Исландия - Висша Лига (2017)
23:00
Валур Рейкявик
КР Рейкявик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.50 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 2.7 км. Мачът ще се играе на стадион Хлидаренди, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Хлидаренди. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2017 | Купа на Исландия | Викингур Олафсвик | 0 - 1 | Валур Рейкявик | 4.81 | 3.89 | 1.55 |
| 15.05.2017 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 1 | ФХ Хафнарфьордур | 2.58 | 3.32 | 2.43 |
| 08.05.2017 | Висша Лига | Акранес | 2 - 4 | Валур Рейкявик | 4.62 | 3.63 | 1.63 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.28 | 5.03 | 8.09 |
| 24.04.2017 | Суперкупа | Валур Рейкявик | 1 - 0 | ФХ Хафнарфьордур | 2.91 | 3.51 | 2.07 |
| 30.03.2017 | Исландия | Валур Рейкявик | 3 - 1 | Акранес | 1.46 | 4.38 | 5.10 |
| 19.03.2017 | Исландия | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Викингур Олафсвик | 1.35 | 4.60 | 6.63 |
| 09.03.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Валур Рейкявик | 11.30 | 6.30 | 1.16 |
| 13.02.2017 | Исландия | Фьолнир Рейкявик | 0 - 1 | Валур Рейкявик | 2.25 | 3.90 | 2.47 |
| 09.02.2017 | Исландия | Викингур Рейкявик | 0 - 0 | Валур Рейкявик | 2.54 | 3.71 | 2.22 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
КР Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Купа на Исландия | Лейкнир Фаскр. | 1 - 4 | КР Рейкявик | 10.72 | 7.03 | 1.14 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 1 | Акранес | 1.31 | 4.83 | 7.12 |
| 07.05.2017 | Висша Лига | Викингур Олафсвик | 1 - 2 | КР Рейкявик | 5.60 | 3.76 | 1.51 |
| 01.05.2017 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Викингур Рейкявик | 1.55 | 3.83 | 5.17 |
| 13.04.2017 | Купа на Лигата | КР Рейкявик | 2 - 1 | ФХ Хафнарфьордур | 2.80 | 3.34 | 2.21 |
| 09.04.2017 | Купа на Лигата | КР Рейкявик | 4 - 1 | Тор Акурейри | 1.15 | 5.75 | 13.00 |
| 01.04.2017 | Исландия | КР Рейкявик | 6 - 1 | Лейкнир Рейкявик | 1.44 | 4.40 | 5.26 |
| 18.03.2017 | Исландия | КР Рейкявик | 4 - 0 | Вестманаейяр | 2.19 | 3.46 | 2.73 |
| 12.03.2017 | Исландия | Филкир Рейкявик | 1 - 0 | КР Рейкявик | 3.48 | 3.69 | 1.80 |
| 24.02.2017 | Исландия | КР Рейкявик | 3 - 1 | Фьолнир Рейкявик | 2.17 | 3.64 | 2.66 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 0 | КР Рейкявик | 2.29 | 3.31 | 2.78 |
| 29.05.2016 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 1 | Валур Рейкявик | 1.93 | 3.47 | 3.30 |
| 30.08.2015 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 2 | Валур Рейкявик | 1.85 | 3.54 | 3.50 |
| 15.08.2015 | Купа на Исландия | Валур Рейкявик | 2 - 0 | КР Рейкявик | 3.30 | 3.44 | 1.94 |
| 07.06.2015 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 3 - 0 | КР Рейкявик | 2.94 | 3.59 | 2.03 |
| 19.07.2014 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 4 | КР Рейкявик | 2.57 | 3.36 | 2.40 |
| 04.05.2014 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Валур Рейкявик | 1.50 | 3.75 | 5.25 |
| 22.09.2013 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 2 | КР Рейкявик | 4.16 | 3.74 | 1.66 |
| 29.08.2013 | Висша Лига | КР Рейкявик | 3 - 1 | Валур Рейкявик | 1.52 | 4.06 | 5.05 |
| 12.08.2012 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 3 | Валур Рейкявик | 1.44 | 4.17 | 6.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 22.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стярнан Гардабаер | 4 | +8 | 10 |
| 2 | Валур Рейкявик | 3 | +4 | 7 |
| 3 | КА Акурейри | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Вестманаейяр | 4 | -1 | 7 |
| 5 | КР Рейкявик | 3 | +1 | 6 |
| 6 | ФХ Хафнарфьордур | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Гриндавик | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Фьолнир Рейкявик | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Викингур Рейкявик | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Брейдаблик Коупавогюр | 4 | -4 | 3 |
| 11 | Викингур Олафсвик | 4 | -4 | 3 |
| 12 | Акранес | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Валур Рейкявик | |
| КР Рейкявик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Валур Рейкявик | Валур Рейкявик | КР Рейкявик | КР Рейкявик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Стярнан Гардабаер | |||||||
| 2 | Валур Рейкявик | - | - | - | ||||
| 3 | КА Акурейри | |||||||
| 4 | Вестманаейяр | |||||||
| 5 | КР Рейкявик | - | - | - | ||||
| 6 | ФХ Хафнарфьордур | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Гриндавик | |||||||
| 8 | Фьолнир Рейкявик | |||||||
| 9 | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | ||||||
| 10 | Брейдаблик Коупавогюр | |||||||
| 11 | Викингур Олафсвик | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Акранес | 2 - 4 | 2 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Валур Рейкявик | КР Рейкявик | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 7 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Валур Рейкявик | КР Рейкявик | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
2
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Валур Рейкявик | КР Рейкявик | |
|
Вкарани
Получени |
7
3 |
5
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.50 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
