Армения - Висша Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
15:00
Ван Чаренцаван
Алашкерт Ереван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Алашкерт Ереван
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.46 |
3.50 |
1.64 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.02 |
1.22 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.34 |
1.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.30 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.86 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.21 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чаренцаван, а гостите от Ереван.
Разстоянието между двата града е 27.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Чаренцаван,
който има капацитет от
5 000 места.
Размерите на терена са 110 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Чаренцаван.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ван Чаренцаван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.80 |
3.42 |
3.70 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.93 |
3.23 |
3.46 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.46 |
4.07 |
5.44 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
ЦСКА Ереван |
2.07 |
3.20 |
3.13 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.19 |
5.74 |
10.47 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
Урарту Ереван |
4.75 |
3.69 |
1.59 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
Ван Чаренцаван |
2.21 |
3.21 |
2.82 |
| 20.03.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 2 |
Арарат-Армения |
8.31 |
4.56 |
1.30 |
| 16.03.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
3 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.30 |
4.63 |
7.95 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
Арарат Ереван |
1.55 |
3.74 |
4.97 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Алашкерт Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 1 |
Гандзасар Капан |
1.38 |
4.24 |
6.78 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
2 - 2 |
Алашкерт Ереван |
5.67 |
3.81 |
1.48 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Ной Ереван |
3.59 |
3.24 |
1.89 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
1 - 3 |
Алашкерт Ереван |
2.47 |
3.13 |
2.59 |
| 14.04.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 0 |
Арарат Ереван |
1.40 |
3.95 |
6.53 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
2 - 3 |
Алашкерт Ереван |
6.27 |
4.34 |
1.42 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.51 |
3.63 |
5.60 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 1 |
Пюник Ереван |
3.06 |
3.05 |
2.17 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.80 |
3.37 |
3.81 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 0 |
Арарат-Армения |
3.19 |
3.10 |
2.09 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.10.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.64 |
3.58 |
4.47 |
| 29.09.2025 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
Алашкерт Ереван |
3.23 |
3.49 |
1.93 |
| 29.03.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 2 |
Ван Чаренцаван |
- |
- |
- |
| 01.03.2025 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.86 |
3.41 |
3.45 |
| 09.08.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.60 |
4.04 |
4.14 |
| 22.04.2024 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 3 |
Алашкерт Ереван |
3.24 |
3.26 |
2.01 |
| 23.02.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.23 |
5.39 |
9.98 |
| 20.10.2023 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 1 |
Алашкерт Ереван |
7.65 |
4.58 |
1.33 |
| 14.08.2023 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.52 |
3.95 |
5.05 |
| 31.05.2023 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
0 - 1 |
Алашкерт Ереван |
6.18 |
4.32 |
1.38 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ван Чаренцаван имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
25 |
16 |
6 |
3 |
46 |
23 |
+23 |
54 |
| 2 |
Ной Ереван |
24 |
14 |
7 |
3 |
48 |
16 |
+32 |
49 |
| 3 |
Урарту Ереван |
25 |
14 |
6 |
5 |
43 |
21 |
+22 |
48 |
| 4 |
Пюник Ереван |
24 |
15 |
3 |
6 |
33 |
17 |
+16 |
48 |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
25 |
14 |
5 |
6 |
39 |
23 |
+16 |
47 |
| 6 |
Ван Чаренцаван |
25 |
9 |
4 |
12 |
26 |
37 |
-11 |
31 |
| 7 |
ЦСКА Ереван |
25 |
4 |
10 |
11 |
27 |
38 |
-11 |
22 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
25 |
5 |
6 |
14 |
20 |
38 |
-18 |
21 |
| 9 |
Арарат Ереван |
25 |
3 |
3 |
19 |
17 |
54 |
-37 |
12 |
| 10 |
Ширак Гюмри |
25 |
2 |
6 |
17 |
17 |
49 |
-32 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ван Чаренцаван |
|
| Алашкерт Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ван Чаренцаван |
Ван Чаренцаван |
|
Алашкерт Ереван |
Алашкерт Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Арарат-Армения Ереван |
2 - 2 |
3 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Ной Ереван |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 3 |
Урарту Ереван |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
0 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 4 |
Пюник Ереван |
2 - 1 |
5 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 6 |
Ван Чаренцаван |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
ЦСКА Ереван |
1 - 2 |
0 - 0 |
1 - 2 |
|
2 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Гандзасар Капан |
2 - 1 |
0 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 10 |
Ширак Гюмри |
1 - 0 |
2 - 3 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ван Чаренцаван |
Алашкерт Ереван |
| Победи |
9 |
14 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
12 |
6 |
| Вкарани Голове |
26 |
39 |
| Получени Голове |
37 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.04 |
1.56 |
| Средно Получени |
1.48 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
64% |
84% |
| Мачове Получил |
76% |
68% |
| Гол/Гол |
52% |
52% |
| Над 1.5 |
68% |
76% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
20% |
24% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
17 |
20 |
| Получени Голове |
18 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.38 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
77% |
83% |
| Мачове Получил |
77% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
75% |
| Над 1.5 |
77% |
75% |
| Над 2.5 |
69% |
67% |
| Над 3.5 |
23% |
42% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.46 |
3.50 |
1.64 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.02 |
1.22 |
1.14 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.34 |
1.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.30 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.86 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.21 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Алашкерт Ереван
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака