Исландия - Група за Изпадане (2026)
17:00
Валур Рейкявик
Тор Акурейри
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 4.38 | 4.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.15 | 2.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.41 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.85 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.29 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.99 | 1.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 2.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.09.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Акурейри. Разстоянието между двата града е 248.6 км. Мачът ще се играе на стадион Хлидаренди, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Хлидаренди. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Валур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Висша Лига | Кефлавик | 1 - 2 | Валур Рейкявик | 2.04 | 3.77 | 2.73 |
| 30.08.2026 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 2 | Акранес | 2.31 | 3.87 | 2.34 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 0 | Валур Рейкявик | 1.28 | 5.53 | 6.52 |
| 17.08.2026 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 4 - 4 | КА Акурейри | 1.98 | 3.80 | 2.84 |
| 13.08.2026 | ЛК Квалификации | Нордселанд | 5 - 0 | Валур Рейкявик | 1.07 | 10.17 | 20.12 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 3 | Валур Рейкявик | 1.59 | 4.21 | 3.96 |
| 06.08.2026 | ЛК Квалификации | Валур Рейкявик | 0 - 2 | Нордселанд | 11.26 | 6.23 | 1.20 |
| 03.08.2026 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 3 | Стярнан Гардабаер | 2.29 | 3.83 | 2.37 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Жрински Мостар | 2 - 2 | Валур Рейкявик | 1.19 | 6.17 | 11.84 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Валур Рейкявик | 1 - 0 | Жрински Мостар | 2.74 | 3.36 | 2.35 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Тор Акурейри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 1 - 0 | ФХ Хафнарфьордур | 2.91 | 3.61 | 2.00 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | Вестманаейяр | 0 - 1 | Тор Акурейри | 1.66 | 3.93 | 3.86 |
| 23.08.2026 | Висша Лига | Стярнан Гардабаер | 4 - 2 | Тор Акурейри | 1.39 | 4.79 | 5.17 |
| 15.08.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 0 - 2 | Кефлавик | 2.91 | 3.83 | 1.94 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Акранес | 2 - 0 | Тор Акурейри | 1.41 | 4.58 | 5.11 |
| 04.08.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 1 - 0 | Брейдаблик Коупавогюр | 3.76 | 4.04 | 1.65 |
| 27.07.2026 | Висша Лига | КА Акурейри | 0 - 0 | Тор Акурейри | 1.68 | 3.90 | 3.73 |
| 18.07.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 2 - 1 | Викингур Рейкявик | 11.80 | 7.53 | 1.12 |
| 12.07.2026 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 6 - 1 | Тор Акурейри | 1.21 | 5.96 | 7.77 |
| 02.07.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 3 - 3 | КР Рейкявик | 6.34 | 5.81 | 1.26 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | Висша Лига | Тор Акурейри | 2 - 4 | Валур Рейкявик | 3.54 | 3.98 | 1.70 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 2 | Тор Акурейри | 1.65 | 4.07 | 3.69 |
| 10.03.2026 | Купа на Лигата | Тор Акурейри | 5 - 1 | Валур Рейкявик | 1.34 | 5.03 | 5.87 |
| 21.09.2014 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 0 | Тор Акурейри | 1.49 | 3.84 | 5.50 |
| 22.06.2014 | Висша Лига | Тор Акурейри | 0 - 1 | Валур Рейкявик | 3.60 | 3.75 | 1.75 |
| 25.08.2013 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 2 | Тор Акурейри | 1.57 | 3.90 | 4.86 |
| 09.06.2013 | Висша Лига | Тор Акурейри | 3 - 5 | Валур Рейкявик | 3.02 | 3.41 | 2.11 |
| 08.06.2012 | Купа на Исландия | Тор Акурейри | 1 - 4 | Валур Рейкявик | 3.33 | 3.35 | 1.95 |
| 18.09.2011 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Тор Акурейри | 1.52 | 3.71 | 5.60 |
| 06.07.2011 | Висша Лига | Тор Акурейри | 0 - 3 | Валур Рейкявик | 3.78 | 3.53 | 1.80 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Валур Рейкявик имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 4.38 | 4.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.15 | 2.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.41 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.85 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.29 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.99 | 1.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 2.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.09.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра