Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
18:00
Вардар Скопие
Шкендия Тетово
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.35 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.27 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.45 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.56 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скопие, а гостите от Тетово.
Разстоянието между двата града е 37.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Национална арена Тоше Проески,
който има капацитет от
33 460 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Национална арена Тоше Проески.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вардар Скопие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рига ФК |
1 - 2 |
Вардар Скопие |
1.30 |
5.24 |
8.16 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Брегалница Щип |
1.15 |
6.27 |
12.92 |
| 22.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вардар Скопие |
2 - 3 |
Рига ФК |
3.11 |
3.45 |
2.09 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
КуПС Куопио |
0 - 2 |
Вардар Скопие |
1.51 |
4.30 |
5.35 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
КуПС Куопио |
2.24 |
3.38 |
2.93 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Виртус |
2 - 3 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
3 - 0 |
Шкендия Тетово |
1.49 |
3.92 |
5.29 |
| 15.05.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
0 - 1 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 1 |
Силекс Кратово |
1.13 |
5.95 |
17.04 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 2 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Шкендия Тетово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.44 |
4.17 |
6.61 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
3 - 1 |
Браво Любляна |
1.56 |
3.96 |
5.20 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 0 |
Скопие |
1.12 |
6.71 |
16.57 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Браво Любляна |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.76 |
3.64 |
4.06 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
1 - 0 |
Юръп |
1.22 |
5.71 |
10.95 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Юръп |
0 - 5 |
Шкендия Тетово |
5.04 |
3.99 |
1.55 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Заря Луганск |
2 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.09 |
3.47 |
2.88 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Целие |
1 - 0 |
Шкендия Тетово |
1.76 |
3.57 |
3.66 |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Шкендия Тетово |
0 - 4 |
Хайдук Сплит |
4.55 |
3.76 |
1.59 |
| 19.06.2026 |
Приятелски срещи |
Копер |
1 - 2 |
Шкендия Тетово |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
3 - 0 |
Шкендия Тетово |
1.49 |
3.92 |
5.29 |
| 05.03.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
0 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.94 |
3.11 |
3.55 |
| 27.10.2025 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
0 - 1 |
Вардар Скопие |
1.87 |
3.18 |
3.81 |
| 14.03.2025 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
1 - 1 |
Шкендия Тетово |
3.33 |
3.02 |
2.02 |
| 16.02.2025 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
1 - 2 |
Шкендия Тетово |
4.45 |
3.28 |
1.72 |
| 29.09.2024 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
4 - 0 |
Вардар Скопие |
1.28 |
4.90 |
8.63 |
| 16.03.2024 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
1 - 1 |
Шкендия Тетово |
4.20 |
3.15 |
1.81 |
| 03.03.2024 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 0 |
Вардар Скопие |
1.30 |
4.47 |
8.59 |
| 08.10.2023 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
Шкендия Тетово |
6.10 |
3.53 |
1.52 |
| 20.03.2021 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
1 - 6 |
Шкендия Тетово |
7.03 |
4.17 |
1.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вардар Скопие имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тиквеш Кавадарци |
2 |
2 |
0 |
0 |
10 |
1 |
+9 |
6 |
| 2 |
Силекс Кратово |
2 |
1 |
1 |
0 |
7 |
1 |
+6 |
4 |
| 3 |
Струга Трим-Лум |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Шкендия Тетово |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 5 |
Брегалница Щип |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 6 |
Вардар Скопие |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
Шкендия Арачиново |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 8 |
Скопие |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 9 |
Арсими Чегране |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
| 10 |
Башкими Куманово |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
11 |
-11 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вардар Скопие |
|
| Шкендия Тетово |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вардар Скопие |
Вардар Скопие |
|
Шкендия Тетово |
Шкендия Тетово |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тиквеш Кавадарци |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Силекс Кратово |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Струга Трим-Лум |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Шкендия Тетово |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Брегалница Щип |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Шкендия Арачиново |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Скопие |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 9 |
Арсими Чегране |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Башкими Куманово |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вардар Скопие |
Шкендия Тетово |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.35 |
3.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.27 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.45 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.56 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.09 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите