Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Вапрус Пярну
(Естония)
Номе Юнайтед
(Естония)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.78 | 5.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 2.79 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.54 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.03 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пярну, а гостите от Номе. Разстоянието между двата града е 110.8 км.
Отговорна Игра
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Куресааре | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 2.49 | 3.39 | 2.35 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Номе Калю | - | - | - |
| 19.01.2025 | Приятелски срещи | Талина Калев | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 2.19 | 3.29 | 2.78 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.19 | 5.99 | 9.88 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 0 | Талина Калев | 2.10 | 3.23 | 3.00 |
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Вапрус Пярну | 2.11 | 3.23 | 2.98 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 5.99 | 4.65 | 1.35 |
| 19.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 4.48 | 3.76 | 1.59 |
| 06.10.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 3 - 1 | Куресааре | 2.27 | 3.30 | 2.68 |
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.31 | 4.81 | 7.17 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Номе Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2025 | Приятелски срещи | Харю Лаагри | 3 - 2 | Номе Юнайтед | - | - | - |
| 19.01.2025 | Приятелски срещи | Куресааре | 2 - 1 | Номе Юнайтед | 1.97 | 3.87 | 2.86 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 1 - 2 | Таммека Тарту | 4.21 | 3.86 | 1.61 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 17.95 | 8.00 | 1.09 |
| 26.10.2024 | Мейстрилига | Талина Калев | 1 - 0 | Номе Юнайтед | 1.66 | 3.76 | 4.02 |
| 22.10.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Номе Юнайтед | 1.04 | 11.20 | 22.26 |
| 19.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 4.48 | 3.76 | 1.59 |
| 05.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Флора Талин | 8.16 | 5.33 | 1.24 |
| 28.09.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 4 - 1 | Номе Юнайтед | 1.64 | 3.81 | 4.04 |
| 21.09.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Нарва Транс | 4.06 | 3.67 | 1.67 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 2 | Вапрус Пярну | 4.48 | 3.76 | 1.59 |
| 13.07.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 0 | Номе Юнайтед | 1.96 | 3.39 | 3.20 |
| 31.05.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 3.07 | 3.24 | 2.05 |
| 26.04.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 1 | Номе Юнайтед | 2.00 | 3.44 | 3.18 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Вапрус Пярну имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.78 | 5.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 2.79 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.54 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.03 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра