Исландия - Купа на Лигата (2021)
14:00
Валур Рейкявик
ХК Коупавогюр
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.08 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.70 | 1.26 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.03.2021 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Коупавогюр. Разстоянието между двата града е 2.7 км. Мачът ще се играе на стадион Хлидаренди, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Хлидаренди. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2021 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 3 - 0 | Викингур Олафсвик | - | - | - |
| 19.02.2021 | Купа на Лигата | Валур Рейкявик | 8 - 1 | Гриндавик | 1.09 | 8.52 | 16.62 |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 0 - 1 | Валур Рейкявик | - | - | - |
| 06.02.2021 | Исландия | Филкир Рейкявик | 1 - 1 | Валур Рейкявик | 5.12 | 4.37 | 1.46 |
| 31.01.2021 | Исландия | Валур Рейкявик | 3 - 2 | Лейкнир Рейкявик | 1.07 | 10.20 | 14.41 |
| 26.01.2021 | Исландия | ИР Рейкявик | 0 - 8 | Валур Рейкявик | 28.59 | 12.17 | 1.02 |
| 23.01.2021 | Исландия | Валур Рейкявик | 5 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.04 | 12.09 | 17.26 |
| 16.01.2021 | Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 4 | Валур Рейкявик | 6.50 | 5.62 | 1.28 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 6 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.12 | 7.57 | 17.63 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 1 | Брейдаблик Коупавогюр | 1.94 | 3.77 | 3.22 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 домакинства.
ХК Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2021 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.76 | 3.60 | 3.96 |
| 20.02.2021 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Афт. Мосфелсбаер | 1.27 | 5.44 | 7.46 |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Гриндавик | 1.60 | 4.32 | 4.23 |
| 30.01.2021 | Исландия | Акранес | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 2.61 | 3.82 | 2.19 |
| 23.01.2021 | Исландия | ХК Коупавогюр | 5 - 1 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 04.10.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | КР Рейкявик | 5.12 | 4.20 | 1.54 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 2 - 3 | Стярнан Гардабаер | 2.91 | 3.64 | 2.12 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | КА Акурейри | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.97 | 3.60 | 3.28 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.75 | 3.78 | 3.94 |
| 13.09.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 3 - 2 | Акранес | 2.37 | 3.78 | 2.53 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2020 | Купа на Исландия | Валур Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.41 | 4.61 | 6.03 |
| 30.08.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 0 | ХК Коупавогюр | 1.39 | 4.75 | 6.42 |
| 28.06.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 0 - 4 | Валур Рейкявик | 4.16 | 3.97 | 1.69 |
| 28.09.2019 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 0 | ХК Коупавогюр | 1.72 | 3.74 | 4.10 |
| 30.06.2019 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Валур Рейкявик | 3.74 | 3.47 | 1.85 |
| 01.03.2019 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 0 - 1 | Валур Рейкявик | 5.20 | 4.33 | 1.47 |
| 09.03.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Валур Рейкявик | 11.30 | 6.30 | 1.16 |
| 04.08.2004 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 0 | Валур Рейкявик | - | - | - |
В последните 8 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Валур Рейкявик класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 18 | +33 | 44 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 18 | +14 | 36 |
| 3 | Стярнан Гардабаер | 17 | +7 | 31 |
| 4 | Брейдаблик Коупавогюр | 18 | +10 | 31 |
| 5 | КР Рейкявик | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Филкир Рейкявик | 18 | -3 | 28 |
| 7 | КА Акурейри | 18 | -1 | 21 |
| 8 | Акранес | 18 | -4 | 21 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 18 | -7 | 20 |
| 10 | Викингур Рейкявик | 18 | -5 | 17 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 18 | -28 | 8 |
| 12 | Фьолнир Рейкявик | 18 | -25 | 6 |
ХК Коупавогюр класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 19 | +30 | 43 |
| 2 | Лейкнир Рейкявик | 20 | +28 | 42 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Гриндавик | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Тор Акурейри | 20 | +2 | 31 |
| 6 | Вестманаейяр | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Вестри | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 20 | +4 | 25 |
| 9 | Викингур Олафсвик | 20 | -18 | 19 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 20 | -24 | 12 |
| 11 | Магни Гренивик | 20 | -25 | 12 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 20 | -30 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.08 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.70 | 1.26 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.03.2021 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра