Исландия - Купа на Лигата (2018)
понеделник, 9 април, 2018
22:30
4 - 2
(1 - 0, 3 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
3.79 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.25 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.04.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Гриндавик.
Разстоянието между двата града е 42.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хлидаренди,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Хлидаренди.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
1.84 |
3.52 |
3.52 |
| 16.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Вестманаейяр |
1.13 |
6.68 |
13.99 |
| 09.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
Акранес |
1.26 |
5.25 |
8.18 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
0 - 4 |
Валур Рейкявик |
13.09 |
6.76 |
1.13 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Викингур Рейкявик |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
3.40 |
3.64 |
1.84 |
| 12.02.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 0 |
Нярдвик |
1.08 |
8.25 |
16.11 |
| 27.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
ИР Рейкявик |
1.13 |
6.50 |
11.00 |
| 17.01.2018 |
Исландия |
Фрам Рейкявик |
0 - 2 |
Валур Рейкявик |
7.00 |
5.25 |
1.25 |
| 12.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
1 - 3 |
Филкир Рейкявик |
1.68 |
3.75 |
3.75 |
| 06.01.2018 |
Исландия |
Фьолнир Рейкявик |
4 - 2 |
Валур Рейкявик |
4.50 |
3.75 |
1.55 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Гриндавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.03.2018 |
Купа на Лигата |
КА Акурейри |
0 - 1 |
Гриндавик |
1.70 |
3.69 |
4.03 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Гриндавик |
3 - 0 |
Филкир Рейкявик |
2.16 |
3.60 |
2.70 |
| 11.03.2018 |
Купа на Лигата |
ФХ Хафнарфьордур |
0 - 3 |
Гриндавик |
1.61 |
3.74 |
4.52 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Селфос |
1 - 2 |
Гриндавик |
3.64 |
3.58 |
1.79 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Гриндавик |
0 - 0 |
Тор Акурейри |
1.40 |
4.50 |
5.50 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
ХК Коупавогюр |
1 - 4 |
Гриндавик |
3.56 |
3.91 |
1.73 |
| 26.01.2018 |
Купа на Исландия |
ХК Коупавогюр |
1 - 2 |
Гриндавик |
3.60 |
3.75 |
1.75 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 1 |
Фьолнир Рейкявик |
2.30 |
3.56 |
2.59 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.82 |
3.50 |
3.81 |
| 17.09.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
4 - 3 |
Брейдаблик Коупавогюр |
3.12 |
3.47 |
2.07 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.08.2017 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
Гриндавик |
1.34 |
4.60 |
6.77 |
| 28.05.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
1 - 0 |
Валур Рейкявик |
4.37 |
3.81 |
1.63 |
| 23.09.2012 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
4 - 1 |
Гриндавик |
1.42 |
4.07 |
6.58 |
| 05.07.2012 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 0 |
Валур Рейкявик |
3.01 |
3.30 |
2.16 |
| 03.08.2011 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 1 |
Гриндавик |
1.44 |
4.07 |
6.17 |
| 08.05.2011 |
Висша Лига |
Гриндавик |
0 - 2 |
Валур Рейкявик |
3.21 |
3.31 |
2.00 |
| 08.08.2010 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
0 - 0 |
Гриндавик |
1.75 |
3.42 |
4.03 |
| 25.05.2010 |
Висша Лига |
Гриндавик |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
2.60 |
3.30 |
2.30 |
| 06.08.2009 |
Висша Лига |
Гриндавик |
3 - 1 |
Валур Рейкявик |
3.13 |
3.31 |
2.09 |
| 25.05.2009 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 1 |
Гриндавик |
1.50 |
3.82 |
5.87 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валур Рейкявик класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
22 |
15 |
5 |
2 |
43 |
20 |
+23 |
50 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
10 |
8 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
38 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 4 |
КР Рейкявик |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
31 |
| 5 |
Гриндавик |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
39 |
-8 |
31 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
9 |
3 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
30 |
| 7 |
КА Акурейри |
22 |
7 |
8 |
7 |
37 |
31 |
+6 |
29 |
| 8 |
Викингур Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
27 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
7 |
4 |
11 |
32 |
38 |
-6 |
25 |
| 10 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
6 |
7 |
9 |
32 |
40 |
-8 |
25 |
| 11 |
Викингур Олафсвик |
22 |
6 |
4 |
12 |
24 |
44 |
-20 |
22 |
| 12 |
Акранес |
22 |
3 |
8 |
11 |
28 |
41 |
-13 |
17 |
Гриндавик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Филкир Рейкявик |
22 |
15 |
3 |
4 |
50 |
19 |
+31 |
48 |
| 2 |
Кефлавик |
22 |
14 |
4 |
4 |
43 |
24 |
+19 |
46 |
| 3 |
Тротур Рейкявик |
22 |
13 |
3 |
6 |
37 |
21 |
+16 |
42 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
22 |
14 |
0 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
42 |
| 5 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
10 |
6 |
6 |
38 |
31 |
+7 |
36 |
| 6 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
34 |
| 7 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
39 |
-5 |
33 |
| 8 |
Селфос |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Фрам Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 10 |
ИР Рейкявик |
22 |
5 |
4 |
13 |
27 |
38 |
-11 |
19 |
| 11 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
3 |
1 |
18 |
23 |
53 |
-30 |
10 |
| 12 |
Грота Селтярнарнес |
22 |
2 |
3 |
17 |
16 |
46 |
-30 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
3.79 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.25 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.04.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите