Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Валета
Гзира Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валета, а гостите от Гзира. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Валета е 6.9 км., а от Атард до Гзира е 5.2 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Валета | 2.23 | 3.25 | 2.81 |
| 21.12.2016 | Суперкупа | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.91 | 3.47 | 3.30 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Флориана | 1.63 | 3.72 | 4.39 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Валета | 10.02 | 5.44 | 1.21 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Моста ФК | 1.29 | 4.82 | 8.04 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Валета | 3.79 | 3.64 | 1.73 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Валета | 5.24 | 4.04 | 1.48 |
| 28.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Валета | 9.62 | 5.96 | 1.20 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.50 | 4.05 | 4.94 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Гзира Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Балзан | 4.61 | 4.08 | 1.53 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.56 | 3.38 | 2.35 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Моста ФК | 2.44 | 3.77 | 2.29 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.56 | 3.77 | 4.71 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.32 | 3.42 | 2.57 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.92 | 3.91 | 2.95 |
| 28.10.2016 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.75 | 3.69 | 3.76 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 7 | Биркиркара | 4.42 | 4.01 | 1.55 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 3 | Валета | 5.31 | 4.26 | 1.45 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 3 | Валета | 5.31 | 4.26 | 1.45 |
Премиер Лига класиране към 14.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 17 | +14 | 37 |
| 2 | Хибърниънс | 17 | +12 | 36 |
| 3 | Флориана | 17 | +13 | 32 |
| 4 | Биркиркара | 17 | +20 | 30 |
| 5 | Валета | 17 | +11 | 30 |
| 6 | Слима Уондърърс | 17 | 0 | 24 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 17 | -5 | 21 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 17 | -6 | 20 |
| 9 | Хамрун Спартанс | 17 | -8 | 20 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 17 | -11 | 13 |
| 11 | Пембрук Атлета | 17 | -21 | 9 |
| 12 | Моста ФК | 17 | -19 | 5 |
Хронология в първенството
| Валета | |
| Гзира Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Валета | Валета | Гзира Юнайтед | Гзира Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Хибърниънс | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Флориана | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Биркиркара | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 7 | ||||
| 5 | Валета | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 11 | Пембрук Атлета | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Моста ФК | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Валета | Гзира Юнайтед | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 30 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 11 |
| Точки | 13 | 3 |
Форма в шампионата
| Валета | Гзира Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 3 |
3
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 1 |
0
3 6 |
Голове в шампионата
| Валета | Гзира Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
15
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
7 |
4
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
