 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 2 |
Лугано |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Базел |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Люцерн |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Санкт Гален |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
|
|
| 6 |
Тун |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Сион |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Лозана Спорт |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Цюрих |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 10 |
Сервет |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Грасхопърс |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Вадуц |
- |
- |
- |
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вадуц |
Лозана Спорт |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
13 |
6 |
| Получени Голове |
16 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.17 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.67 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
67% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
1 |
| Получени Голове |
5 |
1 |
| Средно Вкарани |
3.50 |
0.33 |
| Средно Получени |
2.50 |
0.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
100% |
33% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.75 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака