Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
21:00
Валета
Слима Уондърърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валета, а гостите от Слима. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Валета е 6.9 км., а от Атард до Слима е 6.1 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 4.88 | 7.43 |
| 05.02.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Валета | 6.02 | 3.81 | 1.47 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.68 | 7.41 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 0 - 1 | Валета | 2.81 | 3.12 | 2.32 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.33 | 4.91 | 6.14 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Валета | 2.23 | 3.25 | 2.81 |
| 21.12.2016 | Суперкупа | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.91 | 3.47 | 3.30 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Флориана | 1.63 | 3.72 | 4.39 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Валета | 10.02 | 5.44 | 1.21 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 домакинства.
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.35 | 4.53 | 6.36 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 6.21 | 4.61 | 1.35 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 3 | Слима Уондърърс | 1.71 | 3.72 | 3.93 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 1.91 | 3.73 | 3.09 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 2.78 | 3.36 | 2.19 |
| 21.12.2016 | Суперкупа | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.91 | 3.47 | 3.30 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.00 | 3.54 | 3.02 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.68 | 3.73 | 3.94 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.56 | 3.77 | 4.71 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2016 | Суперкупа | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.91 | 3.47 | 3.30 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Валета | 3.79 | 3.64 | 1.73 |
| 19.08.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.28 | 5.10 | 7.39 |
| 06.03.2016 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 0 - 3 | Валета | 9.03 | 5.26 | 1.22 |
| 01.12.2015 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 4 | Валета | 6.58 | 4.00 | 1.40 |
| 28.08.2015 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 1.15 | 6.41 | 12.71 |
| 17.04.2015 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 3 - 3 | Валета | 8.55 | 5.80 | 1.22 |
| 21.12.2014 | Премиер Лига | Валета | 3 - 1 | Слима Уондърърс | 1.42 | 4.26 | 5.91 |
| 21.09.2014 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 5 | Валета | 4.40 | 3.84 | 1.61 |
| 30.03.2014 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 0 - 2 | Валета | 4.00 | 3.60 | 1.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Валета имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 24.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 22 | +16 | 46 |
| 2 | Балзан | 22 | +15 | 45 |
| 3 | Валета | 22 | +15 | 41 |
| 4 | Флориана | 22 | +15 | 39 |
| 5 | Биркиркара | 22 | +20 | 37 |
| 6 | Слима Уондърърс | 22 | +1 | 31 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 22 | +2 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 22 | -8 | 26 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 22 | -9 | 22 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 22 | -14 | 19 |
| 11 | Пембрук Атлета | 22 | -29 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 22 | -24 | 11 |
Хронология в първенството
| Валета | |
| Слима Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Валета | Валета | Слима Уондърърс | Слима Уондърърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Балзан | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Валета | - | - | - | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Флориана | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Биркиркара | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Моста ФК | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Валета | Слима Уондърърс | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 41 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 20 | 15 |
Форма в шампионата
| Валета | Слима Уондърърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 3 |
9
4 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 1 |
5
0 6 |
Голове в шампионата
| Валета | Слима Уондърърс | |
|
Вкарани
Получени |
31
16 |
28
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
8 |
14
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
