Канада - Премиер Лига (2026)
понеделник, 7 септември, 2026
01:00
Ванкувър ФК
Супра дю Квебек
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
3.60 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.24 |
1.64 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.27 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лангли, а гостите от Лавал.
Разстоянието между двата града е 3 641.3 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ванкувър ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
1 - 0 |
Ванкувър ФК |
1.44 |
4.21 |
5.71 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
1 - 0 |
Ванкувър ФК |
2.59 |
3.36 |
2.37 |
| 20.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
4 - 0 |
Ванкувър ФК |
2.36 |
3.58 |
2.49 |
| 15.08.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
1 - 1 |
Пасифик |
1.55 |
4.25 |
4.50 |
| 08.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
0 - 1 |
Ванкувър ФК |
1.60 |
3.66 |
4.82 |
| 02.08.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
3 - 1 |
Атлетико Отава |
1.85 |
3.57 |
3.55 |
| 25.07.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
1 - 0 |
Кавалри |
3.14 |
3.38 |
2.04 |
| 18.07.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 5 |
Ванкувър ФК |
2.41 |
3.57 |
2.44 |
| 13.07.2026 |
Първ. на Канада |
Монреал |
2 - 1 |
Ванкувър ФК |
1.25 |
4.71 |
8.36 |
| 09.07.2026 |
Първ. на Канада |
Ванкувър ФК |
1 - 2 |
Монреал |
3.64 |
3.31 |
1.80 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Супра дю Квебек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Първ. на Канада |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
Фордж |
3.51 |
3.31 |
1.84 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 0 |
Фордж |
3.19 |
3.53 |
1.96 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 1 |
Супра дю Квебек |
2.62 |
3.63 |
2.22 |
| 20.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 2 |
Супра дю Квебек |
1.62 |
3.76 |
4.49 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 2 |
Атлетико Отава |
2.17 |
3.50 |
2.80 |
| 12.08.2026 |
Първ. на Канада |
Атлетико Отава |
3 - 3 |
Супра дю Квебек |
2.02 |
3.51 |
2.85 |
| 09.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
Кавалри |
4.09 |
3.69 |
1.70 |
| 01.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.63 |
3.52 |
2.28 |
| 29.07.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
2 - 1 |
Супра дю Квебек |
1.42 |
4.33 |
6.09 |
| 25.07.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
2 - 3 |
Супра дю Квебек |
2.06 |
3.61 |
2.92 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 5 |
Ванкувър ФК |
2.41 |
3.57 |
2.44 |
| 24.05.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
1 - 1 |
Супра дю Квебек |
1.74 |
3.65 |
3.91 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ванкувър ФК имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавалри |
19 |
13 |
4 |
2 |
37 |
11 |
+26 |
43 |
| 2 |
Фордж |
19 |
13 |
2 |
4 |
29 |
14 |
+15 |
41 |
| 3 |
Атлетико Отава |
21 |
10 |
4 |
7 |
34 |
34 |
0 |
34 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
20 |
8 |
3 |
9 |
26 |
23 |
+3 |
27 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
19 |
6 |
4 |
9 |
27 |
33 |
-6 |
22 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
20 |
5 |
5 |
10 |
28 |
34 |
-6 |
20 |
| 7 |
Интер Торонто |
17 |
4 |
6 |
7 |
22 |
37 |
-15 |
18 |
| 8 |
Пасифик |
19 |
1 |
6 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ванкувър ФК |
|
| Супра дю Квебек |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ванкувър ФК |
Ванкувър ФК |
|
Супра дю Квебек |
Супра дю Квебек |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кавалри |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Фордж |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Атлетико Отава |
3 - 1 |
4 - 0 |
3 - 1 |
|
1 - 2 |
5 - 3 |
5 - 3 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
- |
- |
- |
|
1 - 5 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
1 - 5 |
1 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Интер Торонто |
4 - 0 |
1 - 0 |
4 - 0 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Пасифик |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ванкувър ФК |
Супра дю Квебек |
| Победи |
8 |
6 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
9 |
9 |
| Вкарани Голове |
26 |
27 |
| Получени Голове |
23 |
33 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
1.42 |
| Средно Получени |
1.15 |
1.74 |
| Мачове Вкарал |
60% |
84% |
| Мачове Получил |
85% |
95% |
| Гол/Гол |
45% |
79% |
| Над 1.5 |
60% |
79% |
| Над 2.5 |
40% |
58% |
| Над 3.5 |
30% |
32% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
14 |
16 |
| Получени Голове |
9 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.78 |
| Средно Получени |
0.90 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
70% |
89% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
89% |
| Над 1.5 |
70% |
89% |
| Над 2.5 |
40% |
67% |
| Над 3.5 |
20% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
3.60 |
2.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.24 |
1.64 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.59 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.27 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака