Исландия - Купа на Лигата (2018)
петък, 23 март, 2018
20:00
Валур Рейкявик
Стярнан Гардабаер
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стярнан Гардабаер
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.50 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.28 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.03.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Гардабаер.
Разстоянието между двата града е 5.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хлидаренди,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Хлидаренди.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Вестманаейяр |
1.13 |
6.68 |
13.99 |
| 09.03.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
Акранес |
1.26 |
5.25 |
8.18 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
0 - 4 |
Валур Рейкявик |
13.09 |
6.76 |
1.13 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Викингур Рейкявик |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
3.40 |
3.64 |
1.84 |
| 12.02.2018 |
Купа на Лигата |
Валур Рейкявик |
3 - 0 |
Нярдвик |
1.08 |
8.25 |
16.11 |
| 27.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
ИР Рейкявик |
1.13 |
6.50 |
11.00 |
| 17.01.2018 |
Исландия |
Фрам Рейкявик |
0 - 2 |
Валур Рейкявик |
7.00 |
5.25 |
1.25 |
| 12.01.2018 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
1 - 3 |
Филкир Рейкявик |
1.68 |
3.75 |
3.75 |
| 06.01.2018 |
Исландия |
Фьолнир Рейкявик |
4 - 2 |
Валур Рейкявик |
4.50 |
3.75 |
1.55 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
4 - 3 |
Викингур Рейкявик |
1.58 |
4.00 |
4.59 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Стярнан Гардабаер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Лейкнир Рейкявик |
0 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
12.39 |
7.16 |
1.12 |
| 10.03.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 0 |
Викингур Олафсвик |
1.26 |
5.37 |
7.54 |
| 04.03.2018 |
Купа на Лигата |
Фьолнир Рейкявик |
5 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
3.76 |
3.65 |
1.76 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
1.38 |
4.67 |
5.84 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Кефлавик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
4.35 |
3.83 |
1.61 |
| 27.01.2018 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
4 - 1 |
Вестманаейяр |
1.33 |
4.60 |
6.50 |
| 13.01.2018 |
Купа на Исландия |
Брейдаблик Коупавогюр |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
3.50 |
3.75 |
1.75 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
КР Рейкявик |
0 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
2.42 |
3.38 |
2.53 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
2.18 |
3.40 |
2.90 |
| 17.09.2017 |
Висша Лига |
Акранес |
2 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
5.27 |
4.20 |
1.49 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
2.18 |
3.40 |
2.90 |
| 09.07.2017 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 1 |
Стярнан Гардабаер |
1.93 |
3.49 |
3.42 |
| 31.05.2017 |
Купа на Исландия |
Валур Рейкявик |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.20 |
3.41 |
2.72 |
| 11.09.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 3 |
Валур Рейкявик |
2.64 |
3.39 |
2.37 |
| 05.06.2016 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
Стярнан Гардабаер |
2.23 |
3.31 |
2.88 |
| 31.03.2016 |
Исландия |
Стярнан Гардабаер |
2 - 3 |
Валур Рейкявик |
2.22 |
3.33 |
2.80 |
| 03.10.2015 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.09 |
3.39 |
2.91 |
| 10.07.2015 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 2 |
Валур Рейкявик |
2.49 |
3.37 |
2.46 |
| 15.08.2014 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.33 |
3.31 |
2.69 |
| 22.05.2014 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
1 - 1 |
Валур Рейкявик |
2.10 |
3.40 |
2.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
22 |
15 |
5 |
2 |
43 |
20 |
+23 |
50 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
10 |
8 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
38 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 4 |
КР Рейкявик |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
31 |
| 5 |
Гриндавик |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
39 |
-8 |
31 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
9 |
3 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
30 |
| 7 |
КА Акурейри |
22 |
7 |
8 |
7 |
37 |
31 |
+6 |
29 |
| 8 |
Викингур Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
27 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
7 |
4 |
11 |
32 |
38 |
-6 |
25 |
| 10 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
6 |
7 |
9 |
32 |
40 |
-8 |
25 |
| 11 |
Викингур Олафсвик |
22 |
6 |
4 |
12 |
24 |
44 |
-20 |
22 |
| 12 |
Акранес |
22 |
3 |
8 |
11 |
28 |
41 |
-13 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.50 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.28 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.03.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стярнан Гардабаер