Исландия - Исландия
14:00
Валур Рейкявик
Фрам Рейкявик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.94 | 4.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.13 | 2.52 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 12.50 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.98 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.68 | 1.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 2.5 км. Мачът ще се играе на стадион Хлидаренди, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Хлидаренди. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2025 | Исландия | Валур Рейкявик | 4 - 2 | Тротур Рейкявик | 1.25 | 5.82 | 7.37 |
| 26.10.2024 | Група за Титлата | Валур Рейкявик | 6 - 1 | Акранес | 1.38 | 4.99 | 5.62 |
| 19.10.2024 | Група за Титлата | ФХ Хафнарфьордур | 1 - 1 | Валур Рейкявик | 2.92 | 3.85 | 2.00 |
| 06.10.2024 | Група за Титлата | Брейдаблик Коупавогюр | 2 - 2 | Валур Рейкявик | 1.71 | 4.00 | 3.72 |
| 29.09.2024 | Група за Титлата | Валур Рейкявик | 2 - 3 | Викингур Рейкявик | 2.77 | 3.64 | 2.14 |
| 23.09.2024 | Група за Титлата | Валур Рейкявик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.60 | 4.27 | 4.12 |
| 16.09.2024 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 4 - 1 | КР Рейкявик | 1.51 | 4.51 | 4.56 |
| 01.09.2024 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 3 - 2 | Валур Рейкявик | 1.82 | 3.82 | 3.39 |
| 25.08.2024 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 3 - 1 | Вестри | 1.22 | 6.13 | 8.80 |
| 19.08.2024 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 2 | Валур Рейкявик | 2.80 | 3.75 | 2.08 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2025 | Исландия | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | Филкир Рейкявик | 3.39 | 4.25 | 1.68 |
| 26.10.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 1 - 4 | КА Акурейри | 2.41 | 3.63 | 2.43 |
| 20.10.2024 | Група за Изпадане | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.15 | 3.79 | 2.69 |
| 05.10.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 4 | Вестри | 1.93 | 3.58 | 3.27 |
| 29.09.2024 | Група за Изпадане | КР Рейкявик | 7 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.91 | 3.81 | 3.17 |
| 22.09.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.63 | 3.98 | 4.25 |
| 15.09.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 3 - 3 | ФХ Хафнарфьордур | 2.83 | 3.52 | 2.16 |
| 01.09.2024 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 0 | Фрам Рейкявик | 3.89 | 3.74 | 1.73 |
| 25.08.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | КА Акурейри | 2.10 | 3.36 | 3.04 |
| 19.08.2024 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.46 | 4.38 | 5.29 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 4 - 1 | Валур Рейкявик | 3.61 | 4.04 | 1.74 |
| 29.04.2024 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.47 | 4.36 | 5.27 |
| 24.02.2024 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.28 | 5.52 | 7.16 |
| 31.01.2024 | Исландия | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Валур Рейкявик | 4.90 | 5.25 | 1.39 |
| 23.07.2023 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.46 | 4.61 | 5.33 |
| 23.04.2023 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | Валур Рейкявик | 3.13 | 3.85 | 1.94 |
| 29.08.2022 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.47 | 4.58 | 5.34 |
| 29.05.2022 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Валур Рейкявик | 4.76 | 4.05 | 1.57 |
| 11.01.2020 | Исландия | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.25 | 5.73 | 7.43 |
| 07.03.2019 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.13 | 7.09 | 12.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.94 | 4.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.13 | 2.52 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 12.50 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.98 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.68 | 1.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 3.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра