Нигерия - НПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
17:00
17:00
Варри Уулвс
Катсина Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Варри Уулвс
X 0% за равен
2 0% за Катсина Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Варри, а гостите от Катсина. Разстоянието между двата града е 852.2 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Варри Уулвс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | НПФЛ | Плато Юнайтед | 1 - 1 | Варри Уулвс | 1.41 | 3.64 | 7.40 |
| 25.10.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 0 - 0 | Кано Пиларс | 1.97 | 3.28 | 3.33 |
| 18.10.2026 | НПФЛ | Ениймба | 0 - 0 | Варри Уулвс | 1.36 | 3.71 | 8.66 |
| 11.10.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 3 - 1 | Интер Лагос | - | - | - |
| 04.10.2026 | НПФЛ | Дома Юнайтед | 1 - 0 | Варри Уулвс | - | - | - |
| 30.09.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 0 - 1 | Енугу Рейнджърс | - | - | - |
| 27.09.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 1 - 0 | Шутинг Старс | - | - | - |
| 23.09.2026 | НПФЛ | Нигер Торнадос | 0 - 0 | Варри Уулвс | - | - | - |
| 20.09.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 1 - 0 | Квара Юнайтед | - | - | - |
| 16.09.2026 | НПФЛ | Ривърс Юнайтед | 2 - 0 | Варри Уулвс | 1.30 | 4.09 | 8.89 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Катсина Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 2 - 1 | Спортинг Лагос | - | - | - |
| 24.10.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 2 - 2 | Плато Юнайтед | - | - | - |
| 18.10.2026 | НПФЛ | Кано Пиларс | 1 - 0 | Катсина Юнайтед | - | - | - |
| 09.10.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 4 - 2 | Ениймба | 1.61 | 3.16 | 5.33 |
| 04.10.2026 | НПФЛ | Интер Лагос | 1 - 1 | Катсина Юнайтед | 1.94 | 2.94 | 3.80 |
| 30.09.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 1 - 1 | Ривърс Юнайтед | - | - | - |
| 27.09.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 2 - 1 | Дома Юнайтед | 1.70 | 3.30 | 4.20 |
| 23.09.2026 | НПФЛ | Шутинг Старс | 2 - 0 | Катсина Юнайтед | 1.40 | 3.84 | 6.84 |
| 19.09.2026 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 1 - 0 | Нигер Торнадос | - | - | - |
| 13.09.2026 | НПФЛ | Квара Юнайтед | 3 - 0 | Катсина Юнайтед | - | - | - |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2026 | НПФЛ | Варри Уулвс | 2 - 0 | Катсина Юнайтед | 1.80 | 2.92 | 4.26 |
| 24.08.2025 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 0 - 1 | Варри Уулвс | - | - | - |
| 30.05.2021 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 1 - 0 | Варри Уулвс | 1.48 | 3.55 | 6.71 |
| 13.01.2021 | НПФЛ | Варри Уулвс | 3 - 0 | Катсина Юнайтед | 1.55 | 3.30 | 6.31 |
| 16.02.2020 | НПФЛ | Варри Уулвс | 2 - 0 | Катсина Юнайтед | - | - | - |
| 09.02.2020 | НПФЛ | Катсина Юнайтед | 2 - 1 | Варри Уулвс | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Варри Уулвс имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
НПФЛ класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Енугу Рейнджърс | 10 | +6 | 21 |
| 2 | Ривърс Юнайтед | 11 | +10 | 18 |
| 3 | Кано Пиларс | 11 | +3 | 18 |
| 4 | Бендел Иншуърънс | 11 | +2 | 18 |
| 5 | Насарава Юнайтед | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Плато Юнайтед | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Барау | 11 | +3 | 16 |
| 8 | Нигер Торнадос | 11 | +1 | 16 |
| 9 | Катсина Юнайтед | 11 | -1 | 16 |
| 10 | Шутинг Старс | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Спортинг Лагос | 10 | +1 | 15 |
| 12 | Дома Юнайтед | 10 | 0 | 15 |
| 13 | Икороду Сити | 11 | +2 | 14 |
| 14 | Варри Уулвс | 11 | -1 | 13 |
| 15 | Квара Юнайтед | 11 | -1 | 12 |
| 16 | Кун Халифат | 11 | -7 | 12 |
| 17 | Ениймба | 11 | -3 | 11 |
| 18 | Абиа Уориърс | 11 | -7 | 10 |
| 19 | Ранчърс Бийс | 10 | -3 | 9 |
| 20 | Интер Лагос | 11 | -11 | 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Варри Уулвс | |
| Катсина Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Варри Уулвс | Варри Уулвс | Катсина Юнайтед | Катсина Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Енугу Рейнджърс | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Ривърс Юнайтед | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Кано Пиларс | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Бендел Иншуърънс | 2 - 1 | ||||||
| 5 | Насарава Юнайтед | |||||||
| 6 | Плато Юнайтед | 1 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Барау | |||||||
| 8 | Нигер Торнадос | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Катсина Юнайтед | - | - | - | ||||
| 10 | Шутинг Старс | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Спортинг Лагос | 2 - 1 | ||||||
| 12 | Дома Юнайтед | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Икороду Сити | |||||||
| 14 | Варри Уулвс | - | - | - | ||||
| 15 | Квара Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | Кун Халифат | |||||||
| 17 | Ениймба | 0 - 0 | 4 - 2 | |||||
| 18 | Абиа Уориърс | |||||||
| 19 | Ранчърс Бийс | |||||||
| 20 | Интер Лагос | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Варри Уулвс | Катсина Юнайтед | |
| Победи | 3 | 4 |
| Равни | 4 | 4 |
| Загуби | 4 | 3 |
| Вкарани Голове | 7 | 14 |
| Получени Голове | 8 | 15 |
| Средно Вкарани | 0.64 | 1.27 |
| Средно Получени | 0.73 | 1.36 |
| Мачове Вкарал | 45% | 73% |
| Мачове Получил | 55% | 91% |
| Гол/Гол | 27% | 64% |
| Над 1.5 | 36% | 82% |
| Над 2.5 | 18% | 45% |
| Над 3.5 | 9% | 18% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 0 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 5 | 2 |
| Получени Голове | 2 | 8 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.40 |
| Средно Получени | 0.40 | 1.60 |
| Мачове Вкарал | 60% | 40% |
| Мачове Получил | 40% | 100% |
| Гол/Гол | 20% | 40% |
| Над 1.5 | 20% | 80% |
| Над 2.5 | 20% | 20% |
| Над 3.5 | 20% | 0% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Варри Уулвс
X 0% за равен
2 0% за Катсина Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака