Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
22:00
Валансиен
Газелек Аячо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.42 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.11.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валансиен, а гостите от Аячо. Разстоянието между двата града е 1 018.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дю Ено, който има капацитет от 25 172 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад дю Ено. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валансиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 2 | Валансиен | 2.08 | 3.06 | 3.58 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | Валансиен | 1.99 | 3.09 | 3.83 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 3 | Ним | 2.40 | 3.02 | 2.93 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Тур | 4 - 1 | Валансиен | 2.67 | 2.87 | 2.73 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 1.94 | 2.98 | 4.21 |
| 01.10.2016 | Лига 2 | Страсбург | 2 - 4 | Валансиен | 1.74 | 3.12 | 5.20 |
| 24.09.2016 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 2 | Ланс | 3.31 | 2.85 | 2.29 |
| 20.09.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 0 | Валансиен | 1.92 | 3.02 | 4.21 |
| 16.09.2016 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Аячо | 2.41 | 2.88 | 3.08 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Газелек Аячо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 0 - 1 | Сошо | 2.33 | 2.72 | 3.41 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 1 | Газелек Аячо | 2.67 | 2.87 | 2.75 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 1 | Ред Стар Париж | 1.81 | 3.12 | 4.62 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Газелек Аячо | 2.97 | 2.87 | 2.49 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Орлеан | 1.91 | 3.03 | 4.24 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Газелек Аячо | 2.58 | 2.88 | 2.85 |
| 07.10.2016 | Приятелски срещи | Бастия | 2 - 1 | Газелек Аячо | 2.09 | 3.18 | 3.13 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Тур | 0 - 3 | Газелек Аячо | 3.27 | 2.81 | 2.34 |
| 27.09.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 1 | Амиен | 2.18 | 2.88 | 3.56 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 0 - 2 | Ним | 1.92 | 3.06 | 4.20 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2015 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 1 | Газелек Аячо | 1.99 | 3.20 | 3.71 |
| 01.08.2014 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Валансиен | 2.27 | 3.02 | 3.23 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Валансиен имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига 2 класиране към 29.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 16 | +7 | 31 |
| 2 | Реймс | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Брест | 16 | +3 | 28 |
| 4 | Амиен | 16 | +9 | 27 |
| 5 | Ланс | 16 | +7 | 26 |
| 6 | Льо Авър | 16 | +5 | 26 |
| 7 | Сошо | 16 | +3 | 25 |
| 8 | Шамоа Ниор | 17 | 0 | 24 |
| 9 | Страсбург | 16 | 0 | 23 |
| 10 | Ним | 16 | +5 | 22 |
| 11 | Валансиен | 16 | +2 | 21 |
| 12 | Аячо | 16 | -1 | 20 |
| 13 | Клермонт Фут | 16 | -1 | 20 |
| 14 | Газелек Аячо | 16 | -1 | 20 |
| 15 | Бурж-Перона | 16 | -1 | 19 |
| 16 | Ред Стар Париж | 16 | -8 | 15 |
| 17 | Лавал | 16 | -5 | 14 |
| 18 | Тур | 16 | -10 | 13 |
| 19 | Оксер | 16 | -11 | 11 |
| 20 | Орлеан | 16 | -7 | 10 |
Хронология в първенството
| Валансиен | |
| Газелек Аячо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Валансиен | Валансиен | Газелек Аячо | Газелек Аячо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Троа | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Реймс | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Брест | 3 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 4 | Амиен | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Ланс | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Льо Авър | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Сошо | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Шамоа Ниор | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Страсбург | 2 - 4 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Ним | 2 - 3 | 2 - 3 | 0 - 2 | ||||
| 11 | Валансиен | - | - | - | ||||
| 12 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 14 | Газелек Аячо | - | - | - | ||||
| 15 | Бурж-Перона | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 16 | Ред Стар Париж | 2 - 1 | ||||||
| 17 | Лавал | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Тур | 4 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 19 | Оксер | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 20 | Орлеан | 0 - 2 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Валансиен | Газелек Аячо | |
| Позиция | 11 | 14 |
| Точки | 21 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 12 | 10 |
Форма в шампионата
| Валансиен | Газелек Аячо | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 5 |
5
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 2 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Валансиен | Газелек Аячо | |
|
Вкарани
Получени |
25
23 |
14
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
7
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.42 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.11.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
