Австрия - Втора Лига (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:30
Вакер Инсбрук
Аустрия Залцбург
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 50% за Аустрия Залцбург
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.51 |
2.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.26 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.17 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Инсбрук, а гостите от Залцбург.
Разстоянието между двата града е 137.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тиволи Ной,
който има капацитет от
16 008 места, от които седящи 15 200.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тиволи Ной.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Рапид Виена II |
1 - 2 |
Вакер Инсбрук |
3.23 |
3.67 |
1.94 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Судтирол |
2 - 3 |
Вакер Инсбрук |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
2 - 2 |
Вакер Инсбрук |
2.51 |
3.55 |
2.40 |
| 11.09.2026 |
Втора Лига |
Вакер Инсбрук |
1 - 1 |
Фойтсберг |
2.26 |
3.48 |
2.72 |
| 05.09.2026 |
Купа на Австрия |
Блау-Вайс Линц |
2 - 3 |
Вакер Инсбрук |
1.45 |
4.17 |
5.27 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Флоридсдорфер АК |
2 - 0 |
Вакер Инсбрук |
2.49 |
3.27 |
2.56 |
| 21.08.2026 |
Втора Лига |
Вакер Инсбрук |
1 - 0 |
Санкт Пьолтен |
3.20 |
3.37 |
2.05 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 1 |
Вакер Инсбрук |
3.04 |
3.49 |
2.07 |
| 07.08.2026 |
Втора Лига |
Блау-Вайс Линц |
3 - 0 |
Вакер Инсбрук |
1.56 |
4.08 |
4.76 |
| 31.07.2026 |
Втора Лига |
Вакер Инсбрук |
5 - 0 |
Шварц-Вайс Бр. |
2.11 |
3.45 |
2.98 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Аустрия Залцбург - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
2 - 1 |
Флоридсдорфер АК |
2.47 |
3.32 |
2.55 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Херта Велс |
3 - 3 |
Аустрия Залцбург |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Фойтсберг |
2 - 1 |
Аустрия Залцбург |
2.05 |
3.63 |
2.97 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
3 - 3 |
Щурм Грац II |
1.85 |
3.68 |
3.53 |
| 05.09.2026 |
Купа на Австрия |
Аустрия Залцбург |
0 - 4 |
Фърст Виена |
2.81 |
3.37 |
2.15 |
| 28.08.2026 |
Втора Лига |
Санкт Пьолтен |
1 - 0 |
Аустрия Залцбург |
1.79 |
3.51 |
3.93 |
| 21.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
3 - 2 |
Капфенберг |
1.72 |
3.81 |
3.97 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
3 - 1 |
Аустрия Залцбург |
2.62 |
3.28 |
2.43 |
| 08.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
4 - 1 |
Фърст Виена |
2.58 |
3.25 |
2.47 |
| 02.08.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
0 - 2 |
Аустрия Залцбург |
2.37 |
3.42 |
2.59 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2016 |
Втора Лига |
Вакер Инсбрук |
2 - 2 |
Аустрия Залцбург |
1.67 |
3.79 |
4.26 |
| 01.04.2016 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
1 - 0 |
Вакер Инсбрук |
4.01 |
3.65 |
1.74 |
| 02.11.2015 |
Втора Лига |
Вакер Инсбрук |
1 - 1 |
Аустрия Залцбург |
1.82 |
3.59 |
3.78 |
| 28.08.2015 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
3 - 4 |
Вакер Инсбрук |
2.85 |
3.33 |
2.25 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вакер Инсбрук имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 |
5 |
+16 |
19 |
| 2 |
Фърст Виена |
8 |
6 |
1 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
19 |
| 3 |
Аустрия Виена II |
8 |
5 |
0 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
15 |
| 4 |
Вакер Инсбрук |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
13 |
| 6 |
Аустрия Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 7 |
Амщетен |
8 |
3 |
4 |
1 |
15 |
12 |
+3 |
13 |
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
13 |
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
8 |
4 |
0 |
4 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
8 |
3 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
10 |
| 11 |
Санкт Пьолтен |
8 |
3 |
0 |
5 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 12 |
Фойтсберг |
8 |
2 |
3 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
| 13 |
Щурм Грац II |
8 |
2 |
2 |
4 |
16 |
21 |
-5 |
8 |
| 14 |
Херта Велс |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
7 |
| 15 |
Рапид Виена II |
8 |
2 |
0 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 16 |
Капфенберг |
8 |
1 |
0 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вакер Инсбрук |
|
| Аустрия Залцбург |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вакер Инсбрук |
Вакер Инсбрук |
|
Аустрия Залцбург |
Аустрия Залцбург |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Фърст Виена |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 3 |
Аустрия Виена II |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 4 |
Вакер Инсбрук |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Аустрия Залцбург |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Амщетен |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Санкт Пьолтен |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Фойтсберг |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 13 |
Щурм Грац II |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 14 |
Херта Велс |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Рапид Виена II |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Капфенберг |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вакер Инсбрук |
Аустрия Залцбург |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
16 |
| Получени Голове |
9 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.12 |
1.62 |
| Мачове Вкарал |
75% |
88% |
| Мачове Получил |
62% |
88% |
| Гол/Гол |
38% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
88% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.33 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
33% |
75% |
| Гол/Гол |
33% |
50% |
| Над 1.5 |
67% |
75% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.51 |
2.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.26 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.17 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.55 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 50% за Аустрия Залцбург
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака