Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Варта Познан
(Полша)
Хробри Глогов
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.70 | 3.98 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.20 | 2.03 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.34 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.17 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.46 | 2.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.22 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Познан, а гостите от Глогов. Разстоянието между двата града е 100.6 км.
Отговорна Игра
Варта Познан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | Екстракласа | Ягиелония Бялисток | 3 - 0 | Варта Познан | 1.43 | 4.49 | 6.17 |
| 19.05.2024 | Екстракласа | Варта Познан | 0 - 1 | Легия Варшава | 4.47 | 3.45 | 1.75 |
| 12.05.2024 | Екстракласа | Пуща Неполомице | 1 - 0 | Варта Познан | 2.63 | 2.98 | 2.69 |
| 05.05.2024 | Екстракласа | Варта Познан | 2 - 1 | Видзев Лодз | 2.48 | 3.13 | 2.77 |
| 26.04.2024 | Екстракласа | Пяст Гливице | 2 - 0 | Варта Познан | 1.90 | 3.06 | 4.36 |
| 22.04.2024 | Екстракласа | Варта Познан | 5 - 2 | Стал Мелец | 2.19 | 2.90 | 3.55 |
| 12.04.2024 | Екстракласа | Варта Познан | 1 - 0 | Корона Келце | 2.76 | 2.86 | 2.68 |
| 06.04.2024 | Екстракласа | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | Варта Познан | 1.98 | 3.01 | 4.12 |
| 02.04.2024 | Екстракласа | Варта Познан | 1 - 1 | Заглембие Любин | 2.86 | 2.94 | 2.56 |
| 21.03.2024 | Приятелски срещи | Погон Шчечин | 0 - 2 | Варта Познан | 1.72 | 3.77 | 3.98 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Заглембие Сосновец | 1.88 | 3.41 | 3.63 |
| 20.05.2024 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 1 | Хробри Глогов | 2.34 | 3.14 | 2.83 |
| 11.05.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Ресовия Жешов | 2.30 | 3.31 | 2.78 |
| 05.05.2024 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.87 | 3.27 | 3.77 |
| 29.04.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 2 | Висла Плоцк | 2.94 | 3.35 | 2.17 |
| 25.04.2024 | Първа Лига | Мотор Люблин | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.67 | 3.63 | 4.48 |
| 20.04.2024 | Първа Лига | Одра Ополе | 3 - 0 | Хробри Глогов | 2.00 | 3.32 | 3.39 |
| 13.04.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Миедж Легница | 3.11 | 3.29 | 2.14 |
| 05.04.2024 | Първа Лига | Арка Гдиня | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.37 | 4.59 | 7.02 |
| 30.03.2024 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 2 | Висла Краков | 5.06 | 3.96 | 1.55 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2023 | Приятелски срещи | Варта Познан | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.92 | 3.70 | 3.51 |
| 30.06.2020 | Първа Лига | Варта Познан | 1 - 2 | Хробри Глогов | 1.99 | 3.18 | 3.77 |
| 05.10.2019 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 0 | Варта Познан | 2.86 | 3.15 | 2.38 |
| 03.05.2019 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Варта Познан | 2.33 | 3.07 | 2.99 |
| 21.10.2018 | Първа Лига | Варта Познан | 2 - 1 | Хробри Глогов | 2.84 | 2.98 | 2.46 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Варта Познан имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.70 | 3.98 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.20 | 2.03 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.34 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.17 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.46 | 2.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 2.22 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра