Хърватска - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.40 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вараждин, а гостите от Пула.
Разстоянието между двата града е 251.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вартекс,
който има капацитет от
10 800 места.
Снимки от Google карта
стадион Вартекс.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вараждин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Рудеш Загреб |
1.28 |
4.96 |
8.76 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Динамо Загреб |
3 - 1 |
Вараждин |
1.44 |
4.33 |
5.82 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Риека |
2.73 |
3.09 |
2.45 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Славен |
1 - 4 |
Вараждин |
2.44 |
3.27 |
2.62 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 1 |
Хайдук Сплит |
3.22 |
3.12 |
2.13 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Яблонец |
2 - 0 |
Вараждин |
1.65 |
3.87 |
4.53 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вараждин |
3 - 2 |
Яблонец |
2.85 |
3.34 |
2.28 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вараждин |
1 - 0 |
ЦСКА 1948 София |
2.86 |
3.32 |
2.16 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вараждин |
2 - 1 |
Волунтари |
1.83 |
3.59 |
3.45 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
2 - 1 |
Вараждин |
2.50 |
3.20 |
2.50 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи
в последните 6 домакинства.
Истра 1961 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 2 |
Динамо Загреб |
5.88 |
4.34 |
1.42 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Риека |
3 - 2 |
Истра 1961 |
1.41 |
4.33 |
6.36 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
3 - 0 |
Славен |
1.87 |
3.44 |
3.68 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 2 |
Истра 1961 |
1.37 |
4.49 |
6.76 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 3 |
Локомотив Загреб |
2.12 |
3.29 |
3.07 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лече |
2 - 2 |
Истра 1961 |
1.73 |
3.58 |
3.96 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Удинезе |
2 - 2 |
Истра 1961 |
- |
- |
- |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Истра 1961 |
2 - 1 |
Милтън Кийнс Донс |
2.70 |
3.48 |
2.22 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Истра 1961 |
1.99 |
3.31 |
3.39 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 0 |
Риека |
4.62 |
3.49 |
1.68 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Истра 1961 |
1.99 |
3.31 |
3.39 |
| 20.03.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 1 |
Вараждин |
2.49 |
2.94 |
2.80 |
| 19.12.2025 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 3 |
Истра 1961 |
2.15 |
3.21 |
3.08 |
| 03.10.2025 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
1 - 0 |
Вараждин |
2.07 |
3.08 |
3.42 |
| 11.05.2025 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 0 |
Вараждин |
2.05 |
2.74 |
4.00 |
| 08.03.2025 |
Първа Лига |
Вараждин |
0 - 0 |
Истра 1961 |
2.36 |
2.81 |
3.14 |
| 07.12.2024 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 0 |
Вараждин |
2.46 |
3.05 |
2.74 |
| 20.09.2024 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 0 |
Истра 1961 |
2.02 |
3.12 |
3.50 |
| 17.05.2024 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 0 |
Вараждин |
1.98 |
3.16 |
3.62 |
| 08.03.2024 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 2 |
Истра 1961 |
2.22 |
3.02 |
3.17 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вараждин имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Осиек |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 2 |
Вараждин |
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 3 |
Динамо Загреб |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 4 |
Хайдук Сплит |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
10 |
| 5 |
Риека |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
6 |
| 7 |
Истра 1961 |
5 |
1 |
2 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
5 |
| 8 |
Рудеш Загреб |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
3 |
| 9 |
Славен |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
3 |
| 10 |
ХНК Горица |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вараждин |
|
| Истра 1961 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вараждин |
Вараждин |
|
Истра 1961 |
Истра 1961 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Осиек |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Вараждин |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Динамо Загреб |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 4 |
Хайдук Сплит |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Риека |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 7 |
Истра 1961 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Рудеш Загреб |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
Славен |
|
1 - 4 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
ХНК Горица |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вараждин |
Истра 1961 |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
11 |
| Получени Голове |
5 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
2.20 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
80% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.33 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
3.40 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака